Vrij Imposante Veegploeg

VIV
01 FrankrijkALAPHILIPPE Julian 1500
02 ZwitserlandKÜNG Stefan 872
03 SpanjeDE LA CRUZ MELGAREJO David 403
04 BelgiëDUPONT Timothy 315
05 PolenMAJKA Rafal 298
06 SpanjeSANCHEZ GIL Luis Leon 297
07 PortugalOLIVEIRA Nelson Felipe Santos Simoes 294
08 OostenrijkGROSSSCHARTNER Felix 286
09 ItaliëNIBALI Vincenzo 274
10 BelgiëNAESEN Oliver 272
11 FrankrijkSIMON Julien 205
12 SpanjeFRAILE MATARRANZ Omar 181
13 RuslandZAKARIN Ilnur 160
14 SpanjeBIZKARRA ETXEGIBEL Mikel 142
15 LuxemburgGENIETS Kévin 130
16   ItaliëCARBONI Giovanni 121
17   ZwitserlandTHALMANN Roland 69
18   FrankrijkBARTHE Cyril 47
19   LetlandNEILANDS Krists 29
20   PolenBROZYNA Piotr 0
Punten # Renner Wedstrijd
7 6 GROSSSCHARTNER Felix Vuelta a España, Stage 12 : Jaen - Cordoba
10 2 DUPONT Timothy Tour Poitou-Charentes et Nouvelle Aquitaine, Stage 3 : Moncoutour - Loudun
5 7 GROSSSCHARTNER Felix Vuelta a España, Stage 11 : Antequera - Valdepeña de Jaen
1 10 DE LA CRUZ MELGAREJO David Vuelta a España, Stage 9 : Puerto Lumbreras - Alto de Velefique
9 16 SIMON Julien Tour du Limousin, General classification
5 7 GROSSSCHARTNER Felix Vuelta a España, Stage 7 : Gandia - Balcon de Alicante
1 10 GROSSSCHARTNER Felix Vuelta a España, Stage 6 : Requena - Alto de la Montaña de Cuellera
24 7 DUPONT Timothy Egmont Cycling Race
14 22 ZAKARIN Ilnur Tour de Pologne, General classification
5 16 BARTHE Cyril Polynormande
70 5 DE LA CRUZ MELGAREJO David Vuelta a Burgos, General classification
20 8 SANCHEZ GIL Luis Leon Circuito de Getxo - Memorial Hermanos Otxoa
9 12 DUPONT Timothy Heistse Pijl
76 6 ALAPHILIPPE Julian Clasica San Sebastian
15 21 OLIVEIRA Nelson Felipe Santos Simoes Olympic Games (Tokyo) - I.T.T.
110 4 KÜNG Stefan Olympic Games (Tokyo) - I.T.T.
16 9 SIMON Julien Prueba Villafranca - Ordiziako Klasika
80 1 SANCHEZ GIL Luis Leon Prueba Villafranca - Ordiziako Klasika
24 19 MAJKA Rafal Olympic Games (Tokyo) - R.R.
22 49 KÜNG Stefan Tour de France, General classification
Punten # Renner Wedstrijd
16 9 BARTHE Cyril Paris - Chauny
21 11 NEILANDS Krists Tour de Slovaquie, General classification
6 20 BARTHE Cyril GP de Fourmies
12 10 THALMANN Roland Tour du Doubs
8 13 THALMANN Roland Tour du Jura
5 16 BARTHE Cyril Polynormande
2 9 BARTHE Cyril Tour de France, Stage 21 : Chatou - Paris
9 16 CARBONI Giovanni Sibiu Cycling Tour, General classification
40 7 THALMANN Roland Sibiu Cycling Tour, General classification
3 4 THALMANN Roland Sibiu Cycling Tour, Stage 1 : Sibiu - Paltinis
6 15 THALMANN Roland GP Citta di Lugano
5 16 CARBONI Giovanni Giro dell'Appennino
48 6 CARBONI Giovanni National Championships Italy (Imola) R.R.
8 6 NEILANDS Krists National Championships Latvia (Valga,EST) R.R.
56 4 CARBONI Giovanni Adriatica Ionica Race / Sulle Rotte della Serenissima, General classification
3 4 CARBONI Giovanni Adriatica Ionica Race / Sulle Rotte della Serenissima, Stage 2 : Vittorio Vento - Cima Grappa
18 16 BARTHE Cyril Boucles de la Mayenne, General classification
6 19 CHIRICO Luca Tour de Hongrie, General classification
66 3 HOEHN Alex Tour du Rwanda, General classification
44 9 BRANDAO Joni Silva Volta ao Algarve, General classification
Punten # Renner Wedstrijd