Coureurs Sans Courage

CSC
01 Verenigd KoninkrijkYATES Simon 811
02 SpanjeLANDA MEANA Mikel 559
03 FrankrijkZINGLE Axel 503
04 FrankrijkPINOT Thibaut 486
05 ItaliëZANA Filippo 413
06 NoorwegenLEKNESSUND Andreas 412
07   EritreaTESFATSION Natnael Ocbit 409
08 ColombiaGAVIRIA RENDON Fernando 316
09   FrankrijkVAUQUELIN Kévin 242
10   FrankrijkVENTURINI Clément 207
11 BelgiëMEEUS Jordi 204
12 AustraliëSTORER Michael 204
13 PolenANIOLKOWSKI Stanislaw 173
14   FrankrijkMANZIN Lorrenzo 135
15 ItaliëBONIFAZIO Niccolo 104
16   BelgiëVANMARCKE Sep 62
17   FrankrijkBARBIER Rudy 32
18   PolenBANASZEK Alan 23
19 ColombiaBERNAL GOMEZ Egan Arley 0
20 ItaliëMOSCON Gianni 0
Punten # Renner Wedstrijd
32 5 VENTURINI Clément Polynormande
62 6 VAUQUELIN Kévin Arctic Race of Norway, General classification
78 4 ZINGLE Axel Arctic Race of Norway, General classification
150 1 LEKNESSUND Andreas Arctic Race of Norway, General classification
10 3 ZINGLE Axel Arctic Race of Norway, Stage 4 : Trondheim - Trondheim
25 1 LEKNESSUND Andreas Arctic Race of Norway, Stage 4 : Trondheim - Trondheim
6 15 ANIOLKOWSKI Stanislaw European Championships (München) R.R.
15 2 VAUQUELIN Kévin Arctic Race of Norway, Stage 3 : Namsos - Skallstuggu Summit
25 1 ZINGLE Axel Arctic Race of Norway, Stage 1 : Mo i Rana - Mo i Rana
56 4 ZANA Filippo Sazka Tour, General classification
6 15 VANMARCKE Sep Tour of Leuven - Memorial Jef Scherens
22 2 MEEUS Jordi Tour de Pologne, Stage 4 : Lesko - Sanok
14 3 MEEUS Jordi Tour de Pologne, Stage 1 : Kielce - Lublin
76 6 YATES Simon Clasica San Sebastian
110 1 YATES Simon Vuelta a Castilla y Leon, General classification
20 1 YATES Simon Vuelta a Castilla y Leon, Stage 2 : Guijelo - Guijelo
80 1 YATES Simon Prueba Villafranca - Ordiziako Klasika
39 35 STORER Michael Tour de France, General classification
53 28 LEKNESSUND Andreas Tour de France, General classification
100 15 PINOT Thibaut Tour de France, General classification
Punten # Renner Wedstrijd
32 5 VENTURINI Clément Polynormande
62 6 VAUQUELIN Kévin Arctic Race of Norway, General classification
15 2 VAUQUELIN Kévin Arctic Race of Norway, Stage 3 : Namsos - Skallstuggu Summit
6 15 VANMARCKE Sep Tour of Leuven - Memorial Jef Scherens
18 2 TESFATSION Natnael Ocbit National Championships Eritrea (Asmara) R.R.
22 11 VENTURINI Clément National Championships France (Cholet) R.R.
12 10 VAUQUELIN Kévin National Championships France (Cholet) I.T.T.
