Anaboli e Steroidi

AES
01 Verenigd KoninkrijkYATES Simon 775
02 Verenigd KoninkrijkTHOMAS Geraint 708
03 Verenigd KoninkrijkCARTHY Hugh 440
04 AustraliëO'CONNOR Ben Alexander 419
05 AustraliëHAIG Jack 339
06 SpanjeABERASTURI IZAGA Jon 240
07 PolenANIOLKOWSKI Stanislaw 201
08 BelgiëGILBERT Philippe 149
09 BelgiëVANHOUCKE Harm 132
10   EstlandLAUK Karl Patrick 130
11 ColombiaHIGUITA GARCIA Sergio Andres 119
12 BelgiëVAN WILDER Ilan 117
13 AustraliëCLARKE Simon 102
14   SpanjeFERNANDEZ CRUZ Delio 85
15 BelgiëMEEUS Jordi 83
16   ColombiaRUBIO REYES Einer Augusto 82
17 SpanjeLOBATO DEL VALLE Juan Jose 35
18   OekraïnePONOMAR Andriy 11
19   NederlandTOLHOEK Antwan 1
20   SpanjeDIAZ GALLEGO Jose Manuel 0
Punten # Renner Wedstrijd
5 20 PONOMAR Andriy Adriatica Ionica Race / Sulle Rotte della Serenissima, General classification
30 4 VAN WILDER Ilan National Championships Belgium (Ingelmunster) I.T.T.
33 11 GILBERT Philippe Belgium Tour, General classification
3 5 ABERASTURI IZAGA Jon Tour of Slovenia, Stage 5 : Ljubljana - Novo Mesto
1 8 TOLHOEK Antwan Tour de Suisse, Stage 6 : Fiesch - Disentis-Sedrun
25 1 ABERASTURI IZAGA Jon Tour of Slovenia, Stage 3 : Brezice - Krsko
5 4 ANIOLKOWSKI Stanislaw Tour of Slovenia, Stage 1 : Ptuj - Rogaska Slatina
15 2 ABERASTURI IZAGA Jon Tour of Slovenia, Stage 1 : Ptuj - Rogaska Slatina
36 4 O'CONNOR Ben Alexander Mont Ventoux Dénivelé Challenge
5 20 GILBERT Philippe Elfstedenronde
6 15 ANIOLKOWSKI Stanislaw Elfstedenronde
90 8 O'CONNOR Ben Alexander Critérium du Dauphiné, General classification
120 5 HAIG Jack Critérium du Dauphiné, General classification
162 3 THOMAS Geraint Critérium du Dauphiné, General classification
3 6 THOMAS Geraint Critérium du Dauphiné, Stage 8 : La Léchères-les-Bains - Les Gets
10 4 O'CONNOR Ben Alexander Critérium du Dauphiné, Stage 8 : La Léchères-les-Bains - Les Gets
5 5 O'CONNOR Ben Alexander Critérium du Dauphiné, Stage 7 : Saint-Martin-le-Vinoux - La Plagne
10 4 HAIG Jack Critérium du Dauphiné, Stage 7 : Saint-Martin-le-Vinoux - La Plagne
1 8 HAIG Jack Critérium du Dauphiné, Stage 6 : Loriol-sur-Drôme - Le Sappey-en-Chartreuse
45 1 THOMAS Geraint Critérium du Dauphiné, Stage 5 : Saint-Chamond - Saint-Vallier
Punten # Renner Wedstrijd
5 20 PONOMAR Andriy Adriatica Ionica Race / Sulle Rotte della Serenissima, General classification
1 8 TOLHOEK Antwan Tour de Suisse, Stage 6 : Fiesch - Disentis-Sedrun
27 39 RUBIO REYES Einer Augusto Giro d'Italia, General classification
110 1 LAUK Karl Patrick Tour of Estonia, General classification
20 1 LAUK Karl Patrick Tour of Estonia, Stage 1 : Tallinn - Tartu
3 8 TESFATSION Natnael Ocbit Giro d'Italia, Stage 18 : Rovereto - Stradella
29 12 FERNANDEZ CRUZ Delio Volta ao Algarve, General classification
50 5 RUBIO REYES Einer Augusto Vuelta a Asturias, General classification
5 3 RUBIO REYES Einer Augusto Vuelta a Asturias, Stage 2 : Candas - Cangas del Narcea
6 19 PONOMAR Andriy Beograd - Banja Luka, General classification
56 7 FERNANDEZ CRUZ Delio Presidential Tour of Turkey, General classification
Punten # Renner Wedstrijd
8 6 SAJNOK Szymon National Championships Poland (Chmielno) I.T.T.
45 1 PÖSTLBERGER Lukas Critérium du Dauphiné, Stage 2 : Brioude - Saugues
110 2 VINE Jay Presidential Tour of Turkey, General classification
15 2 VINE Jay Presidential Tour of Turkey, Stage 5 : Kemer - Elmali