Anaboli e Steroidi

AES
01 Verenigd KoninkrijkYATES Simon 775
02 Verenigd KoninkrijkTHOMAS Geraint 708
03 Verenigd KoninkrijkCARTHY Hugh 440
04 AustraliëO'CONNOR Ben Alexander 419
05 AustraliëHAIG Jack 339
06 SpanjeABERASTURI IZAGA Jon 240
07 PolenANIOLKOWSKI Stanislaw 201
08 BelgiëGILBERT Philippe 149
09   EstlandLAUK Karl Patrick 148
10 BelgiëMEEUS Jordi 145
11 BelgiëVANHOUCKE Harm 132
12 ColombiaHIGUITA GARCIA Sergio Andres 119
13 BelgiëVAN WILDER Ilan 117
14 AustraliëCLARKE Simon 102
15   SpanjeFERNANDEZ CRUZ Delio 85
16   ColombiaRUBIO REYES Einer Augusto 82
17 SpanjeLOBATO DEL VALLE Juan Jose 35
18   OekraïnePONOMAR Andriy 11
19   SpanjeDIAZ GALLEGO Jose Manuel 6
20   NederlandTOLHOEK Antwan 6
Punten # Renner Wedstrijd
2 7 CARTHY Hugh Volta a Catalunya, Stage 3 : Canal Olympic de Catalunya - Vallter 2000
4 5 VANHOUCKE Harm Volta a Catalunya, Stage 3 : Canal Olympic de Catalunya - Vallter 2000
8 4 THOMAS Geraint Volta a Catalunya, Stage 3 : Canal Olympic de Catalunya - Vallter 2000
36 4 ABERASTURI IZAGA Jon Per Sempre Alfredo
46 6 ANIOLKOWSKI Stanislaw Bredene Koksijde Classic
58 4 MEEUS Jordi Nokere Koerse
12 24 THOMAS Geraint Tirreno - Adriatico, General classification
70 10 YATES Simon Tirreno - Adriatico, General classification
54 12 O'CONNOR Ben Alexander Paris - Nice, General classification
60 11 VANHOUCKE Harm Paris - Nice, General classification
100 7 HAIG Jack Paris - Nice, General classification
18 3 HIGUITA GARCIA Sergio Andres Tirreno - Adriatico, Stage 4 : Terni - Prati di Tivo
28 2 YATES Simon Tirreno - Adriatico, Stage 4 : Terni - Prati di Tivo
10 4 HIGUITA GARCIA Sergio Andres Tirreno - Adriatico, Stage 3 : Monticiano - Gualdo Tadino
6 15 SAJNOK Szymon GP Jean-Pierre Monseré
46 8 CLARKE Simon Strade Bianche
52 5 CLARKE Simon Drôme Classic
66 3 CARTHY Hugh Ardèche Classic
70 5 GILBERT Philippe Omloop Het Nieuwsblad
5 30 HAIG Jack UAE Tour, General classification
Punten # Renner Wedstrijd
18 2 LAUK Karl Patrick National Championships Estonia (Valga) R.R.
5 20 TOLHOEK Antwan National Championships Netherlands (Drijber) R.R.
6 15 DIAZ GALLEGO Jose Manuel National Championships Spain (La Nucia) R.R.
5 20 PONOMAR Andriy Adriatica Ionica Race / Sulle Rotte della Serenissima, General classification
1 8 TOLHOEK Antwan Tour de Suisse, Stage 6 : Fiesch - Disentis-Sedrun
27 39 RUBIO REYES Einer Augusto Giro d'Italia, General classification
110 1 LAUK Karl Patrick Tour of Estonia, General classification
20 1 LAUK Karl Patrick Tour of Estonia, Stage 1 : Tallinn - Tartu
3 8 TESFATSION Natnael Ocbit Giro d'Italia, Stage 18 : Rovereto - Stradella
29 12 FERNANDEZ CRUZ Delio Volta ao Algarve, General classification
50 5 RUBIO REYES Einer Augusto Vuelta a Asturias, General classification
5 3 RUBIO REYES Einer Augusto Vuelta a Asturias, Stage 2 : Candas - Cangas del Narcea
6 19 PONOMAR Andriy Beograd - Banja Luka, General classification
56 7 FERNANDEZ CRUZ Delio Presidential Tour of Turkey, General classification
Punten # Renner Wedstrijd