Amsterdamsche Farizeeërs Club

AFC
01 SloveniëMOHORIC Matej 1225
02 Verenigd KoninkrijkYATES Adam 1065
03 Verenigd KoninkrijkHAYTER Ethan 835
04 ItaliëCATTANEO Mattia 551
05 IerlandBENNETT Sam 481
06 ItaliëBALLERINI Davide 350
07 ItaliëMASNADA Fausto 339
08   BelgiëVAN DER SANDE Tosh 301
09 ItaliëBAGIOLI Andrea 281
10   BelgiëPLANCKAERT Baptiste 180
11   SpanjeRODRIGUEZ CANO Carlos 166
12 AustraliëHINDLEY Jai 137
13   Verenigd KoninkrijkTULETT Ben 133
14   Verenigd KoninkrijkSWIFT Connor 104
15   DuitslandSTEIMLE Jannik 93
16   SpanjeAYUSO PESQUERA Juan 76
17   ColombiaMOLANO BENAVIDES Juan Sebastian 55
18   FrankrijkTESSON Jason 34
19   BelgiëDE BUYST Jasper 0
20   OostenrijkHALLER Marco 0
Punten # Renner Wedstrijd
28 6 PLANCKAERT Baptiste Kampioenschap van Vlaanderen
20 1 STEIMLE Jannik Tour de Slovaquie, Stage 2 : Spisske Podhradie - Dolny Kubin
25 1 CATTANEO Mattia Tour de Luxembourg, Stage 4 : Dudelange - Dudelange I.T.T.
10 2 STEIMLE Jannik Tour de Slovaquie, Prologue : Kosice - Kosice
66 3 VAN DER SANDE Tosh GP de Wallonie
18 16 SWIFT Connor Tour of Britain, General classification
38 10 RODRIGUEZ CANO Carlos Tour of Britain, General classification
110 2 HAYTER Ethan Tour of Britain, General classification
24 10 PLANCKAERT Baptiste GP de Fourmies
34 8 TESSON Jason GP de Fourmies
8 13 MOHORIC Matej European Championships (Trento) R.R.
5 4 BALLERINI Davide Tour of Britain, Stage 7 : Hawick - Edinburgh
15 2 HAYTER Ethan Tour of Britain, Stage 6 : Carlisle - Gateshead
25 1 HAYTER Ethan Tour of Britain, Stage 5 : South Cheshire - Warrington
3 5 HAYTER Ethan Tour of Britain, Stage 4 : Aberaeron - Great Orme, Llandudno
15 2 HAYTER Ethan Tour of Britain, Stage 2 : Sherford - Exeter
265 4 YATES Adam Vuelta a España, General classification
165 2 MOHORIC Matej Benelux Tour, General classification
35 1 MOHORIC Matej Benelux Tour, Stage 7 : Namur - Geraardsbergen
5 4 HAYTER Ethan Tour of Britain, Stage 1 : Penzance - Bodmin
Punten # Renner Wedstrijd
10 11 WARLOP Jordi Egmont Cycling Race
68 9 TULETT Ben Tour de Pologne, General classification
15 4 MOLANO BENAVIDES Juan Sebastian Vuelta a España, Stage 2 : Caleruega - Burgos
20 15 STEIMLE Jannik Danmark Rundt - Tour of Denmark, General classification
70 5 VAN DER SANDE Tosh Danmark Rundt - Tour of Denmark, General classification
3 5 STEIMLE Jannik Danmark Rundt - Tour of Denmark, Stage 5 : Frederiksberg - Frederiksberg I.T.T.
2 7 TULETT Ben Tour de Pologne, Stage 4 : Tarnow - Bukinova Resort
15 2 VAN DER SANDE Tosh Danmark Rundt - Tour of Denmark, Stage 3 : Tønder - Vejle
3 5 STEIMLE Jannik Danmark Rundt - Tour of Denmark, Stage 2 : Ribe - Sønderborg
25 1 MOLANO BENAVIDES Juan Sebastian Vuelta a Burgos, Stage 4 : Roa - Aranda de Duero
5 16 AYUSO PESQUERA Juan Circuito de Getxo - Memorial Hermanos Otxoa
18 18 AYUSO PESQUERA Juan Clasica San Sebastian
35 12 VAN GILS Maxim Clasica San Sebastian
48 2 AYUSO PESQUERA Juan Prueba Villafranca - Ordiziako Klasika
5 17 AYUSO PESQUERA Juan Giro dell'Appennino
12 10 SKJELMOSE JENSEN Mattias National Championships Denmark (Give) R.R.