20 15 VANMARCKE Sep Belgium Tour, General classification
29 12 VAUQUELIN Kévin Belgium Tour, General classification
32 5 BARBIER Rudy Elfstedenronde - Brugge
16 13 VANMARCKE Sep Dwars door het Hageland - Aarschot
80 2 TESFATSION Natnael Ocbit Adriatica Ionica Race, General classification
10 2 TESFATSION Natnael Ocbit Adriatica Ionica Race, Stage 3 : Ferrara - Brisighella
20 1 TESFATSION Natnael Ocbit Adriatica Ionica Race, Stage 2 : Castelfranco Veneto - Cima Grappa
2 7 VENTURINI Clément Critérium du Dauphiné, Stage 1 : La Voulte-sur-Rhône - Beauchastel
48 2 TESFATSION Natnael Ocbit Giro dell'Appennino
3 5 MANZIN Lorrenzo Boucles de la Mayenne, Stage 4 : Martigné-sur-Mayenne - Laval
20 8 VANMARCKE Sep Marcel Kint Classic
3 4 BANASZEK Alan Tour of Estonia, Stage 1 : Tallinn - Tartu
8 13 VENTURINI Clément Boucles de l'Aulne - Châteaulin
Punten # Renner Wedstrijd
150 1 LEKNESSUND Andreas Arctic Race of Norway, General classification
25 1 LEKNESSUND Andreas Arctic Race of Norway, Stage 4 : Trondheim - Trondheim
25 1 ZINGLE Axel Arctic Race of Norway, Stage 1 : Mo i Rana - Mo i Rana
110 1 YATES Simon Vuelta a Castilla y Leon, General classification
20 1 YATES Simon Vuelta a Castilla y Leon, Stage 2 : Guijelo - Guijelo
80 1 YATES Simon Prueba Villafranca - Ordiziako Klasika
140 1 ZANA Filippo National Championships Italy (Marina di Ginosa - Alberobello) R.R.
20 1 BONIFAZIO Niccolo Route d'Occitanie, Stage 4 : Les Angles - Auterive
45 1 PINOT Thibaut Tour de Suisse, Stage 7 : Ambri - Malbun
45 1 LEKNESSUND Andreas Tour de Suisse, Stage 2 : Küsnacht - Aesch
110 1 ZANA Filippo Adriatica Ionica Race, General classification
20 1 TESFATSION Natnael Ocbit Adriatica Ionica Race, Stage 2 : Castelfranco Veneto - Cima Grappa
70 1 YATES Simon Giro d'Italia, Stage 14 : Santena - Torino
70 1 YATES Simon Giro d'Italia, Stage 2 : Budapest - Budapest I.T.T.
20 1 YATES Simon Vuelta a Asturias, Stage 3 : Cangas del Narcea - Oviedo
20 1 YATES Simon Vuelta a Asturias, Stage 1 : Oviedo - Pola de Lena
25 1 PINOT Thibaut Tour of the Alps, Stage 5 : Lienz - Lienz
20 1 BANASZEK Alan Beograd - Banja Luka, Stage 3 : Doboj - Prijedor
80 1 ZINGLE Axel Route Adélie de Vitré
45 1 YATES Simon Paris - Nice, Stage 8 : Nice - Nice
Punten # Renner Wedstrijd
66 3 MOLARD Rudy Tour de l'Ain, General classification
5 3 MOLARD Rudy Tour de l'Ain, Stage 2 : Sain-Vulbas - Lagnieu
9 27 ANDERSEN Idar Tour de Pologne, General classification
35 12 MOLARD Rudy Clasica San Sebastian
7 14 UMBA LOPEZ Abner Santiago Prueba Villafranca - Ordiziako Klasika
7 18 UMBA LOPEZ Abner Santiago Sibiu Cycling Tour, General classification
5 18 TOLHOEK Antwan Mont Ventoux Dénivelé Challenge
3 6 DURBRIDGE Luke Critérium du Dauphiné, Stage 4 : Montbrison - La Bâtie d'Urfé I.T.T.
5 20 UMBA LOPEZ Abner Santiago Giro dell'Appennino
50 8 ANDERSEN Idar Boucles de la Mayenne, General classification
80 1 ANDERSEN Idar Boucles de l'Aulne - Châteaulin
11 25 MOLARD Rudy Tour de Romandie, General classification
28 18 MOLARD Rudy Liège - Bastogne - Liège
58 8 MOLARD Rudy Flèche Wallonne
20 15 STRONG Corbin Presidential Tour of Turkey, General classification
16 9 MOLARD Rudy Tour du Jura
16 9 MOLARD Rudy Classic Grand Besançon Doubs
1 8 MOLARD Rudy Itzulia Basque Country, Stage 4 : Vitoria-Gasteiz - Zamudio
8 18 STRONG Corbin Milano - Torino