Punten
P
|
# |
Renner |
Wedstrijd |
Datum |
48 |
2 |
VAN ASBROECK Tom
|
Nationale Sluitingprijs Putte-Kapellen (195,8 km)
|
13 okt. |
26 |
10 |
LIGTHART Pim
|
Paris - Tours (231 km)
|
11 okt. |
30 |
9 |
TEUNISSEN Mike
|
Paris - Tours (231 km)
|
11 okt. |
48 |
6 |
LAMPAERT Yves
|
Paris - Tours (231 km)
|
11 okt. |
30 |
9 |
NIBALI Vincenzo
|
Abu Dhabi Tour, General classification
|
11 okt. |
40 |
3 |
VAN ASBROECK Tom
|
Binche - Chimay - Binche / Mémorial Frank Vandenbroucke (194,5 km)
|
06 okt. |
48 |
2 |
LIGTHART Pim
|
Binche - Chimay - Binche / Mémorial Frank Vandenbroucke (194,5 km)
|
06 okt. |
112 |
5 |
ROSA Diego
|
Il Lombardia (245 km)
|
04 okt. |
145 |
3 |
PINOT Thibaut
|
Il Lombardia (245 km)
|
04 okt. |
280 |
1 |
NIBALI Vincenzo
|
Il Lombardia (245 km)
|
04 okt. |
6 |
19 |
TEUNISSEN Mike
|
Tour de l'Eurométropole, General classification
|
04 okt. |
10 |
15 |
VAN ASBROECK Tom
|
Tour de l'Eurométropole, General classification
|
04 okt. |
3 |
4 |
VAN ASBROECK Tom
|
Tour de l'Eurométropole, Stage 3 : Blankenberge - Nieuwpoort (173,3 km)
|
03 okt. |
7 |
19 |
BENNETT George
|
Milano-Torino (186 km)
|
01 okt. |
62 |
4 |
PINOT Thibaut
|
Milano-Torino (186 km)
|
01 okt. |
140 |
1 |
ROSA Diego
|
Milano-Torino (186 km)
|
01 okt. |
15 |
13 |
PINOT Thibaut
|
Tre Valli Varesine (198,5 km)
|
30 sep. |
140 |
1 |
NIBALI Vincenzo
|
Tre Valli Varesine (198,5 km)
|
30 sep. |
110 |
1 |
PINOT Thibaut
|
Tour du Gévaudan Languedoc-Roussillon, General classification
|
27 sep. |
10 |
2 |
PINOT Thibaut
|
Tour du Gévaudan Languedoc-Roussillon, Stage 2 : Mende - Mende (146 km)
|
27 sep. |
20 |
1 |
PINOT Thibaut
|
Tour du Gévaudan Languedoc-Roussillon, Stage 1 : Marvejols - Col de la Pierre Plate (151 km)
|
26 sep. |
28 |
6 |
VAN ASBROECK Tom
|
Omloop van het Houtland - Lichtervelde (198 km)
|
23 sep. |
32 |
5 |
NIBALI Vincenzo
|
GP Industria & Commercio di Prato (185,8 km)
|
20 sep. |
15 |
13 |
LIGTHART Pim
|
Classic Impanis - Van Petegem (199 km)
|
19 sep. |
42 |
7 |
TEUNISSEN Mike
|
Classic Impanis - Van Petegem (199 km)
|
19 sep. |
40 |
3 |
NIBALI Vincenzo
|
Memorial Marco Pantani (199 km)
|
19 sep. |
80 |
1 |
NIBALI Vincenzo
|
Coppa Bernocchi (192 km)
|
17 sep. |
28 |
6 |
PINOT Thibaut
|
GP de Wallonie (198,2 km)
|
16 sep. |
48 |
2 |
NIBALI Vincenzo
|
Coppa Agostoni - Giro delle Brianze (198,2 km)
|
16 sep. |
27 |
14 |
GESCHKE Simon
|
GP de Montréal (205,7 km)
|
13 sep. |
30 |
37 |
BENNETT George
|
Vuelta a España, General classification
|
13 sep. |
66 |
20 |
ROSA Diego
|
Vuelta a España, General classification
|
13 sep. |
17 |
17 |
LANGEVELD Sebastian
|
Tour of Britain, General classification
|
13 sep. |
1 |
10 |
VAN ASBROECK Tom
|
Vuelta a España, Stage 21 : Alcala de Henares - Madrid (98,8 km)
|
13 sep. |
7 |
14 |
PINOT Thibaut
|
Tour du Doubs (177 km)
|
13 sep. |
35 |
12 |
GESCHKE Simon
|
GP de Québec (201,6 km)
|
11 sep. |
3 |
4 |
WIPPERT Wouter
|
Tour of Alberta, Stage 6 : Edmonton, circuit race (124 km)
