Amsterdamsche Farizeeërs Club

AFC
01 SloveniëMOHORIC Matej 1225
02 Verenigd KoninkrijkYATES Adam 1065
03 Verenigd KoninkrijkHAYTER Ethan 835
04 ItaliëCATTANEO Mattia 551
05 IerlandBENNETT Sam 481
06 ItaliëBALLERINI Davide 350
07 ItaliëMASNADA Fausto 339
08   BelgiëVAN DER SANDE Tosh 301
09 ItaliëBAGIOLI Andrea 281
10   BelgiëPLANCKAERT Baptiste 180
11   SpanjeRODRIGUEZ CANO Carlos 166
12 AustraliëHINDLEY Jai 137
13   Verenigd KoninkrijkTULETT Ben 133
14   Verenigd KoninkrijkSWIFT Connor 104
15   DuitslandSTEIMLE Jannik 93
16   SpanjeAYUSO PESQUERA Juan 76
17   ColombiaMOLANO BENAVIDES Juan Sebastian 55
18   FrankrijkTESSON Jason 34
19   BelgiëDE BUYST Jasper 0
20   OostenrijkHALLER Marco 0
Punten # Renner Wedstrijd
25 3 YATES Adam Vuelta a España, Stage 20 : Sanxenxo - Castro de Herville
22 2 MOHORIC Matej Benelux Tour, Stage 6 : Ottignies-Louvain-la-Neuve - Houffalize
6 15 PLANCKAERT Baptiste Classic Grand Besançon Doubs
15 4 BAGIOLI Andrea Vuelta a España, Stage 19 : Tapia - Monforte de Lemos
1 8 MOHORIC Matej Benelux Tour, Stage 5 : Riemst - Bilzen
1 10 YATES Adam Vuelta a España, Stage 18 : Salas - Altu d'el Gamoniteiru
15 4 YATES Adam Vuelta a España, Stage 17 : Unquera - Lagos de Covadonga
9 22 TULETT Ben Deutschland Tour, General classification
29 12 STEIMLE Jannik Deutschland Tour, General classification
9 27 CATTANEO Mattia Bretagne Classic - Ouest-France
10 26 HINDLEY Jai Bretagne Classic - Ouest-France
35 12 BALLERINI Davide Bretagne Classic - Ouest-France
86 5 SWIFT Connor Bretagne Classic - Ouest-France
96 4 HAYTER Ethan Bretagne Classic - Ouest-France
15 4 YATES Adam Vuelta a España, Stage 15 : Navalmoral de la Mata - El Barraco
66 3 VAN DER SANDE Tosh Brussels Cycling Classic
5 4 STEIMLE Jannik Deutschland Tour, Stage 2 : Sangerhausen - Ilmenau
40 2 BAGIOLI Andrea Vuelta a España, Stage 12 : Jaen - Cordoba
3 5 STEIMLE Jannik Deutschland Tour, Stage 1 : Stralsund - Schwerin
10 5 YATES Adam Vuelta a España, Stage 11 : Antequera - Valdepeña de Jaen
Punten # Renner Wedstrijd
28 6 PLANCKAERT Baptiste Kampioenschap van Vlaanderen
20 1 STEIMLE Jannik Tour de Slovaquie, Stage 2 : Spisske Podhradie - Dolny Kubin
10 2 STEIMLE Jannik Tour de Slovaquie, Prologue : Kosice - Kosice
66 3 VAN DER SANDE Tosh GP de Wallonie
18 16 SWIFT Connor Tour of Britain, General classification
38 10 RODRIGUEZ CANO Carlos Tour of Britain, General classification
24 10 PLANCKAERT Baptiste GP de Fourmies
34 8 TESSON Jason GP de Fourmies
6 15 PLANCKAERT Baptiste Classic Grand Besançon Doubs
9 22 TULETT Ben Deutschland Tour, General classification
29 12 STEIMLE Jannik Deutschland Tour, General classification
86 5 SWIFT Connor Bretagne Classic - Ouest-France
66 3 VAN DER SANDE Tosh Brussels Cycling Classic
5 4 STEIMLE Jannik Deutschland Tour, Stage 2 : Sangerhausen - Ilmenau
3 5 STEIMLE Jannik Deutschland Tour, Stage 1 : Stralsund - Schwerin
20 15 VAN DER SANDE Tosh Tour of Norway, General classification
3 5 VAN DER SANDE Tosh Tour of Norway, Stage 4 : Stavanger - Stavanger
20 8 WARLOP Jordi GP Marcel Kint
15 2 VAN DER SANDE Tosh Tour of Norway, Stage 2 : Sirdal - Sirdal
15 4 MOLANO BENAVIDES Juan Sebastian Vuelta a España, Stage 5 : Tarancon - Albacete
Punten # Renner Wedstrijd
20 1 STEIMLE Jannik Tour de Slovaquie, Stage 2 : Spisske Podhradie - Dolny Kubin
25 1 CATTANEO Mattia Tour de Luxembourg, Stage 4 : Dudelange - Dudelange I.T.T.
