Beer van de Noordwesthoek

BVN
01 AustraliëHINDLEY Jai 1145
02 Verenigd KoninkrijkYATES Adam 948
03 NederlandVAN BAARLE Dylan 662
04 LetlandSKUJINS Toms 404
05 ZwitserlandREICHENBACH Sébastien 386
06 SloveniëTRATNIK Jan 375
07 SloveniëPOLANC Jan 374
08 OostenrijkKONRAD Patrick 328
09 ItaliëPASQUALON Andrea 322
10 ZwitserlandMÄDER Gino 315
11 NederlandRIESEBEEK Oscar 227
12 PortugalCOSTA Rui Alberto Faria 216
13 DuitslandSCHACHMANN Maximilian 181
14 LitouwenSISKEVICIUS Evaldas 161
15 NoorwegenEIKING Odd Christian 148
16 Verenigde StatenDOMBROWSKI Joseph Lloyd 104
17 SpanjeABERASTURI IZAGA Jon 74
18 ItaliëDE MARCHI Alessandro 71
19 ItaliëSBARAGLI Kristian 47
20 NederlandBOL Cees 37
Punten # Renner Wedstrijd
32 5 DE MARCHI Alessandro Giro del Veneto
20 11 PASQUALON Andrea Paris - Tours
62 10 YATES Adam Il Lombardia
32 5 SKUJINS Toms Binche - Chimay - Binche / Mémorial Frank Vandenbroucke
46 6 YATES Adam Tre Valli Varesine
7 14 SKUJINS Toms Famenne Ardenne Classic
5 17 BOL Cees Paris - Chauny
10 30 POLANC Jan World Championships (Wollongong) R.R.
13 27 VAN BAARLE Dylan World Championships (Wollongong) R.R.
54 12 TRATNIK Jan World Championships (Wollongong) R.R.
7 24 SBARAGLI Kristian Tour de Luxembourg, General classification
20 8 ABERASTURI IZAGA Jon Kampioenschap van Vlaanderen
12 15 PASQUALON Andrea Coppa Sabatini - GP Citta di Peccioli
78 2 EIKING Odd Christian Coppa Sabatini - GP Citta di Peccioli
7 14 EIKING Odd Christian Giro della Toscana - Memorial Alfredo Martini
35 12 SKUJINS Toms GP de Montréal
96 4 YATES Adam GP de Montréal
17 49 VAN BAARLE Dylan Vuelta a España, General classification
56 24 REICHENBACH Sébastien Vuelta a España, General classification
66 20 MÄDER Gino Vuelta a España, General classification
IN UIT
Punten # Renner Wedstrijd
Punten # Renner Wedstrijd
25 1 BOL Cees Tour of Britain, Stage 2 : Hawick - Duns
150 1 YATES Adam Deutschland Tour, General classification
25 1 YATES Adam Deutschland Tour, Stage 3 : Freiburg - Schauinsland
70 1 TRATNIK Jan National Championships Slovenia (Novo Mesto) I.T.T.
15 1 SKUJINS Toms National Championships Latvia (Kuldiga) I.T.T.
130 1 RIESEBEEK Oscar Dwars door het Hageland - Aarschot
500 1 HINDLEY Jai Giro d'Italia, General classification
110 1 SISKEVICIUS Evaldas Tour of Estonia, General classification
80 1 PASQUALON Andrea Circuit de Wallonie
70 1 HINDLEY Jai Giro d'Italia, Stage 9 : Isernia - Blockhaus
280 1 VAN BAARLE Dylan Paris - Roubaix
130 1 POLANC Jan Trofeo Laigueglia
Punten # Renner Wedstrijd