What The Fuck

WTF
01 EritreaGIRMAY HAILU Biniam 1033
02 FrankrijkMARTIN Guillaume 905
03 FrankrijkGAUDU David 735
04   FrankrijkSIMON Julien 570
05   Verenigde StatenSHEFFIELD Magnus 506
06 FrankrijkTURGIS Anthony 459
07 ItaliëMOZZATO Luca 425
08 BelgiëALLEGAERT Piet 398
09 DuitslandKÄMNA Lennard 394
10 HongarijeVALTER Attila 332
11 ItaliëCOVI Alessandro 327
12 Verenigd KoninkrijkTULETT Ben 316
13 Verenigd KoninkrijkWRIGHT Fred 301
14 SpanjeLASTRA MARTINEZ Jonathan 290
15 OekraïnePADUN Mark 146
16   BelgiëVAN LERBERGHE Bert 94
17   Nieuw-ZeelandSTRONG Corbin 15
18   ItaliëFEDELI Alessandro 10
19   Verenigde StatenCRADDOCK Lawson 1
20   SpanjeNICOLAU BELTRAN Joel 0
Punten # Renner Wedstrijd
8 13 STRONG Corbin Coppa Agostoni - Giro delle Brianze
28 6 MARTIN Guillaume Coppa Agostoni - Giro delle Brianze
7 14 STRONG Corbin Paris - Chauny
20 8 MOZZATO Luca Paris - Chauny
17 23 VALTER Attila World Championships (Wollongong) R.R.
42 14 TULETT Ben World Championships (Wollongong) R.R.
32 5 SIMON Julien GP d'Isbergues - Pas de Calais
36 4 MOZZATO Luca GP d'Isbergues - Pas de Calais
36 4 ALLEGAERT Piet Gooikse Pijl
23 17 SHEFFIELD Magnus World Championships (Wollongong) I.T.T.
10 16 MOZZATO Luca Primus Classic Impanis - Van Petegem
46 6 TURGIS Anthony Primus Classic Impanis - Van Petegem
30 9 LASTRA MARTINEZ Jonathan Tour de Slovaquie, General classification
36 4 MOZZATO Luca Kampioenschap van Vlaanderen
66 3 MARTIN Guillaume Coppa Sabatini - GP Citta di Peccioli
12 15 SIMON Julien GP de Wallonie
78 2 GIRMAY HAILU Biniam GP de Wallonie
16 9 MARTIN Guillaume Giro della Toscana - Memorial Alfredo Martini
13 23 MARTIN Guillaume GP de Montréal
18 18 VALTER Attila GP de Montréal
IN UIT
Nieuw-ZeelandSTRONG Corbin ZwedenLUDVIGSSON Tobias 14 Sep
Hup kut, laatste transfer!
ZwedenLUDVIGSSON Tobias ItaliëGABBURO Davide 12 Sep
Hup Kut! En pak die WK tt ook mee
ItaliëGABBURO Davide AustraliëHAMILTON Lucas 03 Sep
Hup Kut!
SpanjeNICOLAU BELTRAN Joel SpanjeLOPEZ PEREZ Juan Pedro 03 Sep
Hup Kut!
Verenigde StatenCRADDOCK Lawson Nieuw-ZeelandSMITH Dion 31 Aug
Hup Kut! Op naar top 5 WK TT
BelgiëVAN LERBERGHE Bert RuslandVLASOV Aleksandr 11 Aug
Hup Kut! Always welcome
Nieuw-ZeelandSMITH Dion SpanjeFERNANDEZ ANDUJAR Ruben 25 Jul
Hup Kut!
ItaliëFEDELI Alessandro ColombiaTEJADA CANACUE Harold Alfonso 23 Jun
Hup Kut!
ColombiaTEJADA CANACUE Harold Alfonso SpanjeIZAGIRRE INSAUSTI Gorka 01 May
Hup Kut!
SpanjeLOPEZ PEREZ Juan Pedro Zuid-AfrikaIMPEY Daryl 01 May
Hup Kut!
SpanjeFERNANDEZ ANDUJAR Ruben AustraliëHAUSSLER Heinrich 28 Apr
Hup Kut!
FrankrijkSIMON Julien DuitslandKOCH Jonas 16 Apr
Hup Kut!
AustraliëHAUSSLER Heinrich ItaliëCHIRICO Luca 14 Apr
Hup dikke barbiekut!
ItaliëCHIRICO Luca BelgiëVAN LERBERGHE Bert 09 Apr
DuitslandKOCH Jonas LuxemburgKIRSCH Alex 17 Mar
Hup Kut!
BelgiëVAN LERBERGHE Bert Verenigd KoninkrijkDOULL Owain 05 Mar
SuperBert is terug, hup Kut!
Verenigd KoninkrijkDOULL Owain PortugalFERNANDES Jose Carlos Prates Neves 02 Mar
Hup kut!
LuxemburgKIRSCH Alex BelgiëDECLERCQ Tim 28 Feb
Hup Kut!
BelgiëDECLERCQ Tim PortugalOLIVEIRA Nelson Felipe Santos Simoes 26 Feb
Hup Kut!
