Potentieel Pure Puntenpakkers

PPP
01 ItaliëCOLBRELLI Sonny 452
02 SpanjeLANDA MEANA Mikel 366
03 AustraliëHAMILTON Lucas 348
04 DuitslandACKERMANN Pascal 285
05 SpanjeMAS NICOLAU Enric 266
06 DenemarkenHONORE Mikkel Frølich 261
07   ItaliëFABBRO Matteo 232
08 FrankrijkCHAMPOUSSIN Clément 180
09 ItaliëPOZZOVIVO Domenico 154
10 FrankrijkBOUHANNI Nacer 152
11   ItaliëFORTUNATO Lorenzo 132
12   AustraliëSCHULTZ Nicholas 131
13   NederlandBOUWMAN Koen 95
14 SloveniëPOLANC Jan 86
15   EcuadorCEPEDA ORTIZ Jefferson Alexander 63
16   DuitslandSTEIMLE Jannik 25
17   BelgiëVAN MOER Brent 18
18   OostenrijkZOIDL Riccardo 1
19   SpanjeDE LA PARTE GONZALEZ Victor 0
20   NoorwegenBOASSON HAGEN Edvald 0
Punten # Renner Wedstrijd
14 18 HAUSSLER Heinrich Dwars door Vlaanderen
7 29 HAUSSLER Heinrich Gent - Wevelgem
96 4 COLBRELLI Sonny Gent - Wevelgem
20 19 MAS NICOLAU Enric Volta a Catalunya, General classification
59 10 HAMILTON Lucas Volta a Catalunya, General classification
66 3 SCHULTZ Nicholas Settimana Coppi e Bartali, General classification
80 2 HONORE Mikkel Frølich Settimana Coppi e Bartali, General classification
20 1 HONORE Mikkel Frølich Settimana Coppi e Bartali, Stage 5 : Forli - Forli
5 3 SCHULTZ Nicholas Settimana Coppi e Bartali, Stage 4 : San Marino - San Marino
5 3 SCHULTZ Nicholas Settimana Coppi e Bartali, Stage 3 : Riccione - Riccione
18 16 COLBRELLI Sonny Driedaagse Brugge - De Panne
92 3 ACKERMANN Pascal Driedaagse Brugge - De Panne
5 3 SCHULTZ Nicholas Settimana Coppi e Bartali, Stage 2 : Riccione - Sogliano al Rubicone
24 20 ACKERMANN Pascal Milano - Sanremo
26 19 BOUHANNI Nacer Milano - Sanremo
80 8 COLBRELLI Sonny Milano - Sanremo
8 28 POZZOVIVO Domenico Tirreno - Adriatico, General classification
120 5 FABBRO Matteo Tirreno - Adriatico, General classification
162 3 LANDA MEANA Mikel Tirreno - Adriatico, General classification
10 4 BAKELANTS Jan Tirreno - Adriatico, Stage 6 : Castelraimondo - Lido di Ferno
Punten # Renner Wedstrijd
25 7 STEIMLE Jannik National Championships Germany (Filderstadt) R.R.
5 19 BOUWMAN Koen National Championships Netherlands (Drijber) R.R.
1 10 ZOIDL Riccardo National Championships Austria (Kufstein) I.T.T.
60 1 CEPEDA ORTIZ Jefferson Alexander National Championships Ecuador (Yahuarcocha) R.R.
6 19 MUÑOZ GIRALDO Daniel Felipe Adriatica Ionica Race / Sulle Rotte della Serenissima, General classification
110 1 FORTUNATO Lorenzo Adriatica Ionica Race / Sulle Rotte della Serenissima, General classification
20 1 FORTUNATO Lorenzo Adriatica Ionica Race / Sulle Rotte della Serenissima, Stage 2 : Vittorio Vento - Cima Grappa
25 3 BOUWMAN Koen National Championships Netherlands (Emmen) I.T.T.
18 8 VAN MOER Brent National Championships Belgium (Ingelmunster) I.T.T.
62 6 BOUWMAN Koen Belgium Tour, General classification
16 22 FABBRO Matteo Tour de Suisse, General classification
15 13 BERTHET Clément Route d'Occitanie, General classification
12 10 BOUCHARD Geoffrey Mont Ventoux Dénivelé Challenge
40 32 FABBRO Matteo Giro d'Italia, General classification
52 26 HIRT Jan Giro d'Italia, General classification
15 13 RÄIM Mihkel Tour of Estonia, General classification
2 9 FORTUNATO Lorenzo Giro d'Italia, Stage 20 : Verbania - Alpe di Motta Spluga
3 8 BOUWMAN Koen Giro d'Italia, Stage 19 : Abbiategrasso - Alpe di Mera
7 6 BOUCHARD Geoffrey Giro d'Italia, Stage 12 : Siena - Bagno di Romagna
8 23 DIAZ GALLEGO Jose Manuel Volta ao Algarve, General classification
Punten # Renner Wedstrijd