Punten
P
|
# |
Renner |
Wedstrijd |
Datum |
18 |
12 |
MORI Manuele
|
Japan Cup (144,2 km)
|
18 okt. |
72 |
3 |
ARASHIRO Yukiya
|
Japan Cup (144,2 km)
|
18 okt. |
7 |
19 |
BERHANE Natnael Teweldemedhin
|
GP Bruno Beghelli (196 km)
|
11 okt. |
18 |
12 |
GONÇALVES Jose Isidro Maciel
|
GP Bruno Beghelli (196 km)
|
11 okt. |
36 |
8 |
LAMMERTINK Maurits
|
GP Bruno Beghelli (196 km)
|
11 okt. |
54 |
5 |
DUQUE Leonardo Fabio
|
GP Bruno Beghelli (196 km)
|
11 okt. |
22 |
11 |
LAMMERTINK Maurits
|
Giro dell'Emilia (200 km)
|
10 okt. |
20 |
8 |
DUQUE Leonardo Fabio
|
GP Citta di Peccioli - Coppa Sabatini (198,1 km)
|
08 okt. |
48 |
2 |
LAMMERTINK Maurits
|
GP Citta di Peccioli - Coppa Sabatini (198,1 km)
|
08 okt. |
24 |
7 |
MCLAY Daniel
|
Paris - Bourges (190,3 km)
|
08 okt. |
3 |
4 |
PALINI Andrea
|
Abu Dhabi Tour, Stage 1 : Qasr-al-Sarab - Madinat Zayed (159,5 km)
|
08 okt. |
18 |
12 |
BOARO Manuele
|
Tour de l'Eurométropole, General classification
|
04 okt. |
72 |
3 |
ARNDT Nikias
|
Münsterland Giro (180 km)
|
03 okt. |
9 |
12 |
MCLAY Daniel
|
Omloop van het Houtland - Lichtervelde (198 km)
|
23 sep. |
7 |
19 |
SCHORN Daniel
|
Classic Impanis - Van Petegem (199 km)
|
19 sep. |
40 |
2 |
GONÇALVES Jose Isidro Maciel
|
Vuelta a España, Stage 20 : San Lorenzo de El Escorial - Cercedilla (175,8 km)
|
12 sep. |
25 |
3 |
GONÇALVES Jose Isidro Maciel
|
Vuelta a España, Stage 18 : Roa - Riaza (204 km)
|
10 sep. |
56 |
4 |
LAGUTIN Sergey
|
Tour of Alberta, General classification
|
07 sep. |
20 |
1 |
ARNDT Nikias
|
Tour of Alberta, Stage 6 : Edmonton, circuit race (124 km)
|
07 sep. |
3 |
4 |
LAGUTIN Sergey
|
Tour of Alberta, Stage 3 : Grande Cache - Miette Hot Springs (182 km)
|
04 sep. |
10 |
2 |
ARNDT Nikias
|
Tour of Alberta, Stage 2 : Grande Prairie - Grande Prairie (172 km)
|
03 sep. |
10 |
5 |
GONÇALVES Jose Isidro Maciel
|
Vuelta a España, Stage 10 : Valencia - Castellon (146,6 km)
|
31 aug. |
36 |
4 |
LAMMERTINK Maurits
|
Druivenkoers - Overijse (197 km)
|
26 aug. |
50 |
5 |
LAMMERTINK Maurits
|
Tour du Limousin, General classification
|
21 aug. |
20 |
1 |
LAMMERTINK Maurits
|
Tour du Limousin, Stage 4 : Aixe-sur-Vienne - Limoges (164,7 km)
|
21 aug. |
3 |
4 |
LAMMERTINK Maurits
|
Tour du Limousin, Stage 2 : Arnac-Pompadour - Lissac-sur-Couze
|
19 aug. |
95 |
6 |
GRIVKO Andriy
|
Eneco Tour, General classification
|
16 aug. |
62 |
7 |
BERHANE Natnael Teweldemedhin
|
Tour of Utah, General classification
|
09 aug. |
10 |
3 |
BERHANE Natnael Teweldemedhin
|
Tour of Utah, Stage 7 : Park City - Park City (125,5 km)
|
09 aug. |
10 |
3 |
BERHANE Natnael Teweldemedhin
|
Tour of Utah, Stage 6 : Salt Lake City - Snowbird (177 km)
|
08 aug. |
19 |
16 |
MØRKØV CHRISTENSEN Michael
|
Post Danmark Rundt - Tour of Denmark, General classification
|
08 aug. |
25 |
1 |
MØRKØV CHRISTENSEN Michael
|
Post Danmark Rundt - Tour of Denmark, Stage 6 : Hillerød - Frederiksberg (150,5 km)
|
08 aug. |
8 |
4 |
BOECKMANS Kris
|
Tour de Pologne, Stage 2 : Czestochowa - Dabrowa Gornicza (146 km)
|
03 aug. |
3 |
6 |
BOECKMANS Kris
|
Tour de Pologne, Stage 1 : Warszawa - Warszawa (122 km)
|
02 aug. |
100 |
3 |
LAGUTIN Sergey
|
Tour de Wallonie, General classification
|
29 jul. |
5 |
4 |
LAGUTIN Sergey
|
Tour de Wallonie, Stage 3 : Bastogne - Namur (218 km)
|
27 jul. |
26 |
14 |
SZMYD Sylwester
|
Österreich-Rundfahrt / Tour of Austria, General classification
|
12 jul. |
44 |
10 |
DENIFL Stefan
|
Österreich-Rundfahrt / Tour of Austria, General classification
|
12 jul. |
100 |
3 |
HIRT Jan
|
