Punten
P
|
# |
Renner |
Wedstrijd |
Datum |
62 |
4 |
VALGREN HUNDAHL (ANDERSEN) Michael
|
Japan Cup (151,3 km)
|
19 okt. |
24 |
7 |
JANS Roy
|
Nationale Sluitingprijs Putte-Kapellen (177,4 km)
|
14 okt. |
48 |
2 |
VAN ASBROECK Tom
|
Nationale Sluitingprijs Putte-Kapellen (177,4 km)
|
14 okt. |
15 |
13 |
VAN ASBROECK Tom
|
Paris - Tours
|
12 okt. |
62 |
4 |
JANS Roy
|
Paris - Tours
|
12 okt. |
9 |
17 |
LAGUTIN Sergey
|
GP Bruno Beghelli
|
12 okt. |
6 |
15 |
JANS Roy
|
Paris - Bourges (190 km)
|
09 okt. |
5 |
16 |
LAGUTIN Sergey
|
GP Citta di Peccioli - Coppa Sabatini (198 km)
|
09 okt. |
5 |
17 |
VAN ASBROECK Tom
|
Binche - Chimay - Binche / Mémorial Frank Vandenbroucke (194,5 km)
|
07 okt. |
80 |
1 |
FONSECA Armindo
|
Tour de Vendée (204 km)
|
05 okt. |
40 |
3 |
LAGUTIN Sergey
|
Tour of Almaty (186 km)
|
05 okt. |
40 |
3 |
VAN ASBROECK Tom
|
Sparkassen Münsterland Giro (209 km)
|
03 okt. |
22 |
20 |
VALGREN HUNDAHL (ANDERSEN) Michael
|
World Championships (Ponferrada) R.R.
|
28 sep. |
10 |
11 |
VEELERS Tom
|
Omloop van het Houtland - Lichtervelde (200 km)
|
24 sep. |
24 |
7 |
VAN ASBROECK Tom
|
Omloop van het Houtland - Lichtervelde (200 km)
|
24 sep. |
21 |
18 |
DILLIER Silvan
|
World Championships (Ponferrada) I.T.T. (47,1 km)
|
24 sep. |
5 |
16 |
FEILLU Romain
|
GP d'Isbergues - Pas de Calais (200 km)
|
21 sep. |
6 |
15 |
FONSECA Armindo
|
GP d'Isbergues - Pas de Calais (200 km)
|
21 sep. |
36 |
4 |
VAN ASBROECK Tom
|
GP d'Isbergues - Pas de Calais (200 km)
|
21 sep. |
10 |
11 |
JANS Roy
|
Kampioenschap van Vlaanderen (192 km)
|
19 sep. |
12 |
10 |
VAN ASBROECK Tom
|
Kampioenschap van Vlaanderen (192 km)
|
19 sep. |
5 |
20 |
HUZARSKI Bartosz
|
Coppa Agostoni - Giro delle Brianze (200 km)
|
17 sep. |
24 |
7 |
LAGUTIN Sergey
|
Coppa Agostoni - Giro delle Brianze (200 km)
|
17 sep. |
28 |
6 |
LAGUTIN Sergey
|
GP Banca di Legnano - Coppa Bernocchi
|
16 sep. |
70 |
19 |
MATE MARDONES Luis Angel
|
Vuelta a España, General classification
|
14 sep. |
48 |
2 |
VAN ASBROECK Tom
|
GP Jef Scherens - Rondom Leuven (183 km)
|
14 sep. |
26 |
10 |
FEILLU Romain
|
GP de Fourmies (205 km)
|
07 sep. |
84 |
2 |
VAN ASBROECK Tom
|
GP de Fourmies (205 km)
|
07 sep. |
12 |
14 |
VAN ASBROECK Tom
|
Brussels Cycling Classic (202 km)
|
06 sep. |
15 |
13 |
FEILLU Romain
|
Brussels Cycling Classic (202 km)
|
06 sep. |
54 |
5 |
JANS Roy
|
Brussels Cycling Classic (202 km)
|
06 sep. |
8 |
17 |
EIBEGGER Markus
|
Tour of China I, General classification
|
05 sep. |
21 |
16 |