Verenigde StatenSHEFFIELD Magnus PortugalANTUNES Amaro Manuel Reposo 18 Feb
Hup Kut!
Punten # Renner Wedstrijd
10 2 SMITH Dion Vuelta a Castilla y Leon, Stage 1 : Benavente - Morales del Vino
10 11 FEDELI Alessandro Prueba Villafranca - Ordiziako Klasika
30 3 SHEFFIELD Magnus National Championships United States (Knoxville) R.R.
18 2 SHEFFIELD Magnus National Championships United States (Knoxville) I.T.T.
3 4 SIMON Julien Route d'Occitanie, Stage 2 : Graulhet - Roquefort en Aveyron
8 23 SHEFFIELD Magnus ZLM Tour, General classification
78 4 SIMON Julien Boucles de la Mayenne, General classification
135 10 LOPEZ PEREZ Juan Pedro Giro d'Italia, General classification
62 6 SHEFFIELD Magnus Tour of Norway, General classification
3 5 SIMON Julien Boucles de la Mayenne, Stage 2 : Jublains - Pré-en-Pail-Saint-Samson
20 8 SIMON Julien Boucles de l'Aulne - Châteaulin
80 1 SIMON Julien Tour du Finistère
1 10 LOPEZ PEREZ Juan Pedro Giro d'Italia, Stage 14 : Santena - Torino
130 1 SIMON Julien GP du Morbihan
40 2 LOPEZ PEREZ Juan Pedro Giro d'Italia, Stage 4 : Avola - Etna Nicolosi
50 8 SIMON Julien 4 Jours de Dunkerque, General classification
10 3 SIMON Julien 4 Jours de Dunkerque, Stage 3 : Péronne - Mont Saint Eloi
130 1 SHEFFIELD Magnus Brabantse Pijl
20 15 SHEFFIELD Magnus Dwars door Vlaanderen
14 22 KOCH Jonas Gent - Wevelgem
Punten # Renner Wedstrijd
25 1 SHEFFIELD Magnus Danmark Rundt - Tour of Denmark, Stage 2 : Assens - Assens I.T.T.
20 1 SIMON Julien Tour du Limousin, Stage 1 : Verneuil sur Vienne - La Souterraine
110 1 MARTIN Guillaume Tour de l'Ain, General classification
20 1 MARTIN Guillaume Tour de l'Ain, Stage 2 : Sain-Vulbas - Lagnieu
15 1 GIRMAY HAILU Biniam National Championships Eritrea (Asmara) I.T.T.
30 1 KÄMNA Lennard National Championships Germany (Marsberg) I.T.T.
30 1 VALTER Attila National Championships Hungary (Pannonhalma) R.R.
45 1 VLASOV Aleksandr Tour de Suisse, Stage 5 : Ambri - Novazzano
45 1 GAUDU David Critérium du Dauphiné, Stage 3 : Saint-Paulien - Chastreix-Sancy
70 1 COVI Alessandro Giro d'Italia, Stage 20 : Belluno - Marmolada
80 1 SIMON Julien Tour du Finistère
70 1 GIRMAY HAILU Biniam Giro d'Italia, Stage 10 : Pescara - Jesi
130 1 SIMON Julien GP du Morbihan
70 1 KÄMNA Lennard Giro d'Italia, Stage 4 : Avola - Etna Nicolosi
260 1 VLASOV Aleksandr Tour de Romandie, General classification
45 1 VLASOV Aleksandr Tour de Romandie, Stage 5 : Aigle - Villars I.T.T.
25 1 KÄMNA Lennard Tour of the Alps, Stage 3 : Lana - Niederdorf
130 1 SHEFFIELD Magnus Brabantse Pijl
220 1 GIRMAY HAILU Biniam Gent - Wevelgem
20 1 TULETT Ben Settimana Coppi e Bartali, Stage 3 : San Marino - San Marino
Punten # Renner Wedstrijd
58 8 OLIVEIRA Nelson Felipe Santos Simoes World Championships (Wollongong) I.T.T.
6 20 IZAGIRRE INSAUSTI Gorka Coppa Sabatini - GP Citta di Peccioli
52 5 VLASOV Aleksandr Coppa Sabatini - GP Citta di Peccioli
10 11 IZAGIRRE INSAUSTI Gorka Giro della Toscana - Memorial Alfredo Martini
30 37 OLIVEIRA Nelson Felipe Santos Simoes Vuelta a España, General classification
40 2 IMPEY Daryl Vuelta a España, Stage 5 : Irun - Bilbao
6 30 IZAGIRRE INSAUSTI Gorka Clasica San Sebastian
11 25 OLIVEIRA Nelson Felipe Santos Simoes Tour de Suisse, General classification
45 1 IMPEY Daryl Tour de Suisse, Stage 4 : Grenchen - Brunnen
7 14 IMPEY Daryl GP Kanton Aargau - Gippingen
46 6 LIVYNS Arjen Brussels Cycling Classic
18 18 LIVYNS Arjen Gent - Wevelgem
10 4 OLIVEIRA Nelson Felipe Santos Simoes Tirreno - Adriatico, Stage 5 : Sefro - Fermo
5 29 LIVYNS Arjen Omloop Het Nieuwsblad