What The Fuck

WTF
01 EritreaGIRMAY HAILU Biniam 1033
02 FrankrijkMARTIN Guillaume 905
03 FrankrijkGAUDU David 735
04   FrankrijkSIMON Julien 570
05   Verenigde StatenSHEFFIELD Magnus 506
06 FrankrijkTURGIS Anthony 459
07 ItaliëMOZZATO Luca 425
08 BelgiëALLEGAERT Piet 398
09 DuitslandKÄMNA Lennard 394
10 HongarijeVALTER Attila 332
11 ItaliëCOVI Alessandro 327
12 Verenigd KoninkrijkTULETT Ben 316
13 Verenigd KoninkrijkWRIGHT Fred 301
14 SpanjeLASTRA MARTINEZ Jonathan 290
15 OekraïnePADUN Mark 146
16   BelgiëVAN LERBERGHE Bert 94
17   Nieuw-ZeelandSTRONG Corbin 15
18   ItaliëFEDELI Alessandro 10
19   Verenigde StatenCRADDOCK Lawson 1
20   SpanjeNICOLAU BELTRAN Joel 0
Punten # Renner Wedstrijd
8 13 STRONG Corbin Coppa Agostoni - Giro delle Brianze
28 6 MARTIN Guillaume Coppa Agostoni - Giro delle Brianze
7 14 STRONG Corbin Paris - Chauny
20 8 MOZZATO Luca Paris - Chauny
17 23 VALTER Attila World Championships (Wollongong) R.R.
42 14 TULETT Ben World Championships (Wollongong) R.R.
32 5 SIMON Julien GP d'Isbergues - Pas de Calais
36 4 MOZZATO Luca GP d'Isbergues - Pas de Calais
36 4 ALLEGAERT Piet Gooikse Pijl
23 17 SHEFFIELD Magnus World Championships (Wollongong) I.T.T.
10 16 MOZZATO Luca Primus Classic Impanis - Van Petegem
46 6 TURGIS Anthony Primus Classic Impanis - Van Petegem
30 9 LASTRA MARTINEZ Jonathan Tour de Slovaquie, General classification
36 4 MOZZATO Luca Kampioenschap van Vlaanderen
66 3 MARTIN Guillaume Coppa Sabatini - GP Citta di Peccioli
12 15 SIMON Julien GP de Wallonie
78 2 GIRMAY HAILU Biniam GP de Wallonie
16 9 MARTIN Guillaume Giro della Toscana - Memorial Alfredo Martini
13 23 MARTIN Guillaume GP de Montréal
18 18 VALTER Attila GP de Montréal
Punten # Renner Wedstrijd
8 13 STRONG Corbin Coppa Agostoni - Giro delle Brianze
7 14 STRONG Corbin Paris - Chauny
32 5 SIMON Julien GP d'Isbergues - Pas de Calais
23 17 SHEFFIELD Magnus World Championships (Wollongong) I.T.T.
12 15 SIMON Julien GP de Wallonie
40 7 SIMON Julien GP de Fourmies
38 10 SHEFFIELD Magnus Tour of Britain, General classification
1 10 CRADDOCK Lawson Vuelta a España, Stage 17 : Aracena - Monasterio de Tentudia
5 20 SMITH Dion Druivenkoers - Overijse
110 2 SHEFFIELD Magnus Danmark Rundt - Tour of Denmark, General classification
15 2 SHEFFIELD Magnus Danmark Rundt - Tour of Denmark, Stage 5 : Give - Velje
15 13 SIMON Julien Tour du Limousin, General classification
25 1 SHEFFIELD Magnus Danmark Rundt - Tour of Denmark, Stage 2 : Assens - Assens I.T.T.
20 1 SIMON Julien Tour du Limousin, Stage 1 : Verneuil sur Vienne - La Souterraine
20 8 SIMON Julien Polynormande
40 7 SIMON Julien Circuit Franco-Belge
22 2 SHEFFIELD Magnus Tour de Pologne, Stage 6 : Gronkow - Bukowina Tatrzanskai
10 11 SIMON Julien Circuito de Getxo
7 18 SIMON Julien Vuelta a Castilla y Leon, General classification
9 16 SMITH Dion Vuelta a Castilla y Leon, General classification
Punten # Renner Wedstrijd
25 1 SHEFFIELD Magnus Danmark Rundt - Tour of Denmark, Stage 2 : Assens - Assens I.T.T.
20 1 SIMON Julien Tour du Limousin, Stage 1 : Verneuil sur Vienne - La Souterraine
110 1 MARTIN Guillaume Tour de l'Ain, General classification
20 1 MARTIN Guillaume Tour de l'Ain, Stage 2 : Sain-Vulbas - Lagnieu
15 1 GIRMAY HAILU Biniam National Championships Eritrea (Asmara) I.T.T.
30 1 KÄMNA Lennard National Championships Germany (Marsberg) I.T.T.
30 1 VALTER Attila National Championships Hungary (Pannonhalma) R.R.
45 1 VLASOV Aleksandr Tour de Suisse, Stage 5 : Ambri - Novazzano
45 1 GAUDU David Critérium du Dauphiné, Stage 3 : Saint-Paulien - Chastreix-Sancy
70 1 COVI Alessandro Giro d'Italia, Stage 20 : Belluno - Marmolada
80 1 SIMON Julien Tour du Finistère
70 1 GIRMAY HAILU Biniam Giro d'Italia, Stage 10 : Pescara - Jesi
130 1 SIMON Julien GP du Morbihan
70 1 KÄMNA Lennard Giro d'Italia, Stage 4 : Avola - Etna Nicolosi
260 1 VLASOV Aleksandr Tour de Romandie, General classification
45 1 VLASOV Aleksandr Tour de Romandie, Stage 5 : Aigle - Villars I.T.T.
25 1 KÄMNA Lennard Tour of the Alps, Stage 3 : Lana - Niederdorf
130 1 SHEFFIELD Magnus Brabantse Pijl
220 1 GIRMAY HAILU Biniam Gent - Wevelgem
20 1 TULETT Ben Settimana Coppi e Bartali, Stage 3 : San Marino - San Marino
Punten # Renner Wedstrijd
58 8 OLIVEIRA Nelson Felipe Santos Simoes World Championships (Wollongong) I.T.T.
6 20 IZAGIRRE INSAUSTI Gorka Coppa Sabatini - GP Citta di Peccioli
52 5 VLASOV Aleksandr Coppa Sabatini - GP Citta di Peccioli
10 11 IZAGIRRE INSAUSTI Gorka Giro della Toscana - Memorial Alfredo Martini
30 37 OLIVEIRA Nelson Felipe Santos Simoes Vuelta a España, General classification
40 2 IMPEY Daryl Vuelta a España, Stage 5 : Irun - Bilbao
6 30 IZAGIRRE INSAUSTI Gorka Clasica San Sebastian
11 25 OLIVEIRA Nelson Felipe Santos Simoes Tour de Suisse, General classification
45 1 IMPEY Daryl Tour de Suisse, Stage 4 : Grenchen - Brunnen
7 14 IMPEY Daryl GP Kanton Aargau - Gippingen
46 6 LIVYNS Arjen Brussels Cycling Classic
18 18 LIVYNS Arjen Gent - Wevelgem
10 4 OLIVEIRA Nelson Felipe Santos Simoes Tirreno - Adriatico, Stage 5 : Sefro - Fermo
5 29 LIVYNS Arjen Omloop Het Nieuwsblad