DILLIER Silvan
|
GP Ouest France - Plouay (229 km)
|
31 aug. |
10 |
2 |
JANS Roy
|
Tour du Poitou Charentes, Stage 3 : Montmorillon - L'Isle-Jourdain (111 km)
|
28 aug. |
40 |
3 |
VAN ASBROECK Tom
|
Druivenkoers - Overijse (195,5 km)
|
27 aug. |
5 |
3 |
JANS Roy
|
Tour du Poitou Charentes, Stage 1 : Jarnac - La Ronde (192,4 km)
|
26 aug. |
5 |
18 |
FONSECA Armindo
|
Châteauroux Classic de l'Indre - Trophée Fenioux (204 km)
|
24 aug. |
40 |
3 |
JANS Roy
|
Châteauroux Classic de l'Indre - Trophée Fenioux (204 km)
|
24 aug. |
48 |
2 |
FEILLU Romain
|
Châteauroux Classic de l'Indre - Trophée Fenioux (204 km)
|
24 aug. |
52 |
9 |
DILLIER Silvan
|
Vattenfall Cyclassics - Hamburg (247 km)
|
24 aug. |
1 |
10 |
PELUCCHI Matteo
|
Vuelta a España, Stage 2 : Algeciras - San Fernando (170 km)
|
24 aug. |
36 |
4 |
VAN ASBROECK Tom
|
Arnhem - Veenendaal Classic (196 km)
|
22 aug. |
25 |
1 |
PELUCCHI Matteo
|
Vuelta a Burgos, Stage 2 : Briviesca - Villadiego (152 km)
|
14 aug. |
10 |
2 |
FEILLU Romain
|
Tour de l'Ain, Stage 2 : Bourg-en-Bresse - Saint-Vulbas (158,1 km)
|
14 aug. |
3 |
6 |
JANS Roy
|
Eneco Tour of Benelux, Stage 2 : Waalwijk - Vlijmen (177 km)
|
12 aug. |
160 |
1 |
VALGREN HUNDAHL (ANDERSEN) Michael
|
Post Danmark Rundt - Tour of Denmark, General classification
|
10 aug. |
15 |
2 |
VAN ASBROECK Tom
|
Post Danmark Rundt - Tour of Denmark, Stage 4 : Nyborg - Odense (100 km)
|
09 aug. |
5 |
4 |
VAN ASBROECK Tom
|
Post Danmark Rundt - Tour of Denmark, Stage 1 : Hobro - Mariager (157 km)
|
06 aug. |
5 |
18 |
VAN ASBROECK Tom
|
Polynormande (157 km)
|
03 aug. |
84 |
4 |
VAN ASBROECK Tom
|
Tour de Wallonie, General classification
|
30 jul. |
100 |
3 |
DILLIER Silvan
|
Tour de Wallonie, General classification
|
30 jul. |
5 |
4 |
DILLIER Silvan
|
Tour de Wallonie, Stage 4 : Herve - Waremme (174,9 km)
|
29 jul. |
25 |
1 |
VAN ASBROECK Tom
|
Tour de Wallonie, Stage 4 : Herve - Waremme (174,9 km)
|
29 jul. |
10 |
3 |
DILLIER Silvan
|
Tour de Wallonie, Stage 3 : Somme-Leuze - Neufchâteau (174,1 km)
|
28 jul. |
10 |
3 |
DILLIER Silvan
|
Tour de Wallonie, Stage 2 : Péronnes-Lez-Antoing - Perwez (193,1 km)
|
27 jul. |
47 |
31 |
MATE MARDONES Luis Angel
|
Tour de France, General classification
|
27 jul. |
1 |
10 |
FEILLU Romain
|
Tour de France, Stage 21 : Evry - Paris (136 km)
|
27 jul. |
6 |
15 |
MADRAZO RUIZ Angel
|
Prueba Villafranca - Ordiziako Klasika (168 km)
|
25 jul. |
60 |
1 |
VALGREN HUNDAHL (ANDERSEN) Michael
|
National Championships Denmark (Faaborg) R.R.
