Waarachtig Onstuimige Koers

WOK
01 ColombiaBERNAL GOMEZ Egan Arley 1461
02 ItaliëNIZZOLO Giacomo 978
03 ItaliëVIVIANI Elia 611
04 BelgiëTEUNS Dylan 476
05 DenemarkenCORT NIELSEN Magnus 449
06 FrankrijkCOQUARD Bryan 418
07   NoorwegenEIKING Odd Christian 394
08 ItaliëMOZZATO Luca 375
09 BelgiëVAN ASBROECK Tom 369
10   ItaliëDE MARCHI Alessandro 294
11 PortugalCOSTA Rui Alberto Faria 259
12   BelgiëALLEGAERT Piet 241
13   BelgiëVERMEERSCH Florian 220
14 FrankrijkPINOT Thibaut 192
15   DenemarkenSKJELMOSE JENSEN Mattias 176
16   ItaliëCONSONNI Simone 81
17   SloveniëMEZGEC Luka 65
18   FrankrijkPEREZ Anthony 50
19   NederlandBUDDING Martijn 20
20   Verenigd KoninkrijkSTEWART Jake 1
Punten # Renner Wedstrijd
40 3 DE MARCHI Alessandro Chrono des Nations
66 3 VIVIANI Elia GP du Morbihan
78 2 COQUARD Bryan GP du Morbihan
5 18 EIKING Odd Christian Giro del Veneto
36 4 CONSONNI Simone Giro del Veneto
9 12 EIKING Odd Christian Coppa Agostoni - Giro delle Brianze
12 15 ALLEGAERT Piet Paris - Tours
46 6 COQUARD Bryan Paris - Tours
32 5 COQUARD Bryan Paris - Bourges
36 4 ALLEGAERT Piet Paris - Bourges
18 12 CONSONNI Simone Gran Piemonte
78 2 NIZZOLO Giacomo Gran Piemonte
9 12 MOZZATO Luca Binche - Chimay - Binche / Mémorial Frank Vandenbroucke
130 1 DE MARCHI Alessandro Tre Valli Varesine
8 18 CONSONNI Simone Coppa Bernocchi
24 10 VIVIANI Elia Coppa Bernocchi
52 5 PINOT Thibaut Coppa Bernocchi
24 20 MOZZATO Luca Paris - Roubaix
80 8 VAN ASBROECK Tom Paris - Roubaix
170 2 VERMEERSCH Florian Paris - Roubaix
Punten # Renner Wedstrijd
40 3 DE MARCHI Alessandro Chrono des Nations
5 18 EIKING Odd Christian Giro del Veneto
36 4 CONSONNI Simone Giro del Veneto
9 12 EIKING Odd Christian Coppa Agostoni - Giro delle Brianze
12 15 ALLEGAERT Piet Paris - Tours
36 4 ALLEGAERT Piet Paris - Bourges
18 12 CONSONNI Simone Gran Piemonte
130 1 DE MARCHI Alessandro Tre Valli Varesine
8 18 CONSONNI Simone Coppa Bernocchi
170 2 VERMEERSCH Florian Paris - Roubaix
20 11 DE MARCHI Alessandro Giro dell'Emilia
18 12 ALLEGAERT Piet Eurométropole Tour
10 30 MEZGEC Luka World Championships (Leuven) R.R.
28 9 ALLEGAERT Piet GP de Denain - Porte du Hainaut
5 17 CONSONNI Simone GP d'Isbergues - Pas de Calais
14 14 CONSONNI Simone Classic Impanis - Van Petegem
10 3 SKJELMOSE JENSEN Mattias Tour de Luxembourg, Stage 4 : Dudelange - Dudelange I.T.T.
