Punten
P
|
# |
Renner |
Wedstrijd |
Datum |
18 |
12 |
MORI Manuele
|
Japan Cup (144,2 km)
|
18 okt. |
72 |
3 |
ARASHIRO Yukiya
|
Japan Cup (144,2 km)
|
18 okt. |
10 |
11 |
JANS Roy
|
Nationale Sluitingprijs Putte-Kapellen (195,8 km)
|
13 okt. |
80 |
1 |
BOUHANNI Nacer
|
Nationale Sluitingprijs Putte-Kapellen (195,8 km)
|
13 okt. |
7 |
19 |
BERHANE Natnael Teweldemedhin
|
GP Bruno Beghelli (196 km)
|
11 okt. |
18 |
12 |
GONÇALVES Jose Isidro Maciel
|
GP Bruno Beghelli (196 km)
|
11 okt. |
36 |
8 |
LAMMERTINK Maurits
|
GP Bruno Beghelli (196 km)
|
11 okt. |
54 |
5 |
DUQUE Leonardo Fabio
|
GP Bruno Beghelli (196 km)
|
11 okt. |
54 |
5 |
JANS Roy
|
Paris - Tours (231 km)
|
11 okt. |
140 |
1 |
TRENTIN Matteo
|
Paris - Tours (231 km)
|
11 okt. |
22 |
11 |
LAMMERTINK Maurits
|
Giro dell'Emilia (200 km)
|
10 okt. |
20 |
8 |
DUQUE Leonardo Fabio
|
GP Citta di Peccioli - Coppa Sabatini (198,1 km)
|
08 okt. |
48 |
2 |
LAMMERTINK Maurits
|
GP Citta di Peccioli - Coppa Sabatini (198,1 km)
|
08 okt. |
16 |
9 |
DUMOULIN Samuel
|
Paris - Bourges (190,3 km)
|
08 okt. |
20 |
8 |
JANS Roy
|
Paris - Bourges (190,3 km)
|
08 okt. |
24 |
7 |
MCLAY Daniel
|
Paris - Bourges (190,3 km)
|
08 okt. |
48 |
2 |
BOUHANNI Nacer
|
Paris - Bourges (190,3 km)
|
08 okt. |
3 |
4 |
PALINI Andrea
|
Abu Dhabi Tour, Stage 1 : Qasr-al-Sarab - Madinat Zayed (159,5 km)
|
08 okt. |
5 |
18 |
JANS Roy
|
Binche - Chimay - Binche / Mémorial Frank Vandenbroucke (194,5 km)
|
06 okt. |
16 |
9 |
HIVERT Jonathan
|
Tour de Vendée (201,1 km)
|
04 okt. |
18 |
12 |
BOARO Manuele
|
Tour de l'Eurométropole, General classification
|
04 okt. |
72 |
3 |
ARNDT Nikias
|
Münsterland Giro (180 km)
|
03 okt. |
84 |
2 |
JANS Roy
|
Münsterland Giro (180 km)
|
03 okt. |
84 |
2 |
TRENTIN Matteo
|
Giro del Piemonte (185 km)
|
02 okt. |
50 |
5 |
HIVERT Jonathan
|
Tour du Gévaudan Languedoc-Roussillon, General classification
|
27 sep. |
80 |
2 |
VOECKLER Thomas
|
Tour du Gévaudan Languedoc-Roussillon, General classification
|
27 sep. |
3 |
4 |
HIVERT Jonathan
|
Tour du Gévaudan Languedoc-Roussillon, Stage 1 : Marvejols - Col de la Pierre Plate (151 km)
|
26 sep. |
10 |
2 |
VOECKLER Thomas
|
Tour du Gévaudan Languedoc-Roussillon, Stage 1 : Marvejols - Col de la Pierre Plate (151 km)
|
26 sep. |
9 |
12 |
MCLAY Daniel
|
Omloop van het Houtland - Lichtervelde (198 km)
|
23 sep. |
12 |
10 |
DUMOULIN Samuel
|
GP d'Isbergues - Pas de Calais (204 km)
|
20 sep. |
32 |
5 |
JANS Roy
|
GP d'Isbergues - Pas de Calais (204 km)
|
20 sep. |
80 |
1 |
BOUHANNI Nacer
|
GP d'Isbergues - Pas de Calais (204 km)
|
20 sep. |
7 |
19 |
SCHORN Daniel
|
Classic Impanis - Van Petegem (199 km)
|
19 sep. |
48 |
6 |
JANS Roy
|
Classic Impanis - Van Petegem (199 km)
|
19 sep. |
40 |
3 |
TRENTIN Matteo
|
Coppa Bernocchi (192 km)
|
17 sep. |
74 |
5 |
STYBAR Zdenek
|
Tour of Britain, General classification
|
13 sep. |
70 |
1 |
DEGENKOLB John
|
Vuelta a España, Stage 21 : Alcala de Henares - Madrid (98,8 km)
