Potentieel Pure Puntenpakkers

PPP
01 ItaliëCOLBRELLI Sonny 452
02 SpanjeLANDA MEANA Mikel 366
03 AustraliëHAMILTON Lucas 348
04 DuitslandACKERMANN Pascal 285
05 SpanjeMAS NICOLAU Enric 266
06 DenemarkenHONORE Mikkel Frølich 261
07   ItaliëFABBRO Matteo 232
08 FrankrijkCHAMPOUSSIN Clément 180
09 ItaliëPOZZOVIVO Domenico 154
10 FrankrijkBOUHANNI Nacer 152
11   ItaliëFORTUNATO Lorenzo 132
12   AustraliëSCHULTZ Nicholas 131
13   NederlandBOUWMAN Koen 95
14 SloveniëPOLANC Jan 86
15   EcuadorCEPEDA ORTIZ Jefferson Alexander 63
16   DuitslandSTEIMLE Jannik 25
17   BelgiëVAN MOER Brent 18
18   OostenrijkZOIDL Riccardo 1
19   SpanjeDE LA PARTE GONZALEZ Victor 0
20   NoorwegenBOASSON HAGEN Edvald 0
Punten # Renner Wedstrijd
18 21 NEILANDS Krists Paris - Nice, General classification
136 4 HAMILTON Lucas Paris - Nice, General classification
2 7 FABBRO Matteo Tirreno - Adriatico, Stage 4 : Terni - Prati di Tivo
10 4 LANDA MEANA Mikel Tirreno - Adriatico, Stage 4 : Terni - Prati di Tivo
10 4 HAMILTON Lucas Paris - Nice, Stage 7 : Le Broc - Valdebore-La Comiane
3 6 HAMILTON Lucas Paris - Nice, Stage 6 : Brignoles - Biot
18 3 ACKERMANN Pascal Paris - Nice, Stage 5 : Vienne - Bollène
28 2 BOUHANNI Nacer Paris - Nice, Stage 5 : Vienne - Bollène
5 5 MEZGEC Luka Tirreno - Adriatico, Stage 1 : Lido di Camaiore - Lido di Camaiore
3 6 HAMILTON Lucas Paris - Nice, Stage 4 : Chalon-sur-Saône - Chiroubles
2 7 ACKERMANN Pascal Paris - Nice, Stage 2 : Oinville-sur-Montcient - Amilly
3 6 ACKERMANN Pascal Paris - Nice, Stage 1 : Saint-Cyr-l'Ecole - Saint-Cyr-l'Ecole
9 17 SCHULTZ Nicholas GP Industria & Artigianato - Larciano
20 11 FABBRO Matteo GP Industria & Artigianato - Larciano
28 9 DUNBAR Eddie GP Industria & Artigianato - Larciano
66 3 LANDA MEANA Mikel GP Industria & Artigianato - Larciano
46 6 LANDA MEANA Mikel Trofeo Laigueglia
58 4 CHAMPOUSSIN Clément Trofeo Laigueglia
46 6 COLBRELLI Sonny Kuurne - Brussel - Kuurne
12 15 BAKELANTS Jan Drôme Classic
Punten # Renner Wedstrijd
25 7 STEIMLE Jannik National Championships Germany (Filderstadt) R.R.
5 19 BOUWMAN Koen National Championships Netherlands (Drijber) R.R.
1 10 ZOIDL Riccardo National Championships Austria (Kufstein) I.T.T.
60 1 CEPEDA ORTIZ Jefferson Alexander National Championships Ecuador (Yahuarcocha) R.R.
6 19 MUÑOZ GIRALDO Daniel Felipe Adriatica Ionica Race / Sulle Rotte della Serenissima, General classification
110 1 FORTUNATO Lorenzo Adriatica Ionica Race / Sulle Rotte della Serenissima, General classification
20 1 FORTUNATO Lorenzo Adriatica Ionica Race / Sulle Rotte della Serenissima, Stage 2 : Vittorio Vento - Cima Grappa
25 3 BOUWMAN Koen National Championships Netherlands (Emmen) I.T.T.
18 8 VAN MOER Brent National Championships Belgium (Ingelmunster) I.T.T.
62 6 BOUWMAN Koen Belgium Tour, General classification
16 22 FABBRO Matteo Tour de Suisse, General classification
15 13 BERTHET Clément Route d'Occitanie, General classification
12 10 BOUCHARD Geoffrey Mont Ventoux Dénivelé Challenge
40 32 FABBRO Matteo Giro d'Italia, General classification
52 26 HIRT Jan Giro d'Italia, General classification
15 13 RÄIM Mihkel Tour of Estonia, General classification
2 9 FORTUNATO Lorenzo Giro d'Italia, Stage 20 : Verbania - Alpe di Motta Spluga
3 8 BOUWMAN Koen Giro d'Italia, Stage 19 : Abbiategrasso - Alpe di Mera
7 6 BOUCHARD Geoffrey Giro d'Italia, Stage 12 : Siena - Bagno di Romagna
8 23 DIAZ GALLEGO Jose Manuel Volta ao Algarve, General classification
Punten # Renner Wedstrijd