|
29 jun. |
5 |
16 |
VAN ASBROECK Tom
|
National Championships Belgium (Wielsbeke) R.R. (250,2 km)
|
29 jun. |
60 |
2 |
JANS Roy
|
National Championships Belgium (Wielsbeke) R.R. (250,2 km)
|
29 jun. |
15 |
13 |
MATE MARDONES Luis Angel
|
National Championships Spain (Ponferrada) R.R. (200,8 km)
|
29 jun. |
15 |
3 |
VALGREN HUNDAHL (ANDERSEN) Michael
|
National Championships Denmark (Faaborg) I.T.T. (40 km)
|
26 jun. |
24 |
7 |
JANS Roy
|
Halle - Ingooigem (200 km)
|
25 jun. |
6 |
15 |
VAN ASBROECK Tom
|
Ronde van Limburg (199,5 km)
|
15 jun. |
12 |
14 |
PREIDLER Georg
|
GP Kanton Aargau - Gippingen (181,5 km)
|
12 jun. |
10 |
2 |
SBARAGLI Kristian
|
Tour de Korea, Stage 4 : Gurye - Gumi (208,2 km)
|
11 jun. |
45 |
6 |
VAN ASBROECK Tom
|
Boucles de la Mayenne, General classification
|
08 jun. |
10 |
2 |
VAN ASBROECK Tom
|
Boucles de la Mayenne, Stage 3 : Le Horps - Laval (172 km)
|
08 jun. |
10 |
2 |
VAN ASBROECK Tom
|
Boucles de la Mayenne, Stage 2 : Jublains - Hambers/Montaigu (184 km)
|
07 jun. |
56 |
4 |
VALGREN HUNDAHL (ANDERSEN) Michael
|
Tour des Fjords, General classification
|
01 jun. |
5 |
3 |
VAN ASBROECK Tom
|
Tour des Fjords, Stage 5 : Risavika - Stavanger (171 km)
|
01 jun. |
30 |
9 |
KIENDYS Tomasz
|
Tour of Estonia, General classification
|
31 mei |
35 |
8 |
DE NEGRI Pierpaolo
|
Tour of Estonia, General classification
|
31 mei |
3 |
4 |
VALGREN HUNDAHL (ANDERSEN) Michael
|
Tour des Fjords, Stage 4 : Forus - Stavanger (179 km)
|
31 mei |
48 |
2 |
MATE MARDONES Luis Angel
|
GP de Plumelec - Morbihan (182 km)
|
31 mei |
10 |
2 |
VALGREN HUNDAHL (ANDERSEN) Michael
|
Tour des Fjords, Stage 3 : Hjelmeland - Forsand (163 km)
|
30 mei |
10 |
2 |
VAN ASBROECK Tom
|
Tour des Fjords, Stage 2 : Eidfjord - Haugesund (203 km)
|
29 mei |
12 |
14 |
SBARAGLI Kristian
|
World Ports Classic, General classification
|
25 mei |
30 |
9 |
PELUCCHI Matteo
|
World Ports Classic, General classification
|
25 mei |
10 |
3 |
VAN ASBROECK Tom
|
Tour of Norway, Stage 1 : Larvik - Larvik (148 km)
|
21 mei |
7 |
18 |
MONDORY Lloyd
|
Tour de Picardie, General classification
|
18 mei |
9 |
16 |
SBARAGLI Kristian
|
Tour de Picardie, General classification
|
18 mei |
10 |
15 |
VAN ASBROECK Tom
|
Tour de Picardie, General classification
|
18 mei |
3 |
4 |
VAN ASBROECK Tom
|
Tour de Picardie, Stage 2 : Mouy - Craonne (176,5 km)
|
17 mei |
25 |
10 |
MUGERLI Matej
|
Tour de Azerbaidjan, General classification
|
11 mei |
10 |
2 |
MUGERLI Matej
|
Tour de Azerbaidjan, Stage 3 : Qabala - Qabala (180 km)
|
