Amsterdamsche Farizeeërs Club

AFC
01 BelgiëPHILIPSEN Jasper 1124
02 BelgiëTEUNS Dylan 848
03 SloveniëMOHORIC Matej 733
04 FrankrijkHOFSTETTER Hugo 730
05 BelgiëVANSEVENANT Mauri 470
06 BelgiëTHIJSSEN Gerben 453
07 KazachstanLUTSENKO Alexey 417
08   TsjechiëHIRT Jan 377
09   Verenigd KoninkrijkSTEWART Jake 323
10 Verenigd KoninkrijkGEOGHEGAN HART Tao 315
11 ItaliëFORTUNATO Lorenzo 300
12   BelgiëVLIEGEN Loïc 289
13 BelgiëVAN GILS Maxim 248
14 FrankrijkTESSON Jason 216
15   FrankrijkDUJARDIN Sandy 173
16 Verenigde StatenQUINN Sean 74
17   DuitslandGESCHKE Simon 61
18   BelgiëMARIT Arne 46
19 FrankrijkRENARD Alexis 37
20   FrankrijkPEREZ Anthony 26
Punten # Renner Wedstrijd
5 3 MOHORIC Matej Cro Race, Stage 4 : Biograd No Moru - Crikvenica
5 3 MOHORIC Matej Cro Race, Stage 3 : Sinj - Primosten
16 9 DUJARDIN Sandy Paris - Chauny
36 4 HOFSTETTER Hugo Paris - Chauny
40 3 TESSON Jason Paris - Chauny
16 24 LUTSENKO Alexey World Championships (Wollongong) R.R.
5 18 MARIT Arne Omloop van het Houtland - Lichtervelde
16 9 THIJSSEN Gerben Omloop van het Houtland - Lichtervelde
80 1 PHILIPSEN Jasper Omloop van het Houtland - Lichtervelde
9 12 DUJARDIN Sandy GP d'Isbergues - Pas de Calais
10 11 HOFSTETTER Hugo GP d'Isbergues - Pas de Calais
16 9 MARIT Arne Gooikse Pijl
48 2 PHILIPSEN Jasper Gooikse Pijl
80 1 THIJSSEN Gerben Gooikse Pijl
8 27 LUTSENKO Alexey World Championships (Wollongong) I.T.T.
12 15 PHILIPSEN Jasper Primus Classic Impanis - Van Petegem
8 17 FORTUNATO Lorenzo Tour de Slovaquie, General classification
80 2 VANSEVENANT Mauri Tour de Slovaquie, General classification
11 20 PEREZ Anthony Tour de Luxembourg, General classification
24 7 THIJSSEN Gerben Kampioenschap van Vlaanderen
Punten # Renner Wedstrijd
8 17 CARSTENSEN Lucas Tour of Thailand, General classification
21 11 MONK Cyrus Tour of Thailand, General classification
5 3 CARSTENSEN Lucas Tour of Thailand, Stage 4 : Sakon Nakhon - Nakhon Phanom
40 3 VLIEGEN Loïc Volta Limburg Classic (195 km)
5 3 MONK Cyrus Tour of Thailand, Stage 2 : Mukdahan - Sakon Nakhon
3 4 CARSTENSEN Lucas Tour of Thailand, Stage 1 : Mukdahan - Mukdahan
20 3 SAINBAYAR Jambaljamts Asian Cycling Championships (Dushanbe) R.R.