|
13 sep. |
10 |
3 |
TRENTIN Matteo
|
Tour of Britain, Stage 8 : London, circuit race (86,8 km)
|
13 sep. |
40 |
2 |
GONÇALVES Jose Isidro Maciel
|
Vuelta a España, Stage 20 : San Lorenzo de El Escorial - Cercedilla (175,8 km)
|
12 sep. |
5 |
4 |
STYBAR Zdenek
|
Tour of Britain, Stage 6 : Stoke-on-Trent - Nottingham (192,7 km)
|
11 sep. |
25 |
1 |
TRENTIN Matteo
|
Tour of Britain, Stage 6 : Stoke-on-Trent - Nottingham (192,7 km)
|
11 sep. |
5 |
4 |
STYBAR Zdenek
|
Tour of Britain, Stage 5 : Prudhoe - Hartside Fell (166,2 km)
|
10 sep. |
25 |
3 |
GONÇALVES Jose Isidro Maciel
|
Vuelta a España, Stage 18 : Roa - Riaza (204 km)
|
10 sep. |
10 |
3 |
TRENTIN Matteo
|
Tour of Britain, Stage 3 : Cockermouth - Floors Castle (216 km)
|
08 sep. |
56 |
4 |
LAGUTIN Sergey
|
Tour of Alberta, General classification
|
07 sep. |
20 |
1 |
ARNDT Nikias
|
Tour of Alberta, Stage 6 : Edmonton, circuit race (124 km)
|
07 sep. |
3 |
5 |
TRENTIN Matteo
|
Tour of Britain, Stage 2 : Clitheroe - Colne (159,3 km)
|
07 sep. |
42 |
7 |
DUMOULIN Samuel
|
GP de Fourmies (205 km)
|
06 sep. |
72 |
3 |
BOUHANNI Nacer
|
GP de Fourmies (205 km)
|
06 sep. |
84 |
2 |
JANS Roy
|
Brussels Cycling Classic (200,8 km)
|
05 sep. |
3 |
4 |
LAGUTIN Sergey
|
Tour of Alberta, Stage 3 : Grande Cache - Miette Hot Springs (182 km)
|
04 sep. |
10 |
2 |
ARNDT Nikias
|
Tour of Alberta, Stage 2 : Grande Prairie - Grande Prairie (172 km)
|
03 sep. |
10 |
5 |
DEGENKOLB John
|
Vuelta a España, Stage 12 : Escaldes (AND) - Lleida (173 km)
|
03 sep. |
10 |
5 |
GONÇALVES Jose Isidro Maciel
|
Vuelta a España, Stage 10 : Valencia - Castellon (146,6 km)
|
31 aug. |
40 |
2 |
DEGENKOLB John
|
Vuelta a España, Stage 10 : Valencia - Castellon (146,6 km)
|
31 aug. |
21 |
16 |
DUMOULIN Samuel
|
GP Ouest France - Plouay (229,1 km)
|
30 aug. |
70 |
1 |
STUYVEN Jasper
|
Vuelta a España, Stage 8 : Puebla de Don Fadrique - Murcia (182,5 km)
|
29 aug. |
20 |
1 |
TRENTIN Matteo
|
Tour du Poitou Charentes, Stage 5 : Gourge - Poitiers (197,8 km)
|
28 aug. |
3 |
4 |
JANS Roy
|
Tour du Poitou Charentes, Stage 3 : Mont-sur-Guesnes - Loudun (98,6 km)
|
27 aug. |
36 |
4 |
LAMMERTINK Maurits
|
Druivenkoers - Overijse (197 km)
|
26 aug. |
20 |
1 |
TRENTIN Matteo
|
Tour du Poitou Charentes, Stage 2 : Blanzac-Porcheresse - La Creche (194,7 km)
|
26 aug. |
40 |
2 |
DEGENKOLB John
|
Vuelta a España, Stage 5 : Rota - Ronda (167,3 km)
|
26 aug. |
3 |
8 |
STUYVEN Jasper
|
Vuelta a España, Stage 3 : Mijas - Malaga (158,4 km)
|
24 aug. |
25 |
3 |
DEGENKOLB John
|
Vuelta a España, Stage 3 : Mijas - Malaga (158,4 km)
|
24 aug. |
40 |
2 |
BOUHANNI Nacer
|
Vuelta a España, Stage 3 : Mijas - Malaga (158,4 km)
|
24 aug. |
36 |
4 |
JANS Roy
|
Arnhem-Veenendaal Classic (199,7 km)
|
21 aug. |
50 |
5 |
LAMMERTINK Maurits
|
Tour du Limousin, General classification
|
21 aug. |
20 |
1 |
LAMMERTINK Maurits
|
Tour du Limousin, Stage 4 : Aixe-sur-Vienne - Limoges (164,7 km)
