Waarachtig Onstuimige Koers

WOK
01 ColombiaBERNAL GOMEZ Egan Arley 1183
02 ItaliëNIZZOLO Giacomo 628
03 ItaliëVIVIANI Elia 258
04 PortugalCOSTA Rui Alberto Faria 246
05 FrankrijkCOQUARD Bryan 238
06   SpanjeRODRIGUEZ MARTIN Cristian 224
07 EritreaKUDUS Merhawi Gebremedhin 195
08 ItaliëMOZZATO Luca 159
09 BelgiëVAN ASBROECK Tom 150
10 DenemarkenCORT NIELSEN Magnus 129
11 BelgiëTEUNS Dylan 116
12   BelgiëALLEGAERT Piet 115
13 NederlandROOSEN Timo 100
14 ItaliëBONIFAZIO Niccolo 79
15 Nieuw-ZeelandBEVIN Patrick 74
16   BelgiëVERMEERSCH Florian 48
17 FrankrijkPINOT Thibaut 34
18   BelgiëDE BIE Sean 0
19   Costa RicaRIVERA SERRANO Kevin 0
20   AustraliëPOWER Robert 0
Punten # Renner Wedstrijd
11 15 ALLEGAERT Piet National Championships Belgium (Waregem) R.R.
100 1 ROOSEN Timo National Championships Netherlands (Drijber) R.R.
80 2 KUDUS Merhawi Gebremedhin Adriatica Ionica Race / Sulle Rotte della Serenissima, General classification
20 1 VIVIANI Elia Adriatica Ionica Race / Sulle Rotte della Serenissima, Stage 3 : Ferrara - Comacchio
10 2 KUDUS Merhawi Gebremedhin Adriatica Ionica Race / Sulle Rotte della Serenissima, Stage 2 : Vittorio Vento - Cima Grappa
27 5 VERMEERSCH Florian National Championships Belgium (Ingelmunster) I.T.T.
20 1 VIVIANI Elia Adriatica Ionica Race / Sulle Rotte della Serenissima, Stage 1 : Trieste - Aviano
25 13 COQUARD Bryan Belgium Tour, General classification
56 7 SWIFT Connor Belgium Tour, General classification
100 7 COSTA Rui Alberto Faria Tour de Suisse, General classification
3 6 COSTA Rui Alberto Faria Tour de Suisse, Stage 8 : Andermatt - Andermatt
35 8 KUDUS Merhawi Gebremedhin Route d'Occitanie, General classification
56 4 RODRIGUEZ MARTIN Cristian Route d'Occitanie, General classification
20 1 CORT NIELSEN Magnus Route d'Occitanie, Stage 4 : Lavelanet - Duilhac-sous-Peyrepertuse
1 8 COSTA Rui Alberto Faria Tour de Suisse, Stage 7 : Disentis-Sedrun - Andermatt I.T.T.
3 4 RODRIGUEZ MARTIN Cristian Route d'Occitanie, Stage 3 : Pierrefitte-Nestelas - Le Mourtis
5 4 NIZZOLO Giacomo Belgium Tour, Stage 4 : Hamoir - Hamoir
15 2 COQUARD Bryan Belgium Tour, Stage 4 : Hamoir - Hamoir
28 2 COSTA Rui Alberto Faria Tour de Suisse, Stage 6 : Fiesch - Disentis-Sedrun
10 2 CORT NIELSEN Magnus Route d'Occitanie, Stage 1 : Cazouls-les-Béziers - Lacaune-les-Bains
Punten # Renner Wedstrijd
10 2 PICCOLI James Tour du Rwanda, Stage 8 : Kigali - Kigali
20 1 RODRIGUEZ MARTIN Cristian Tour du Rwanda, Stage 8 : Kigali - Kigali
3 4 RODRIGUEZ MARTIN Cristian Tour du Rwanda, Stage 5 : Nyagatare - Kigali
5 3 PICCOLI James Tour du Rwanda, Stage 3 : Nyanza - Gicumbi
29 12 NOVIKOV Savva Volta a la Comunitat Valenciana, General classification
8 18 HAVIK Piotr Scheldeprijs
18 12 ALLEGAERT Piet Nokere Koerse
12 15 DEVENYNS Dries Trofeo Laigueglia
5 19 ALLEGAERT Piet Le Samyn
66 3 LAAS Martin Clasica de Almeria
25 10 EIKING Odd Christian Etoile de Bessèges / Tour du Gard, General classification
12 10 EIKING Odd Christian GP La Marseillaise
Punten # Renner Wedstrijd
100 1 ROOSEN Timo National Championships Netherlands (Drijber) R.R.