15 13 PLANCKAERT Baptiste National Championships Belgium (Waregem) R.R.
20 8 RODRIGUEZ CANO Carlos National Championships Spain (La Nucia) R.R.
25 3 RODRIGUEZ CANO Carlos National Championships Spain (Busot) I.T.T.
5 4 HERREGODTS Rune Belgium Tour, Stage 2 : Knokke-Heist - Knokke-Heist I.T.T.
Punten # Renner Wedstrijd
20 1 STEIMLE Jannik Tour de Slovaquie, Stage 2 : Spisske Podhradie - Dolny Kubin
25 1 CATTANEO Mattia Tour de Luxembourg, Stage 4 : Dudelange - Dudelange I.T.T.
25 1 HAYTER Ethan Tour of Britain, Stage 5 : South Cheshire - Warrington
35 1 MOHORIC Matej Benelux Tour, Stage 7 : Namur - Geraardsbergen
150 1 HAYTER Ethan Tour of Norway, General classification
25 1 HAYTER Ethan Tour of Norway, Stage 2 : Sirdal - Sirdal
25 1 HAYTER Ethan Tour of Norway, Stage 1 : Egersund - Sokndal
25 1 MOLANO BENAVIDES Juan Sebastian Vuelta a Burgos, Stage 4 : Roa - Aranda de Duero
80 1 MOHORIC Matej Tour de France, Stage 19 : Mourenx - Libourne
80 1 MOHORIC Matej Tour de France, Stage 7 : Vierzon - Le Creusot
140 1 MOHORIC Matej National Championships Slovenia (Koper) R.R.
25 1 HAYTER Ethan Vuelta a Andalucia / Ruta Del Sol, Stage 5 : Vera - Pulpi
25 1 HAYTER Ethan Vuelta a Andalucia / Ruta Del Sol, Stage 2 : Iznajar - Alcala la Real
25 1 BENNETT Sam Volta ao Algarve, Stage 3 : Faro - Tavira
25 1 HAYTER Ethan Volta ao Algarve, Stage 2 : Sagres - Foia
25 1 BENNETT Sam Volta ao Algarve, Stage 1 : Lagos - Portimao
220 1 YATES Adam Volta a Catalunya, General classification
20 1 HAYTER Ethan Settimana Coppi e Bartali, Stage 3 : Riccione - Riccione
180 1 BENNETT Sam Driedaagse Brugge - De Panne
35 1 YATES Adam Volta a Catalunya, Stage 3 : Canal Olympic de Catalunya - Vallter 2000
Punten # Renner Wedstrijd
36 4 MOSCHETTI Matteo Kampioenschap van Vlaanderen
5 18 WACKERMANN Luca Giro della Toscana - Memorial Alfredo Martini
10 16 MOSCHETTI Matteo GP de Fourmies
3 5 KANTER Max Tour of Britain, Stage 8 : Stonehaven - Aberdeen
10 3 MCLAY Daniel Tour of Britain, Stage 5 : South Cheshire - Warrington
5 4 KANTER Max Tour of Britain, Stage 2 : Sherford - Exeter
16 50 KEUKELEIRE Jens Vuelta a España, General classification
1 10 KRIEGER Alexander Vuelta a España, Stage 19 : Tapia - Monforte de Lemos
5 3 WACKERMANN Luca Tour du Limousin, Stage 3 : Bugeat - Lubersac
32 5 MARIT Arne GP Jef Scherens - Rondom Leuven
40 13 SMITH Dion Tour de Pologne, General classification
4 5 SMITH Dion Tour de Pologne, Stage 4 : Tarnow - Bukinova Resort
8 4 KANTER Max Tour de Pologne, Stage 3 : Sanok - Rzeszow
3 6 SMITH Dion Tour de Pologne, Stage 1 : Lublin - Chelm
10 21 RODRIGUEZ GARAICOECHEA Oscar Vuelta a Burgos, General classification
24 7 RODRIGUEZ GARAICOECHEA Oscar Vuelta a Castilla y Leon
28 6 RODRIGUEZ GARAICOECHEA Oscar Prueba Villafranca - Ordiziako Klasika
24 7 SMITH Dion GP Citta di Lugano
66 3 RODRIGUEZ GARAICOECHEA Oscar Route d'Occitanie, General classification
5 3 RODRIGUEZ GARAICOECHEA Oscar Route d'Occitanie, Stage 3 : Pierrefitte-Nestelas - Le Mourtis