48 2 DE MARCHI Alessandro Giro della Toscana - Memorial Alfredo Martini
120 11 EIKING Odd Christian Vuelta a España, General classification
7 6 EIKING Odd Christian Vuelta a España, Stage 15 : Navalmoral de la Mata - El Barraco
Punten # Renner Wedstrijd
130 1 DE MARCHI Alessandro Tre Valli Varesine
80 1 VIVIANI Elia GP d'Isbergues - Pas de Calais
130 1 VIVIANI Elia GP de Fourmies
70 1 CORT NIELSEN Magnus Vuelta a España, Stage 19 : Tapia - Monforte de Lemos
70 1 CORT NIELSEN Magnus Vuelta a España, Stage 12 : Jaen - Cordoba
20 1 VIVIANI Elia Tour Poitou-Charentes et Nouvelle Aquitaine, Stage 3 : Moncoutour - Loudun
20 1 VIVIANI Elia Tour Poitou-Charentes et Nouvelle Aquitaine, Stage 1 : Pons - Parthenay
70 1 CORT NIELSEN Magnus Vuelta a España, Stage 6 : Requena - Alto de la Montaña de Cuellera
80 1 NIZZOLO Giacomo Circuito de Getxo - Memorial Hermanos Otxoa
80 1 TEUNS Dylan Tour de France, Stage 8 : Oyonnax - Le Grand-Bornand
15 1 KUDUS Merhawi Gebremedhin National Championships Eritrea () I.T.T.
100 1 ROOSEN Timo National Championships Netherlands (Drijber) R.R.
20 1 VIVIANI Elia Adriatica Ionica Race / Sulle Rotte della Serenissima, Stage 3 : Ferrara - Comacchio
20 1 VIVIANI Elia Adriatica Ionica Race / Sulle Rotte della Serenissima, Stage 1 : Trieste - Aviano
20 1 CORT NIELSEN Magnus Route d'Occitanie, Stage 4 : Lavelanet - Duilhac-sous-Peyrepertuse
500 1 BERNAL GOMEZ Egan Arley Giro d'Italia, General classification
70 1 BERNAL GOMEZ Egan Arley Giro d'Italia, Stage 16 : Sacile - Cortina d'Ampezzo
70 1 NIZZOLO Giacomo Giro d'Italia, Stage 13 : Ravenna - Verona
70 1 BERNAL GOMEZ Egan Arley Giro d'Italia, Stage 9 : Castel di Sangro - Campo Felice
110 1 RODRIGUEZ MARTIN Cristian Tour du Rwanda, General classification
Punten # Renner Wedstrijd
48 2 PRADES REVERTER Eduard Tour de Vendée
40 3 BONIFAZIO Niccolo Paris - Bourges
28 9 BONIFAZIO Niccolo Coppa Bernocchi
8 17 SEPULVEDA Eduardo Giro di Sicilia, General classification
23 17 BJERG Mikkel World Championships (Knokke-Heist - Brugge) I.T.T.
6 15 KUDUS Merhawi Gebremedhin Memorial Marco Pantani
32 5 BONIFAZIO Niccolo Kampioenschap van Vlaanderen
6 30 ROOSEN Timo Benelux Tour, General classification
56 4 SEPULVEDA Eduardo Turul al Romaniei / Romanian Tour, General classification
5 3 SEPULVEDA Eduardo Turul al Romaniei / Romanian Tour, Stage 3 : Sibiu - Poiana Brasov
48 2 BONIFAZIO Niccolo Egmont Cycling Race
80 1 BONIFAZIO Niccolo GP Jef Scherens - Rondom Leuven
8 13 PRADES REVERTER Eduard Polynormande
8 4 BJERG Mikkel Tour de Pologne, Stage 6 : Katowice - Katowice I.T.T.
62 6 PRADES REVERTER Eduard Arctic Race of Norway, General classification
6 25 DE LA PARTE GONZALEZ Victor Vuelta a Burgos, General classification
3 5 PRADES REVERTER Eduard Arctic Race of Norway, Stage 3 : Finnsnes - Malselv
3 4 BONIFAZIO Niccolo Tour de l'Ain, Stage 1 : Villars-les-Dombes - Bourg-en-Bresse
5 7 BJERG Mikkel Tour de France, Stage 20 : Libourne - Saint-Emilion I.T.T.
12 10 SEPULVEDA Eduardo Giro dell'Appennino