Herrera's Elite Legioen

HEL
01 ItaliëNIBALI Vincenzo 751
02 Nieuw-ZeelandBENNETT George 740
03 FrankrijkGAUDU David 469
04 BelgiëMERLIER Tim 469
05 ColombiaBERNAL GOMEZ Egan Arley 443
06 Verenigde StatenKUSS Sepp 412
07 FrankrijkTURGIS Anthony 286
08   BelgiëVERMEERSCH Gianni 256
09 HongarijeVALTER Attila 250
10 NederlandOOMEN Sam 146
11 RoemeniëGROSU Eduard-Michael 143
12   DenemarkenPEDERSEN Casper Phillip 130
13 LuxemburgJUNGELS Bob 124
14   FrankrijkELISSONDE Kenny 102
15 NederlandGESINK Robert 83
16 NederlandVAN DER HOORN Taco 59
17   SpanjeVERONA QUINTANILLA Carlos 44
18   NederlandLANGEVELD Sebastian 0
19   NederlandNIEUWENHUIS Joris 0
20   Verenigde StatenVAN GARDEREN Tejay 0
Punten # Renner Wedstrijd
34 35 GESINK Robert Vuelta a España, General classification
44 30 VERONA QUINTANILLA Carlos Vuelta a España, General classification
84 16 KUSS Sepp Vuelta a España, General classification
112 12 BENNETT George Vuelta a España, General classification
165 8 GAUDU David Vuelta a España, General classification
70 1 GAUDU David Vuelta a España, Stage 17 : Sequeros - Alto de La Covatilla
7 6 KUSS Sepp Vuelta a España, Stage 12 : Pola de Laviana - Alto de l'Angliru
70 1 GAUDU David Vuelta a España, Stage 11 : Villaviciosa - Alto de La Farrapona
3 8 KUSS Sepp Vuelta a España, Stage 8 : Logroño - Alto de Moncalvillo
2 9 ELISSONDE Kenny Vuelta a España, Stage 7 : Vitoria - Villanueva de Valdegovia
50 27 VALTER Attila Giro d'Italia, General classification
62 21 OOMEN Sam Giro d'Italia, General classification
190 7 NIBALI Vincenzo Giro d'Italia, General classification
5 7 BENNETT George Vuelta a España, Stage 5 : Huesca - Sabiñanigo
2 9 VALTER Attila Giro d'Italia, Stage 20 : Alba - Sestriere
2 9 KUSS Sepp Vuelta a España, Stage 3 : Lodosa - Vinuesa
3 8 NIBALI Vincenzo Giro d'Italia, Stage 18 : Pinzolo - Laghi di Cancano
1 10 BENNETT George Vuelta a España, Stage 2 : Pamplona - Lekunberri
2 9 KUSS Sepp Vuelta a España, Stage 2 : Pamplona - Lekunberri
9 22 VAN DER HOORN Taco Driedaagse Brugge - De Panne
Punten # Renner Wedstrijd
44 30 VERONA QUINTANILLA Carlos Vuelta a España, General classification
2 9 ELISSONDE Kenny Vuelta a España, Stage 7 : Vitoria - Villanueva de Valdegovia
6 30 VERMEERSCH Gianni Gent - Wevelgem
130 1 PEDERSEN Casper Phillip Paris - Tours
21 11 FERNANDES Luis Filipe Silva Volta a Portugal, General classification
10 2 FERNANDES Luis Filipe Silva Volta a Portugal, Stage 7 : Loures - Setubal
23 18 VERMEERSCH Gianni BinckBank Tour, General classification
14 22 VERVAEKE Louis Flèche Wallonne
11 24 TRATNIK Jan World Championships (Imola) I.T.T.
59 25 ELISSONDE Kenny Tour de France, General classification
3 8 ROCHE Nicolas Tour de France, Stage 16 : La Tour-du-Pin - Villard-de-Lans
34 16 VERVAEKE Louis Tirreno - Adriatico, General classification
80 1 VERMEERSCH Gianni Antwerp Port Classic
1 10 ROCHE Nicolas Tour de France, Stage 12 : Chauvigny - Sarran
2 9 ELISSONDE Kenny Tour de France, Stage 12 : Chauvigny - Sarran
10 15 MEIJERS Jeroen Beograd - Banja Luka, General classification
25 10 MANNION Gavin Settimana Coppi e Bartali, General classification
3 4 MEIJERS Jeroen Beograd - Banja Luka, Stage 1 : Beograd (SRB) - Bijljina
3 4 VERMEERSCH Gianni Settimana Coppi e Bartali, Stage 1a : Gatteo - Gatteo
28 6 VERMEERSCH Gianni Druivenkoers - Overijse
Punten # Renner Wedstrijd
70 1 GAUDU David Vuelta a España, Stage 17 : Sequeros - Alto de La Covatilla
70 1 GAUDU David Vuelta a España, Stage 11 : Villaviciosa - Alto de La Farrapona
130 1 PEDERSEN Casper Phillip Paris - Tours
80 1 VERMEERSCH Gianni Antwerp Port Classic
45 1 MERLIER Tim Tirreno - Adriatico, Stage 6 : Castelfidardo - Senigallia
110 1 VALTER Attila Tour of Hungary, General classification
20 1 VALTER Attila Tour of Hungary, Stage 5 : Miskolc - Gyöngyös-Kékesteto
130 1 MERLIER Tim Brussels Cycling Classic
30 1 JUNGELS Bob National Championships Luxembourg (Mamer) I.T.T.
45 1 KUSS Sepp Critérium du Dauphiné, Stage 5 : Megève - Megève
130 1 BENNETT George Gran Piemonte
110 1 BERNAL GOMEZ Egan Arley Route d'Occitanie, General classification
20 1 BERNAL GOMEZ Egan Arley Route d'Occitanie, Stage 3 : Saint-Gaudens - Col de Beyrède
20 1 MERLIER Tim Tour of Antalya, Stage 4 : Side - Antalya
Punten # Renner Wedstrijd
46 29 HAMILTON Chris Giro d'Italia, General classification
40 3 ANACONA GOMEZ Winner Andrew Prueba Villafranca - Ordiziako Klasika
24 7 CANOLA Marco Giro dell'Appennino
10 16 CANOLA Marco GP Citta di Peccioli - Coppa Sabatini
80 1 CONTI Valerio Trofeo Matteotti
9 17 CONTI Valerio Gran Piemonte
26 17 HAMILTON Chris Tour de Pologne, General classification
5 3 CONTI Valerio Tour de l'Ain, Stage 2 : Lagnieu - Lélex Monts-Jura
10 21 CONTI Valerio Strade Bianche
15 13 MCCORMICK Hayden Herald Sun Tour, General classification