Potentieel Pure Puntenpakkers

PPP
01 ItaliëCOLBRELLI Sonny 452
02 SpanjeLANDA MEANA Mikel 366
03 AustraliëHAMILTON Lucas 348
04 DuitslandACKERMANN Pascal 285
05 SpanjeMAS NICOLAU Enric 266
06 DenemarkenHONORE Mikkel Frølich 261
07   ItaliëFABBRO Matteo 232
08 FrankrijkCHAMPOUSSIN Clément 180
09 SloveniëPOLANC Jan 170
10 ItaliëPOZZOVIVO Domenico 154
11 FrankrijkBOUHANNI Nacer 152
12   ItaliëFORTUNATO Lorenzo 132
13   AustraliëSCHULTZ Nicholas 131
14   NederlandBOUWMAN Koen 95
15   EcuadorCEPEDA ORTIZ Jefferson Alexander 63
16   DuitslandSTEIMLE Jannik 25
17   BelgiëVAN MOER Brent 18
18   OostenrijkZOIDL Riccardo 1
19   SpanjeDE LA PARTE GONZALEZ Victor 0
20   NoorwegenBOASSON HAGEN Edvald 0
Punten # Renner Wedstrijd
3 5 BOUHANNI Nacer Belgium Tour, Stage 5 : Turnhout - Beringen
10 3 ACKERMANN Pascal Belgium Tour, Stage 5 : Turnhout - Beringen
2 7 POZZOVIVO Domenico Tour de Suisse, Stage 7 : Disentis-Sedrun - Andermatt I.T.T.
1 8 POZZOVIVO Domenico Tour de Suisse, Stage 5 : Gstaad - Leukerbad
10 4 HAMILTON Lucas Tour de Suisse, Stage 5 : Gstaad - Leukerbad
12 10 BOUCHARD Geoffrey Mont Ventoux Dénivelé Challenge
40 3 MAS NICOLAU Enric Mont Ventoux Dénivelé Challenge
36 4 ACKERMANN Pascal Elfstedenronde
60 11 MAS NICOLAU Enric Critérium du Dauphiné, General classification
1 8 MAS NICOLAU Enric Critérium du Dauphiné, Stage 7 : Saint-Martin-le-Vinoux - La Plagne
5 17 VUILLERMOZ Alexis GP Kanton Aargau - Gippingen
32 5 ACKERMANN Pascal GP Kanton Aargau - Gippingen
5 5 MAS NICOLAU Enric Critérium du Dauphiné, Stage 6 : Loriol-sur-Drôme - Le Sappey-en-Chartreuse
28 2 COLBRELLI Sonny Critérium du Dauphiné, Stage 5 : Saint-Chamond - Saint-Vallier
45 1 COLBRELLI Sonny Critérium du Dauphiné, Stage 3 : Langeac - Saint-Haon-le-Vieux
28 2 COLBRELLI Sonny Critérium du Dauphiné, Stage 2 : Brioude - Saugues
40 32 FABBRO Matteo Giro d'Italia, General classification
52 26 HIRT Jan Giro d'Italia, General classification
28 2 COLBRELLI Sonny Critérium du Dauphiné, Stage 1 : Issoire - Issoire
15 13 RÄIM Mihkel Tour of Estonia, General classification
Punten # Renner Wedstrijd
25 7 STEIMLE Jannik National Championships Germany (Filderstadt) R.R.
5 19 BOUWMAN Koen National Championships Netherlands (Drijber) R.R.
1 10 ZOIDL Riccardo National Championships Austria (Kufstein) I.T.T.
60 1 CEPEDA ORTIZ Jefferson Alexander National Championships Ecuador (Yahuarcocha) R.R.
6 19 MUÑOZ GIRALDO Daniel Felipe Adriatica Ionica Race / Sulle Rotte della Serenissima, General classification
110 1 FORTUNATO Lorenzo Adriatica Ionica Race / Sulle Rotte della Serenissima, General classification
20 1 FORTUNATO Lorenzo Adriatica Ionica Race / Sulle Rotte della Serenissima, Stage 2 : Vittorio Vento - Cima Grappa
25 3 BOUWMAN Koen National Championships Netherlands (Emmen) I.T.T.
18 8 VAN MOER Brent National Championships Belgium (Ingelmunster) I.T.T.
62 6 BOUWMAN Koen Belgium Tour, General classification
16 22 FABBRO Matteo Tour de Suisse, General classification
15 13 BERTHET Clément Route d'Occitanie, General classification
12 10 BOUCHARD Geoffrey Mont Ventoux Dénivelé Challenge
40 32 FABBRO Matteo Giro d'Italia, General classification
52 26 HIRT Jan Giro d'Italia, General classification
15 13 RÄIM Mihkel Tour of Estonia, General classification
2 9 FORTUNATO Lorenzo Giro d'Italia, Stage 20 : Verbania - Alpe di Motta Spluga
3 8 BOUWMAN Koen Giro d'Italia, Stage 19 : Abbiategrasso - Alpe di Mera
7 6 BOUCHARD Geoffrey Giro d'Italia, Stage 12 : Siena - Bagno di Romagna
8 23 DIAZ GALLEGO Jose Manuel Volta ao Algarve, General classification
Punten # Renner Wedstrijd