4 5 MOLANO BENAVIDES Juan Sebastian Volta a Catalunya, Stage 2 : L'Escala - Perpignan
8 18 VERNON Ethan Bredene Koksijde Classic
20 11 VERNON Ethan Nokere Koerse
20 11 MOLANO BENAVIDES Juan Sebastian Milano - Torino
3 6 MEZGEC Luka Paris - Nice, Stage 6 : Courthézon - Aubagne
1 8 MOLANO BENAVIDES Juan Sebastian Paris - Nice, Stage 2 : Auffargis - Orléans
36 4 VLIEGEN Loïc Le Samyn
9 16 MARTINELLI Alessio Tour of Antalya, General classification
30 9 BUDYAK Anatoliy Tour of Antalya, General classification
15 2 MOLANO BENAVIDES Juan Sebastian Volta a la Comunitat Valenciana, Stage 2 : Betera - Torrent
Punten # Renner Wedstrijd
80 1 PHILIPSEN Jasper Omloop van het Houtland - Lichtervelde
80 1 THIJSSEN Gerben Gooikse Pijl
25 1 PHILIPSEN Jasper Danmark Rundt - Tour of Denmark, Stage 4 : Skive - Skive
20 1 STEWART Jake Tour de l'Ain, Stage 1 : Châtillon-sur-Chalaronne - Val-Revermont
35 1 THIJSSEN Gerben Tour de Pologne, Stage 2 : Chelm - Zamosc
80 1 PHILIPSEN Jasper Tour de France, Stage 21 : Paris - Paris
80 1 PHILIPSEN Jasper Tour de France, Stage 15 : Rodez - Carcassonne
25 1 PHILIPSEN Jasper Belgium Tour, Stage 2 : Beveren - Knokke-Heist
25 1 TESSON Jason Boucles de la Mayenne, Stage 1 : Saint-Pierre-des-Landes - Andouillé
70 1 HIRT Jan Giro d'Italia, Stage 16 : Salo - Aprica
130 1 HOFSTETTER Hugo Tro-Bro Léon
25 1 THIJSSEN Gerben 4 Jours de Dunkerque, Stage 6 : Ardres - Dunkerque
25 1 TESSON Jason 4 Jours de Dunkerque, Stage 2 : Béthune - Maubeuge
45 1 TEUNS Dylan Tour de Romandie, Stage 1 : La Grande Beroche - Romont
220 1 TEUNS Dylan Flèche Wallonne
25 1 PHILIPSEN Jasper Presidential Tour of Turkey, Stage 3 : Cesme - Karsiyaka
280 1 MOHORIC Matej Milano - Sanremo
30 1 PHILIPSEN Jasper UAE Tour, Stage 5 : Ras Al Khaimah - Al Marjan Island
30 1 PHILIPSEN Jasper UAE Tour, Stage 1 : Madinat Zayed - Madinat Zayed
80 1 LUTSENKO Alexey Jaén Paraíso Interior
Punten # Renner Wedstrijd
6 25 RODRIGUEZ GARAICOECHEA Oscar Tour of Britain, General classification
150 1 STANNARD Robert Tour de Wallonie, General classification
15 2 STANNARD Robert Tour de Wallonie, Stage 5 : Le Roeulx - Chapelle-lez-Herlaimont
5 4 STANNARD Robert Tour de Wallonie, Stage 2 : Verviers - Herve
10 3 STANNARD Robert Tour de Wallonie, Stage 1 : Temploux - Huy
66 3 UIJTDEBROEKS Cian Sibiu Cycling Tour, General classification
3 4 UIJTDEBROEKS Cian Sibiu Cycling Tour, Stage 3a : Curmatura Stezii - Arena Platos
5 3 UIJTDEBROEKS Cian Sibiu Cycling Tour, Stage 2 : Sibiu - Balea Lac
30 1 KUDUS Merhawi Gebremedhin National Championships Eritrea (Asmara) R.R.
10 2 KUDUS Merhawi Gebremedhin National Championships Eritrea (Asmara) I.T.T.
9 8 RODRIGUEZ GARAICOECHEA Oscar National Championships Spain (Cala Millor) I.T.T.
2 15 UIJTDEBROEKS Cian National Championships Belgium (Gavere) I.T.T.
12 19 STANNARD Robert Tour of Slovenia, General classification
8 28 RODRIGUEZ GARAICOECHEA Oscar Tour de Suisse, General classification
20 20 MASNADA Fausto Tour de Suisse, General classification
28 2 RODRIGUEZ GARAICOECHEA Oscar Tour de Suisse, Stage 7 : Ambri - Malbun
5 5 MASNADA Fausto Tour de Suisse, Stage 6 : Locarno - Moosalp
28 6 PLANCKAERT Baptiste Heistse Pijl
50 8 UIJTDEBROEKS Cian Tour of Norway, General classification
9 12 PLANCKAERT Baptiste Tour du Finistère