Österreich-Rundfahrt / Tour of Austria, General classification
|
12 jul. |
10 |
3 |
HIRT Jan
|
Österreich-Rundfahrt / Tour of Austria, Stage 7 : Lienz - Kitzbüheler Horn (164,7 km)
|
10 jul. |
15 |
2 |
HIRT Jan
|
Österreich-Rundfahrt / Tour of Austria, Stage 5 : Stift Rein - Drobatsch (210,2 km)
|
08 jul. |
22 |
11 |
BOECKMANS Kris
|
National Championships Belgium (Tervuren) R.R. (252 km)
|
28 jun. |
8 |
13 |
SCHUMACHER Stefan
|
National Championships Germany (Bensheim) R.R. (204,8 km)
|
28 jun. |
48 |
2 |
BOECKMANS Kris
|
Halle - Ingooigem (198,8 km)
|
24 jun. |
25 |
10 |
LOUBET Julien
|
Route du Sud , General classification
|
21 jun. |
10 |
15 |
BAK Lars Ytting
|
Ster ZLM Toer , General classification
|
21 jun. |
5 |
18 |
LOUBET Julien
|
Velothon Wales (174 km)
|
14 jun. |
62 |
21 |
CARDOSO Andre Fernando Santos Martins
|
Giro d'Italia, General classification
|
31 mei |
110 |
1 |
BOECKMANS Kris
|
World Ports Classic, General classification
|
24 mei |
20 |
1 |
BOECKMANS Kris
|
World Ports Classic, Stage 2 : Antwerpen (Bel) - Rotterdam (164 km)
|
24 mei |
68 |
6 |
SANTAROMITA Ivan
|
Tour of Norway, General classification
|
24 mei |
5 |
3 |
BOECKMANS Kris
|
World Ports Classic, Stage 1 : Rotterdam - Antwerpen (Bel) (195 km)
|
23 mei |
10 |
3 |
SANTAROMITA Ivan
|
Tour of Norway, Stage 3 : Skien - Rjukan (185 km)
|
22 mei |
110 |
1 |
BOECKMANS Kris
|
Tour de Picardie, General classification
|
17 mei |
20 |
1 |
BOECKMANS Kris
|
Tour de Picardie, Stage 3 : Athies - Mers-les-Bains (189,9 km)
|
17 mei |
10 |
2 |
BOECKMANS Kris
|
Tour de Picardie, Stage 2 : Villers-Saint-Paul - Fleurines (168,1 km)
|
16 mei |
20 |
1 |
BOECKMANS Kris
|
Tour de Picardie, Stage 1 : Moy-de-l'Aisne - Tergnier (161,5 km)
|
15 mei |
10 |
2 |
BERNAS Pawel
|
Tour of Croatia, Stage 4 : Pula - Umag (155,1 km)
|
25 apr. |
30 |
9 |
MAES Nikolas
|
Dwars door Vlaanderen (200 km)
|
25 mrt. |
10 |
11 |
MAES Nikolas
|
Ronde van Zeeland Seaports (196,1 km)
|
21 mrt. |
12 |
10 |
MAES Nikolas
|
Nokere Koerse (198 km)
|
18 mrt. |
24 |
7 |
MARKUS Barry
|
Nokere Koerse (198 km)
|
18 mrt. |
5 |
5 |
BODNAR Maciej
|
Tirreno - Adriatico, Stage 7 : San Benedetto del Tronto I.T.T. (10 km)
|
17 mrt. |
8 |
13 |
ROBERT Fréderique
|
Dwars door Drenthe (197 km)
|
15 mrt. |
48 |
2 |
MARKUS Barry
|
Dwars door Drenthe (197 km)
|
15 mrt. |
50 |
9 |
JANSE VAN RENSBURG Jacques
|
Tour de Langkawi, General classification
|
15 mrt. |
1 |
8 |
GRIVKO Andriy
|
Tirreno - Adriatico, Stage 3 : Cascina - Arezzo (203 km)
|
13 mrt. |
10 |
4 |
BODNAR Maciej
|
Tirreno - Adriatico, Stage 1 : Lido di Camaiore I.T.T. (5,4 km)
|
11 mrt. |
21 |
11 |
HOULE Hugo
|
Driedaagse van West-Vlaanderen, General classification
|
08 mrt. |
7 |
19 |
MAES Nikolas
|
Omloop Het Nieuwsblad (200,2 km)
|
28 feb. |
50 |
5 |
PINTO Edgar Miguel Lemos
|
Tropicale Amissa Bongo, General classification
|
22 feb. |
3 |
4 |
PALINI Andrea
|
Tropicale Amissa Bongo, Stage 8 : Cap Esterias - Libreville (127 km)
|
22 feb. |
15 |
18 |
GRIVKO Andriy
|
Tour of Oman, General classification
|
22 feb. |
10 |
2 |
PALINI Andrea
|
Tropicale Amissa Bongo, Stage 7 : Port-Gentil - Port-Gentil (127 km)
|
21 feb. |
20 |
1 |
PALINI Andrea
|
Tropicale Amissa Bongo, Stage 4 : Ndjole - Lambarene (133 km)
|
19 feb. |
44 |
10 |
GRIVKO Andriy
|
Tour of Qatar, General classification
|
13 feb. |
6 |
19 |
DEVOLDER Stijn
|
Etoile de Bessèges, General classification
|
08 feb. |
18 |
12 |
PAUWELS Serge
|
Herald Sun Tour, General classification
|
08 feb. |
38 |
11 |
PINTO Edgar Miguel Lemos
|
Dubai Tour, General classification
|
07 feb. |