20 1 VIVIANI Elia Adriatica Ionica Race / Sulle Rotte della Serenissima, Stage 3 : Ferrara - Comacchio
20 1 VIVIANI Elia Adriatica Ionica Race / Sulle Rotte della Serenissima, Stage 1 : Trieste - Aviano
20 1 CORT NIELSEN Magnus Route d'Occitanie, Stage 4 : Lavelanet - Duilhac-sous-Peyrepertuse
500 1 BERNAL GOMEZ Egan Arley Giro d'Italia, General classification
70 1 BERNAL GOMEZ Egan Arley Giro d'Italia, Stage 16 : Sacile - Cortina d'Ampezzo
70 1 NIZZOLO Giacomo Giro d'Italia, Stage 13 : Ravenna - Verona
70 1 BERNAL GOMEZ Egan Arley Giro d'Italia, Stage 9 : Castel di Sangro - Campo Felice
110 1 RODRIGUEZ MARTIN Cristian Tour du Rwanda, General classification
20 1 RODRIGUEZ MARTIN Cristian Tour du Rwanda, Stage 8 : Kigali - Kigali
80 1 VIVIANI Elia GP Cholet - Pays De Loire
45 1 CORT NIELSEN Magnus Paris - Nice, Stage 8 : Le Plan-du-Var - Levens
130 1 NIZZOLO Giacomo Clasica de Almeria
Punten # Renner Wedstrijd
5 20 TOLHOEK Antwan National Championships Netherlands (Drijber) R.R.
35 8 SEPULVEDA Eduardo Adriatica Ionica Race / Sulle Rotte della Serenissima, General classification
30 2 BJERG Mikkel National Championships Denmark (Give) I.T.T.
11 25 TOLHOEK Antwan Tour de Suisse, General classification
18 21 DE LA PARTE GONZALEZ Victor Tour de Suisse, General classification
1 8 TOLHOEK Antwan Tour de Suisse, Stage 6 : Fiesch - Disentis-Sedrun
7 14 KUDUS Merhawi Gebremedhin Mont Ventoux Dénivelé Challenge
110 2 TOLHOEK Antwan Vuelta a Andalucia / Ruta Del Sol, General classification
15 4 CIMOLAI Davide Giro d'Italia, Stage 13 : Ravenna - Verona
15 2 TOLHOEK Antwan Vuelta a Andalucia / Ruta Del Sol, Stage 3 : Beas de Segura - Villarrodrigo
25 3 CIMOLAI Davide Giro d'Italia, Stage 10 : Aquila - Foligno
40 2 CIMOLAI Davide Giro d'Italia, Stage 7 : Notaresco - Termoli
6 15 ROOSEN Timo Circuit de Wallonie
1 10 CIMOLAI Davide Giro d'Italia, Stage 5 : Modena - Cattolica
40 2 CIMOLAI Davide Giro d'Italia, Stage 3 : Biella - Canale
2 9 CIMOLAI Davide Giro d'Italia, Stage 2 : Stupinigi - Novara
56 4 DE LA PARTE GONZALEZ Victor Vuelta a Asturias, General classification
5 3 DE LA PARTE GONZALEZ Victor Vuelta a Asturias, Stage 3 : Cangas del Narcea - Alto del Naranco
18 20 BEVIN Patrick Itzulia Basque Country, General classification
2 7 BEVIN Patrick Itzulia Basque Country, Stage 4 : Gasteiz - Hondarribia