|
21 aug. |
3 |
4 |
LAMMERTINK Maurits
|
Tour du Limousin, Stage 2 : Arnac-Pompadour - Lissac-sur-Couze
|
19 aug. |
66 |
3 |
STYBAR Zdenek
|
Czech Cycling Tour, General classification
|
16 aug. |
20 |
1 |
STYBAR Zdenek
|
Czech Cycling Tour, Stage 4 : Olomouc - Dolany (144,9 km)
|
16 aug. |
15 |
18 |
HIVERT Jonathan
|
Arctic Race of Norway, General classification
|
16 aug. |
17 |
17 |
KANGERT Tanel
|
Arctic Race of Norway, General classification
|
16 aug. |
95 |
6 |
GRIVKO Andriy
|
Eneco Tour, General classification
|
16 aug. |
20 |
1 |
BOUHANNI Nacer
|
Tour de l'Ain, Stage 2 : Feillens - Pont-de-Vaux (159,7 km)
|
13 aug. |
5 |
3 |
DUMOULIN Samuel
|
Tour de l'Ain, Stage 1 : Montrevel-en-Bresse - Saint-Vulbas (153 km)
|
12 aug. |
20 |
1 |
BOUHANNI Nacer
|
Tour de l'Ain, Stage 1 : Montrevel-en-Bresse - Saint-Vulbas (153 km)
|
12 aug. |
1 |
8 |
JANS Roy
|
Eneco Tour, Stage 2 : Breda - Breda (180,7 km)
|
11 aug. |
62 |
7 |
BERHANE Natnael Teweldemedhin
|
Tour of Utah, General classification
|
09 aug. |
10 |
3 |
BERHANE Natnael Teweldemedhin
|
Tour of Utah, Stage 7 : Park City - Park City (125,5 km)
|
09 aug. |
10 |
3 |
BERHANE Natnael Teweldemedhin
|
Tour of Utah, Stage 6 : Salt Lake City - Snowbird (177 km)
|
08 aug. |
19 |
16 |
MØRKØV CHRISTENSEN Michael
|
Post Danmark Rundt - Tour of Denmark, General classification
|
08 aug. |
25 |
1 |
MØRKØV CHRISTENSEN Michael
|
Post Danmark Rundt - Tour of Denmark, Stage 6 : Hillerød - Frederiksberg (150,5 km)
|
08 aug. |
8 |
4 |
BOECKMANS Kris
|
Tour de Pologne, Stage 2 : Czestochowa - Dabrowa Gornicza (146 km)
|
03 aug. |
16 |
9 |
BOUHANNI Nacer
|
Polynormande (169 km)
|
02 aug. |
3 |
6 |
BOECKMANS Kris
|
Tour de Pologne, Stage 1 : Warszawa - Warszawa (122 km)
|
02 aug. |
40 |
11 |
FUGLSANG Jakob
|
Clasica San Sebastian (219,2 km)
|
01 aug. |
80 |
1 |
BOUHANNI Nacer
|
Circuito de Getxo - Memorial Ricardo Otxoa (170 km)
|
31 jul. |
100 |
3 |
LAGUTIN Sergey
|
Tour de Wallonie, General classification
|
29 jul. |
5 |
4 |
LAGUTIN Sergey
|
Tour de Wallonie, Stage 3 : Bastogne - Namur (218 km)
|
27 jul. |
63 |
23 |
FUGLSANG Jakob
|
Tour de France, General classification
|
26 jul. |
65 |
22 |
KANGERT Tanel
|
Tour de France, General classification
|
26 jul. |
3 |
8 |
DEGENKOLB John
|
Tour de France, Stage 21 : Sèvres - Paris (109,5 km)
|
26 jul. |
15 |
5 |
FUGLSANG Jakob
|
Tour de France, Stage 18 : Gap - Saint-Jean-de-Maurienne (186,5 km)
|
23 jul. |
1 |
10 |
VOECKLER Thomas
|
Tour de France, Stage 16 : Bourg-de-Péage - Gap (201 km)
|
20 jul. |
50 |
2 |
DEGENKOLB John
|
Tour de France, Stage 15 : Mende - Valence (183 km)
|
19 jul. |
25 |
4 |
DEGENKOLB John
|
Tour de France, Stage 13 : Muret - Rodez (198,5 km)
|
17 jul. |
50 |
2 |
FUGLSANG Jakob
|
Tour de France, Stage 12 : Lannemezan - Plateau de Beille (195 km)
|
16 jul. |
15 |
5 |
VOECKLER Thomas
|
Tour de France, Stage 11 : Pau - Cauterets (188 km)
|
15 jul. |