25 1 HAYTER Ethan Tour of Britain, Stage 5 : South Cheshire - Warrington
35 1 MOHORIC Matej Benelux Tour, Stage 7 : Namur - Geraardsbergen
150 1 HAYTER Ethan Tour of Norway, General classification
25 1 HAYTER Ethan Tour of Norway, Stage 2 : Sirdal - Sirdal
25 1 HAYTER Ethan Tour of Norway, Stage 1 : Egersund - Sokndal
25 1 MOLANO BENAVIDES Juan Sebastian Vuelta a Burgos, Stage 4 : Roa - Aranda de Duero
80 1 MOHORIC Matej Tour de France, Stage 19 : Mourenx - Libourne
80 1 MOHORIC Matej Tour de France, Stage 7 : Vierzon - Le Creusot
140 1 MOHORIC Matej National Championships Slovenia (Koper) R.R.
25 1 HAYTER Ethan Vuelta a Andalucia / Ruta Del Sol, Stage 5 : Vera - Pulpi
25 1 HAYTER Ethan Vuelta a Andalucia / Ruta Del Sol, Stage 2 : Iznajar - Alcala la Real
25 1 BENNETT Sam Volta ao Algarve, Stage 3 : Faro - Tavira
25 1 HAYTER Ethan Volta ao Algarve, Stage 2 : Sagres - Foia
25 1 BENNETT Sam Volta ao Algarve, Stage 1 : Lagos - Portimao
220 1 YATES Adam Volta a Catalunya, General classification
20 1 HAYTER Ethan Settimana Coppi e Bartali, Stage 3 : Riccione - Riccione
180 1 BENNETT Sam Driedaagse Brugge - De Panne
35 1 YATES Adam Volta a Catalunya, Stage 3 : Canal Olympic de Catalunya - Vallter 2000
Punten # Renner Wedstrijd
48 2 RODRIGUEZ GARAICOECHEA Oscar Mont Ventoux Dénivelé Challenge
9 12 MARIT Arne Ronde van Limburg
38 10 RODRIGUEZ GARAICOECHEA Oscar Vuelta a Andalucia / Ruta Del Sol, General classification
3 8 KANTER Max Giro d'Italia, Stage 13 : Ravenna - Verona
3 8 KANTER Max Giro d'Italia, Stage 7 : Notaresco - Termoli
16 9 MCLAY Daniel Circuit de Wallonie
2 7 SMITH Dion Tour de Romandie, Stage 1 : Aigle - Martigny
18 16 WACKERMANN Luca Presidential Tour of Turkey, General classification
2 7 KANTER Max Volta a Catalunya, Stage 6 : Tarragona - Mataro
10 3 MUGISHA Moise African Cycling Championships (Cairo) I.T.T.