What The Fuck

WTF
01 EritreaGIRMAY HAILU Biniam 1033
02 FrankrijkMARTIN Guillaume 905
03 FrankrijkGAUDU David 735
04   FrankrijkSIMON Julien 570
05   Verenigde StatenSHEFFIELD Magnus 506
06 FrankrijkTURGIS Anthony 459
07 ItaliëMOZZATO Luca 425
08 BelgiëALLEGAERT Piet 398
09 DuitslandKÄMNA Lennard 394
10 HongarijeVALTER Attila 332
11 ItaliëCOVI Alessandro 327
12 Verenigd KoninkrijkTULETT Ben 316
13 Verenigd KoninkrijkWRIGHT Fred 301
14 SpanjeLASTRA MARTINEZ Jonathan 290
15 OekraïnePADUN Mark 166
16   BelgiëVAN LERBERGHE Bert 94
17   Nieuw-ZeelandSTRONG Corbin 15
18   ItaliëFEDELI Alessandro 10
19   Verenigde StatenCRADDOCK Lawson 1
20   SpanjeNICOLAU BELTRAN Joel 0
Punten # Renner Wedstrijd
104 5 TULETT Ben Tour de Pologne, General classification
3 6 TULETT Ben Tour de Pologne, Stage 6 : Gronkow - Bukowina Tatrzanskai
22 2 SHEFFIELD Magnus Tour de Pologne, Stage 6 : Gronkow - Bukowina Tatrzanskai
10 11 SIMON Julien Circuito de Getxo
18 18 MARTIN Guillaume Clasica San Sebastian
21 16 LASTRA MARTINEZ Jonathan Clasica San Sebastian
7 18 SIMON Julien Vuelta a Castilla y Leon, General classification
9 16 SMITH Dion Vuelta a Castilla y Leon, General classification
66 3 LASTRA MARTINEZ Jonathan Vuelta a Castilla y Leon, General classification
5 3 LASTRA MARTINEZ Jonathan Vuelta a Castilla y Leon, Stage 2 : Guijelo - Guijelo
38 10 MARTIN Guillaume Tour de Wallonie, General classification
10 2 SMITH Dion Vuelta a Castilla y Leon, Stage 1 : Benavente - Morales del Vino
3 5 GIRMAY HAILU Biniam Tour de Wallonie, Stage 4 : Durbuy - Couvin
15 2 GIRMAY HAILU Biniam Tour de Wallonie, Stage 3 : Visé - Rochefort
5 19 LASTRA MARTINEZ Jonathan Prueba Villafranca - Ordiziako Klasika
10 11 FEDELI Alessandro Prueba Villafranca - Ordiziako Klasika
290 5 VLASOV Aleksandr Tour de France, General classification
320 4 GAUDU David Tour de France, General classification
1 10 WRIGHT Fred Tour de France, Stage 21 : Paris - Paris
3 8 WRIGHT Fred Tour de France, Stage 20 : Lacapelle-Marival - Rocamadour I.T.T.
IN UIT
Nieuw-ZeelandSTRONG Corbin ZwedenLUDVIGSSON Tobias 14 Sep
Hup kut, laatste transfer!
ZwedenLUDVIGSSON Tobias ItaliëGABBURO Davide 12 Sep
Hup Kut! En pak die WK tt ook mee
ItaliëGABBURO Davide AustraliëHAMILTON Lucas 03 Sep
Hup Kut!
SpanjeNICOLAU BELTRAN Joel SpanjeLOPEZ PEREZ Juan Pedro 03 Sep
Hup Kut!
Verenigde StatenCRADDOCK Lawson Nieuw-ZeelandSMITH Dion 31 Aug
Hup Kut! Op naar top 5 WK TT
BelgiëVAN LERBERGHE Bert RuslandVLASOV Aleksandr 11 Aug
Hup Kut! Always welcome
Nieuw-ZeelandSMITH Dion SpanjeFERNANDEZ ANDUJAR Ruben 25 Jul
Hup Kut!
ItaliëFEDELI Alessandro ColombiaTEJADA CANACUE Harold Alfonso 23 Jun
Hup Kut!
ColombiaTEJADA CANACUE Harold Alfonso SpanjeIZAGIRRE INSAUSTI Gorka 01 May
Hup Kut!
SpanjeLOPEZ PEREZ Juan Pedro Zuid-AfrikaIMPEY Daryl 01 May
Hup Kut!
SpanjeFERNANDEZ ANDUJAR Ruben AustraliëHAUSSLER Heinrich 28 Apr
Hup Kut!
FrankrijkSIMON Julien DuitslandKOCH Jonas 16 Apr
Hup Kut!