09 mei |
10 |
3 |
VAN ASBROECK Tom
|
4 Jours de Dunkerque / Tour du Nord-Pas-de-Calais, Stage 2 : Hazebrouck - Orchies (162 km)
|
08 mei |
3 |
4 |
MUGERLI Matej
|
Tour de Azerbaidjan, Stage 2 : Baku - Ismayilli (187 km)
|
08 mei |
48 |
2 |
VAN ASBROECK Tom
|
GP de la Somme (192,1 km)
|
04 mei |
34 |
12 |
DYACHENKO Alexsandr
|
Presidential Tour of Turkey, General classification
|
04 mei |
10 |
3 |
SBARAGLI Kristian
|
Presidential Tour of Turkey, Stage 5 : Marmaris - Turgutreis (177 km)
|
01 mei |
5 |
4 |
SBARAGLI Kristian
|
Presidential Tour of Turkey, Stage 4 : Fethiye - Marmaris (132 km)
|
30 apr. |
16 |
9 |
VAN ASBROECK Tom
|
GP de Denain - Porte du Hainaut (197,3 km)
|
17 apr. |
48 |
2 |
PELUCCHI Matteo
|
GP de Denain - Porte du Hainaut (197,3 km)
|
17 apr. |
9 |
17 |
MATE MARDONES Luis Angel
|
Brabantse Pijl (203 km)
|
16 apr. |
48 |
2 |
IZAGIRRE INSAUSTI Gorka
|
Klasika Primavera de Amorebieta (171 km)
|
13 apr. |
36 |
4 |
VAN ASBROECK Tom
|
GP Pino Cerami (200 km)
|
12 apr. |
18 |
12 |
VAN ASBROECK Tom
|
Scheldeprijs (201 km)
|
09 apr. |
26 |
10 |
PELUCCHI Matteo
|
Scheldeprijs (201 km)
|
09 apr. |
5 |
17 |
MATE MARDONES Luis Angel
|
Route Adélie de Vitré (198 km)
|
04 apr. |
76 |
6 |
VAN ASBROECK Tom
|
Gent - Wevelgem (233 km)
|
30 mrt. |
35 |
14 |
MATE MARDONES Luis Angel
|
Volta a Catalunya, General classification
|
30 mrt. |
42 |
7 |
VAN ASBROECK Tom
|
Dwars door Vlaanderen
|
26 mrt. |
80 |
1 |
VAN ASBROECK Tom
|
GP Cholet - Pays De Loire (206 km)
|
23 mrt. |
5 |
17 |
VAN ASBROECK Tom
|
Classic Loire Atlantique (185 km)
|
22 mrt. |
48 |
2 |
VAN ASBROECK Tom
|
Nokere Koerse (199 km)
|
19 mrt. |
9 |
12 |
VAN ASBROECK Tom
|
Dwars door Drenthe (203 km)
|
16 mrt. |
25 |
10 |
SULZBERGER Wesley
|
Tour de Taiwan, General classification
|
13 mrt. |
35 |
8 |
WURF Cameron
|
Tour de Taiwan, General classification
|
13 mrt. |
3 |
4 |
SULZBERGER Wesley
|
Tour de Taiwan, Stage 4 : Tainan City - Hibiscus Resort (161 km)
|
12 mrt. |
3 |
4 |
SULZBERGER Wesley
|
Tour de Taiwan, Stage 2 : Taoyuan - Taoyuan (152 km)
|
10 mrt. |
20 |
8 |
MATE MARDONES Luis Angel
|
Clasica de Almeria (178 km)
|
02 mrt. |
36 |
4 |
MATE MARDONES Luis Angel
|
Vuelta a Murcia (190 km)
|
01 mrt. |
80 |
2 |
WURF Cameron
|
Herald Sun Tour, General classification
|
09 feb. |
10 |
2 |
WURF Cameron
|
Herald Sun Tour, Stage 2 : Ballarat - Bendigo (165 km)
|
07 feb. |
5 |
18 |
BILLE Gaëtan
|
GP La Marseillaise (135 km)
|
02 feb. |
45 |
6 |
JEANDESBOZ Fabrice
|
Tropicale Amissa Bongo, General classification
|
19 jan. |