Herrera's Elite Legioen

HEL
01 CanadaWOODS Michael 1204
02 RuslandVLASOV Aleksandr 806
03 AustraliëMATTHEWS Michael 695
04 Verenigde StatenPOWLESS Neilson 612
05 ItaliëMOSCON Gianni 536
06 NederlandTEUNISSEN Mike 415
07 NoorwegenFOSS Tobias Svendsen 327
08 ZwitserlandBISSEGGER Stefan 325
09 BelgiëCAMPENAERTS Victor 325
10 RuslandSIVAKOV Pavel 310
11   ItaliëDAINESE Alberto 287
12 NederlandBOL Cees 213
13 ColombiaSOSA CUERVO Ivan Ramiro 188
14 RoemeniëGROSU Eduard-Michael 111
15   ItaliëCIMOLAI Davide 81
16   DenemarkenTOFT MADSEN Martin 48
17   BelgiëHERREGODTS Rune 28
18   BelgiëVAN LERBERGHE Bert 21
19 NederlandHAVIK Piotr 0
20   FrankrijkRENARD Alexis 0
Punten # Renner Wedstrijd
9 12 DAINESE Alberto Veneto Classic
28 6 HERREGODTS Rune Chrono des Nations
48 2 TOFT MADSEN Martin Chrono des Nations
40 3 DAINESE Alberto Giro del Veneto
30 17 SIVAKOV Pavel Il Lombardia
70 9 WOODS Michael Il Lombardia
9 17 SIVAKOV Pavel Milano - Torino
18 12 VLASOV Aleksandr Milano - Torino
52 5 WOODS Michael Milano - Torino
32 16 LANGEVELD Sebastian Paris - Roubaix
125 4 MOSCON Gianni Paris - Roubaix
6 20 POWLESS Neilson Giro dell'Emilia
9 17 SIVAKOV Pavel Giro dell'Emilia
66 3 WOODS Michael Giro dell'Emilia
48 2 DAINESE Alberto Paris - Chauny
15 25 MATTHEWS Michael World Championships (Leuven) R.R.
18 22 TEUNISSEN Mike World Championships (Leuven) R.R.
22 20 CAMPENAERTS Victor World Championships (Leuven) R.R.
162 5 POWLESS Neilson World Championships (Leuven) R.R.
32 5 DAINESE Alberto Omloop van het Houtland - Lichtervelde
Punten # Renner Wedstrijd
9 12 DAINESE Alberto Veneto Classic
28 6 HERREGODTS Rune Chrono des Nations
48 2 TOFT MADSEN Martin Chrono des Nations
40 3 DAINESE Alberto Giro del Veneto
32 16 LANGEVELD Sebastian Paris - Roubaix
48 2 DAINESE Alberto Paris - Chauny
32 5 DAINESE Alberto Omloop van het Houtland - Lichtervelde
21 18 CRADDOCK Lawson World Championships (Knokke-Heist - Brugge) I.T.T.
40 3 DAINESE Alberto GP d'Isbergues - Pas de Calais
7 24 GESBERT Elie Tour de Luxembourg, General classification
56 24 NAVARRO GARCIA Daniel Vuelta a España, General classification
5 17 GESBERT Elie Tour du Doubs
3 8 DAINESE Alberto Vuelta a España, Stage 19 : Tapia - Monforte de Lemos
10 5 DAINESE Alberto Vuelta a España, Stage 16 : Laredo - Santa Cruz de Bezana
9 16 BRUNEL Alexys Tour Poitou-Charentes et Nouvelle Aquitaine, General classification
25 3 DAINESE Alberto Vuelta a España, Stage 13 : Belmez - Villanueva de la Serena
40 2 DAINESE Alberto Vuelta a España, Stage 8 : Santa Pola - La Manga del Mar Menor
25 3 DAINESE Alberto Vuelta a España, Stage 5 : Tarancon - Albacete
15 4 DAINESE Alberto Vuelta a España, Stage 4 : El Burgo de Osma - Molna de Aragon
5 7 GESBERT Elie Tour de France, Stage 14 : Carcassonne - Quillan
Punten # Renner Wedstrijd
35 1 BISSEGGER Stefan Benelux Tour, Stage 2 : Lelystad -Lelystad I.T.T.
220 1 POWLESS Neilson Clasica San Sebastian
80 1 MOSCON Gianni GP Citta di Lugano
60 1 FOSS Tobias Svendsen National Championships Norway (Kristiansand) R.R.
30 1 FOSS Tobias Svendsen National Championships Norway (Evje) I.T.T.
30 1 VLASOV Aleksandr National Championships Russia (Penza) I.T.T.
45 1 BISSEGGER Stefan Tour de Suisse, Stage 4 : St. Urban - Gstaad
70 1 CAMPENAERTS Victor Giro d'Italia, Stage 15 : Grado - Gorizia
25 1 GESBERT Elie Volta ao Algarve, Stage 5 : Albufeira - Malhao
20 1 BOILEAU Alan Tour du Rwanda, Stage 5 : Nyagatare - Kigali
45 1 WOODS Michael Tour de Romandie, Stage 4 : Sion - Thyon
25 1 MOSCON Gianni Tour of the Alps, Stage 3 : Imst - Naturns
25 1 MOSCON Gianni Tour of the Alps, Stage 1 : Brixen - Innsbruck
20 1 MARECZKO Jakub Settimana Coppi e Bartali, Stage 1a : Gatteo - Gatteo
45 1 BISSEGGER Stefan Paris - Nice, Stage 3 : Gien - Gien
45 1 BOL Cees Paris - Nice, Stage 2 : Oinville-sur-Montcient - Amilly
20 1 WOODS Michael Tour des Alpes-Maritimes et du Var, Stage 2 : Fayence - Fayence
150 1 SOSA CUERVO Ivan Ramiro Tour de La Provence, General classification
25 1 SOSA CUERVO Ivan Ramiro Tour de La Provence, Stage 3 : Istres- Mont Ventoux/Chalet Reynard
Punten # Renner Wedstrijd
7 14 BATTAGLIN Enrico Veneto Classic
46 6 MARECZKO Jakub Gran Piemonte
5 3 MARECZKO Jakub Giro di Sicilia, Stage 2 : Selinunte - Mondello
28 6 HAVIK Piotr Antwerp Port Classic
8 18 MARECZKO Jakub GP de Fourmies
5 16 GESCHKE Simon European Championships (Trento) R.R.
10 2 GESCHKE Simon Tour du Limousin, Stage 3 : Bugeat - Lubersac
24 7 GESCHKE Simon Polynormande
3 4 BATTAGLIN Enrico Settimana Ciclistica Italiana, Stage 2 : Sassari - Oristano
18 12 BATTAGLIN Enrico Sibiu Cycling Tour, General classification
40 3 BATTAGLIN Enrico Giro dell'Appennino
7 6 BATTAGLIN Enrico Giro d'Italia, Stage 11 : Perugia - Montalcino
62 6 GUERNALEC Thibault Volta ao Algarve, General classification
5 4 GUERNALEC Thibault Volta ao Algarve, Stage 4 : Lagoa - Lagoa I.T.T.
29 12 NOVIKOV Savva Volta a la Comunitat Valenciana, General classification
10 3 GUERNALEC Thibault Volta a la Comunitat Valenciana, Stage 4 : Xilxex - Almenara
8 18 HAVIK Piotr Scheldeprijs