Squadra di Flat

SDF
01 FrankrijkDEMARE Arnaud 787
02 KazachstanLUTSENKO Alexey 757
03 FrankrijkSENECHAL Florian 751
04 ZwitserlandMÄDER Gino 539
05 DenemarkenFUGLSANG Jakob 442
06 FrankrijkCAVAGNA Rémi 413
07 TsjechiëSTYBAR Zdenek 285
08   BelgiëMENTEN Milan 277
09   SpanjeLASTRA MARTINEZ Jonathan 275
10 NederlandKRUIJSWIJK Steven 248
11 ItaliëSBARAGLI Kristian 225
12 BelgiëDE GENDT Aimé 167
13 SpanjeFERNANDEZ ANDUJAR Ruben 142
14 Verenigd KoninkrijkCARR Simon 123
15 AustraliëSTANNARD Robert 98
16 OostenrijkPERNSTEINER Hermann 94
17   Nieuw-ZeelandSMITH Dion 73
18 ItaliëCOLLEONI Kevin 69
19 NederlandLAMMERTINK Maurits 31
20   ColombiaBUITRAGO SANCHEZ Santiago 0
Punten # Renner Wedstrijd
36 4 LUTSENKO Alexey Veneto Classic
5 17 LUTSENKO Alexey Giro del Veneto
8 13 SBARAGLI Kristian Giro del Veneto
28 6 SBARAGLI Kristian Coppa Agostoni - Giro delle Brianze
80 1 LUTSENKO Alexey Coppa Agostoni - Giro delle Brianze
130 1 DEMARE Arnaud Paris - Tours
16 9 MENTEN Milan Paris - Bourges
48 2 DEMARE Arnaud Paris - Bourges
24 7 MENTEN Milan Binche - Chimay - Binche / Mémorial Frank Vandenbroucke
14 14 LUTSENKO Alexey Tre Valli Varesine
15 13 PERNSTEINER Hermann Cro Race, General classification
12 26 STYBAR Zdenek Paris - Roubaix
12 15 KRUIJSWIJK Steven Giro dell'Emilia
20 1 MENTEN Milan Cro Race, Stage 3 : Promosten - Makarska
96 9 SENECHAL Florian World Championships (Leuven) R.R.
128 7 STYBAR Zdenek World Championships (Leuven) R.R.
12 15 DE GENDT Aimé GP de Denain - Porte du Hainaut
46 6 DEMARE Arnaud GP de Denain - Porte du Hainaut
35 8 LUTSENKO Alexey Tour de Slovaquie, General classification
31 14 CAVAGNA Rémi World Championships (Knokke-Heist - Brugge) I.T.T.
Punten # Renner Wedstrijd
16 9 MENTEN Milan Paris - Bourges
24 7 MENTEN Milan Binche - Chimay - Binche / Mémorial Frank Vandenbroucke
20 1 MENTEN Milan Cro Race, Stage 3 : Promosten - Makarska
8 18 MENTEN Milan GP de Wallonie
40 13 SMITH Dion Tour de Pologne, General classification
33 11 MENTEN Milan Danmark Rundt - Tour of Denmark, General classification
4 5 SMITH Dion Tour de Pologne, Stage 4 : Tarnow - Bukinova Resort
3 6 SMITH Dion Tour de Pologne, Stage 1 : Lublin - Chelm
38 10 MENTEN Milan Tour de Wallonie, General classification
10 3 MENTEN Milan Tour de Wallonie, Stage 5 : Dinant - Quaregnon
24 7 SMITH Dion GP Citta di Lugano
54 5 MENTEN Milan National Championships Belgium (Waregem) R.R.
38 10 LASTRA MARTINEZ Jonathan Tour of Slovenia, General classification
18 12 MENTEN Milan Dwars door het Hageland
28 6 MENTEN Milan Ronde van Limburg
9 12 LASTRA MARTINEZ Jonathan Vuelta a Murcia
62 6 LASTRA MARTINEZ Jonathan Vuelta a Andalucia / Ruta Del Sol, General classification
48 2 LASTRA MARTINEZ Jonathan Trofeo Serra de Tramuntana
78 4 LASTRA MARTINEZ Jonathan Volta ao Algarve, General classification
5 4 LASTRA MARTINEZ Jonathan Volta ao Algarve, Stage 5 : Albufeira - Malhao
Punten # Renner Wedstrijd
20 11 ZIMMERMANN Georg Münsterland Giro
11 20 MAAS Jan Tour de Luxembourg, General classification
70 5 ZIMMERMANN Georg Deutschland Tour, General classification
25 10 MAAS Jan Sazka Tour, General classification
3 4 MAAS Jan Sazka Tour, Stage 4 : Sumperk - Sternberk
40 7 ZIMMERMANN Georg Tour de l'Ain, General classification
20 1 ZIMMERMANN Georg Tour de l'Ain, Stage 2 : Lagnieu - Saint-Vulbas
3 8 ZIMMERMANN Georg Tour de France, Stage 19 : Mourenx - Libourne
54 5 KONYCHEV Alexander National Championships Italy (Imola) R.R.
50 3 ZIMMERMANN Georg National Championships Germany (Filderstadt) R.R.
20 8 MAAS Jan National Championships Netherlands (Drijber) R.R.
4 14 KONYCHEV Alexander National Championships Italy (Faenza) I.T.T.
8 13 MAAS Jan GP Kanton Aargau - Gippingen
6 15 SWIRBUL Keegan Vuelta a Murcia
10 11 MAAS Jan Trofeo Port d'Andratx - Mirador des Colomer
20 8 ZIMMERMANN Georg Trofeo Port d'Andratx - Mirador des Colomer
24 7 ZIMMERMANN Georg Trofeo Serra de Tramuntana
5 20 MAAS Jan Trofeo Calvia
16 17 ZIMMERMANN Georg Volta ao Algarve, General classification
7 24 KONYCHEV Alexander Driedaagse Brugge - De Panne