|
07 sep. |
15 |
4 |
BENNETT George
|
Vuelta a España, Stage 16 : Luarca - Alto Ermita de Alba (185 km)
|
07 sep. |
62 |
4 |
COQUARD Bryan
|
Brussels Cycling Classic (200,8 km)
|
05 sep. |
5 |
7 |
VAN ASBROECK Tom
|
Vuelta a España, Stage 12 : Escaldes (AND) - Lleida (173 km)
|
03 sep. |
1 |
10 |
ROSA Diego
|
Vuelta a España, Stage 11 : Andorra la Vella (AND) - Cortals d´Encamp (AND) (138 km)
|
02 sep. |
5 |
7 |
KEUKELEIRE Jens
|
Vuelta a España, Stage 10 : Valencia - Castellon (146,6 km)
|
31 aug. |
40 |
11 |
COQUARD Bryan
|
GP Ouest France - Plouay (229,1 km)
|
30 aug. |
46 |
10 |
CORT NIELSEN Magnus
|
GP Ouest France - Plouay (229,1 km)
|
30 aug. |
10 |
2 |
COQUARD Bryan
|
Tour du Poitou Charentes, Stage 5 : Gourge - Poitiers (197,8 km)
|
28 aug. |
1 |
10 |
VAN ASBROECK Tom
|
Vuelta a España, Stage 3 : Mijas - Malaga (158,4 km)
|
24 aug. |
16 |
20 |
ENGER Sondre Holst
|
Vattenfall Cyclassics - Hamburg (221 km)
|
23 aug. |
22 |
15 |
BYSTRØM Sven Erik
|
Arctic Race of Norway, General classification
|
16 aug. |
5 |
4 |
BYSTRØM Sven Erik
|
Arctic Race of Norway, Stage 4 : Narvik - Narvik (165 km)
|
16 aug. |
14 |
3 |
LAMPAERT Yves
|
Eneco Tour, Stage 7 : Sint-Pieters-Leeuw - Geraardsbergen (193,8 km)
|
16 aug. |
14 |
3 |
GESCHKE Simon
|
Eneco Tour, Stage 6 : Heerlen (NED) - Houffalize (198 km)
|
15 aug. |
14 |
3 |
CORT NIELSEN Magnus
|
Eneco Tour, Stage 5 : Riemst (BEL) - Sittard (179,6 km)
|
14 aug. |
2 |
7 |
CORT NIELSEN Magnus
|
Eneco Tour, Stage 1 : Bolsward - Bolsward (183,5 km)
|
10 aug. |
44 |
10 |
CORT NIELSEN Magnus
|
Post Danmark Rundt - Tour of Denmark, General classification
|
08 aug. |
10 |
3 |
CORT NIELSEN Magnus
|
Post Danmark Rundt - Tour of Denmark, Stage 4 : Slagelse - Frederiksvaerk (116,5 km)
|
07 aug. |
3 |
6 |
VAN ASBROECK Tom
|
Tour de Pologne, Stage 4 : Jaworzno - Nowy Sacz (220 km)
|
05 aug. |
14 |
3 |
VAN ASBROECK Tom
|
Tour de Pologne, Stage 3 : Zawiercie - Katowice (166 km)
|
04 aug. |
35 |
1 |
PELUCCHI Matteo
|
Tour de Pologne, Stage 3 : Zawiercie - Katowice (166 km)
|
04 aug. |
35 |
1 |
PELUCCHI Matteo
|
Tour de Pologne, Stage 2 : Czestochowa - Dabrowa Gornicza (146 km)
|
03 aug. |
26 |
10 |
LAMPAERT Yves
|
Ride London - Surrey Classic (200 km)
|
02 aug. |
16 |
20 |
PINOT Thibaut
|
Clasica San Sebastian (219,2 km)
|
01 aug. |
15 |
18 |
DEGAND Thomas
|
Tour de Wallonie, General classification
|
29 jul. |
33 |
38 |
GESCHKE Simon
|
Tour de France, General classification
|
26 jul. |
94 |
16 |
PINOT Thibaut
|
Tour de France, General classification
|
26 jul. |
320 |
4 |
NIBALI Vincenzo
|
Tour de France, General classification
|
26 jul. |
50 |
2 |
COQUARD Bryan
|
Tour de France, Stage 21 : Sèvres - Paris (109,5 km)
|
26 jul. |
80 |
1 |
PINOT Thibaut
|
Tour de France, Stage 20 : Modane - L'Alpe d'Huez (110,5 km)
|
25 jul. |
25 |
4 |
PINOT Thibaut
|
Tour de France, Stage 19 : Saint-Jean-de-Maurienne - La Toussuire (138 km)