AustraliëHAUSSLER Heinrich ItaliëCHIRICO Luca 14 Apr
Hup dikke barbiekut!
ItaliëCHIRICO Luca BelgiëVAN LERBERGHE Bert 09 Apr
DuitslandKOCH Jonas LuxemburgKIRSCH Alex 17 Mar
Hup Kut!
BelgiëVAN LERBERGHE Bert Verenigd KoninkrijkDOULL Owain 05 Mar
SuperBert is terug, hup Kut!
Verenigd KoninkrijkDOULL Owain PortugalFERNANDES Jose Carlos Prates Neves 02 Mar
Hup kut!
LuxemburgKIRSCH Alex BelgiëDECLERCQ Tim 28 Feb
Hup Kut!
BelgiëDECLERCQ Tim PortugalOLIVEIRA Nelson Felipe Santos Simoes 26 Feb
Hup Kut!
Verenigde StatenSHEFFIELD Magnus PortugalANTUNES Amaro Manuel Reposo 18 Feb
Hup Kut!
Punten # Renner Wedstrijd
8 13 STRONG Corbin Coppa Agostoni - Giro delle Brianze
7 14 STRONG Corbin Paris - Chauny
32 5 SIMON Julien GP d'Isbergues - Pas de Calais
23 17 SHEFFIELD Magnus World Championships (Wollongong) I.T.T.
12 15 SIMON Julien GP de Wallonie
40 7 SIMON Julien GP de Fourmies
38 10 SHEFFIELD Magnus Tour of Britain, General classification
1 10 CRADDOCK Lawson Vuelta a España, Stage 17 : Aracena - Monasterio de Tentudia
5 20 SMITH Dion Druivenkoers - Overijse
110 2 SHEFFIELD Magnus Danmark Rundt - Tour of Denmark, General classification
15 2 SHEFFIELD Magnus Danmark Rundt - Tour of Denmark, Stage 5 : Give - Velje
15 13 SIMON Julien Tour du Limousin, General classification
25 1 SHEFFIELD Magnus Danmark Rundt - Tour of Denmark, Stage 2 : Assens - Assens I.T.T.
20 1 SIMON Julien Tour du Limousin, Stage 1 : Verneuil sur Vienne - La Souterraine
20 8 SIMON Julien Polynormande
40 7 SIMON Julien Circuit Franco-Belge
22 2 SHEFFIELD Magnus Tour de Pologne, Stage 6 : Gronkow - Bukowina Tatrzanskai
10 11 SIMON Julien Circuito de Getxo
7 18 SIMON Julien Vuelta a Castilla y Leon, General classification
9 16 SMITH Dion Vuelta a Castilla y Leon, General classification
Punten # Renner Wedstrijd
25 1 SHEFFIELD Magnus Danmark Rundt - Tour of Denmark, Stage 2 : Assens - Assens I.T.T.
20 1 SIMON Julien Tour du Limousin, Stage 1 : Verneuil sur Vienne - La Souterraine
110 1 MARTIN Guillaume Tour de l'Ain, General classification
20 1 MARTIN Guillaume Tour de l'Ain, Stage 2 : Sain-Vulbas - Lagnieu
15 1 GIRMAY HAILU Biniam National Championships Eritrea (Asmara) I.T.T.
30 1 KÄMNA Lennard National Championships Germany (Marsberg) I.T.T.
30 1 VALTER Attila National Championships Hungary (Pannonhalma) R.R.
45 1 VLASOV Aleksandr Tour de Suisse, Stage 5 : Ambri - Novazzano
45 1 GAUDU David Critérium du Dauphiné, Stage 3 : Saint-Paulien - Chastreix-Sancy
70 1 COVI Alessandro Giro d'Italia, Stage 20 : Belluno - Marmolada
80 1 SIMON Julien Tour du Finistère
70 1 GIRMAY HAILU Biniam Giro d'Italia, Stage 10 : Pescara - Jesi
130 1 SIMON Julien GP du Morbihan
70 1 KÄMNA Lennard Giro d'Italia, Stage 4 : Avola - Etna Nicolosi
260 1 VLASOV Aleksandr Tour de Romandie, General classification
45 1 VLASOV Aleksandr Tour de Romandie, Stage 5 : Aigle - Villars I.T.T.
25 1 KÄMNA Lennard Tour of the Alps, Stage 3 : Lana - Niederdorf
130 1 SHEFFIELD Magnus Brabantse Pijl
220 1 GIRMAY HAILU Biniam Gent - Wevelgem
20 1 TULETT Ben Settimana Coppi e Bartali, Stage 3 : San Marino - San Marino
Punten # Renner Wedstrijd