|
24 jul. |
80 |
1 |
NIBALI Vincenzo
|
Tour de France, Stage 19 : Saint-Jean-de-Maurienne - La Toussuire (138 km)
|
24 jul. |
5 |
16 |
VAN ASBROECK Tom
|
GP Pino Cerami (211,5 km)
|
22 jul. |
25 |
4 |
PINOT Thibaut
|
Tour de France, Stage 17 : Digne-Les-Bains - Pra-Loup (161 km)
|
22 jul. |
80 |
1 |
GESCHKE Simon
|
Tour de France, Stage 17 : Digne-Les-Bains - Pra-Loup (161 km)
|
22 jul. |
25 |
4 |
GESCHKE Simon
|
Tour de France, Stage 16 : Bourg-de-Péage - Gap (201 km)
|
20 jul. |
50 |
2 |
PINOT Thibaut
|
Tour de France, Stage 14 : Rodez - Mende (Croix Neuve) (178,5 km)
|
18 jul. |
5 |
7 |
NIBALI Vincenzo
|
Tour de France, Stage 13 : Muret - Rodez (198,5 km)
|
17 jul. |
56 |
8 |
DEGAND Thomas
|
Österreich-Rundfahrt / Tour of Austria, General classification
|
12 jul. |
35 |
3 |
COQUARD Bryan
|
Tour de France, Stage 6 : Abbeville - Le Havre (191,5 km)
|
09 jul. |
3 |
8 |
COQUARD Bryan
|
Tour de France, Stage 5 : Arras - Amiens (189,5 km)
|
08 jul. |
1 |
10 |
COQUARD Bryan
|
Tour de France, Stage 4 : Seraing (BEL) - Cambrai (223,5 km)
|
07 jul. |
5 |
7 |
NIBALI Vincenzo
|
Tour de France, Stage 3 : Antwerpen (BEL) - Huy (BEL) (159,5 km)
|
06 jul. |
25 |
1 |
ENGER Sondre Holst
|
Österreich-Rundfahrt / Tour of Austria, Stage 2 : Mörbisch - Scheibbs (206,6 km)
|
05 jul. |
15 |
13 |
LIGTHART Pim
|
National Championships Netherlands (Emmen) R.R. (253 km)
|
28 jun. |
42 |
7 |
VAN ASBROECK Tom
|
National Championships Belgium (Tervuren) R.R. (252 km)
|
28 jun. |
24 |
4 |
CORT NIELSEN Magnus
|
National Championships Denmark (Rønde) R.R. (209 km)
|
28 jun. |
12 |
7 |
BYSTRØM Sven Erik
|
National Championships Norway (Lillehammer) R.R. (183 km)
|
28 jun. |
36 |
2 |
GASTAUER Ben
|
National Championships Luxembourg (Wiltz) R.R. (151,7 km)
|
28 jun. |
140 |
1 |
NIBALI Vincenzo
|
National Championships Italy (Legnano-Superga) R.R. (219 km)
|
27 jun. |
42 |
2 |
LAMPAERT Yves
|
National Championships Belgium (Postel) I.T.T. (41,2 km)
|
26 jun. |
10 |
5 |
GASTAUER Ben
|
National Championships Luxembourg (Eschweiler) I.T.T. (24,6 km)
|
25 jun. |
1 |
10 |
ENGER Sondre Holst
|
National Championships Norway (Brumunddal) I.T.T. (49,6 km)
|
25 jun. |
18 |
8 |
CANOLA Marco
|
National Championships Italy (Novara) I.T.T. (36,2 km)
|
24 jun. |
5 |
19 |
KEUKELEIRE Jens
|
Halle - Ingooigem (198,8 km)
|
24 jun. |
36 |
4 |
VAN ASBROECK Tom
|
Halle - Ingooigem (198,8 km)
|
24 jun. |
136 |
4 |
PINOT Thibaut
|
Tour de Suisse, General classification
|
21 jun. |
20 |
1 |
COQUARD Bryan
|
Route du Sud , Stage 4 : Revel - Gaillac (167 km)
|
21 jun. |
80 |
2 |
LAMPAERT Yves
|
Ster ZLM Toer , General classification
|
21 jun. |
10 |
2 |
LAMPAERT Yves
|
Ster ZLM Toer , Stage 3 : Verviers - La Gileppe (Jalhay) (186,7 km)
|
20 jun. |
3 |
4 |
LAMPAERT Yves
|
Ster ZLM Toer , Stage 2 : Buchten - Buchten (190,5 km)
|
19 jun. |
20 |
1 |
COQUARD Bryan
|
Route du Sud , Stage 2 : Auch - Saint Gaudens (140,9 km)
|
19 jun. |