Coureurs Sans Courage

CSC
01 Verenigd KoninkrijkYATES Simon 829
02 FrankrijkZINGLE Axel 665
03 SpanjeLANDA MEANA Mikel 649
04 FrankrijkPINOT Thibaut 586
05   FrankrijkVAUQUELIN Kévin 491
06 ItaliëZANA Filippo 461
07   EritreaTESFATSION Natnael Ocbit 461
08 BelgiëMEEUS Jordi 433
09 NoorwegenLEKNESSUND Andreas 423
10 ColombiaGAVIRIA RENDON Fernando 316
11   FrankrijkVENTURINI Clément 275
12 AustraliëSTORER Michael 233
13   BelgiëVANMARCKE Sep 222
14 PolenANIOLKOWSKI Stanislaw 193
15   FrankrijkMANZIN Lorrenzo 186
16 ItaliëBONIFAZIO Niccolo 104
17   PolenBANASZEK Alan 97
18   FrankrijkBARBIER Rudy 32
19 ItaliëMOSCON Gianni 18
20 ColombiaBERNAL GOMEZ Egan Arley 0
Punten # Renner Wedstrijd
7 29 VAUQUELIN Kévin Bretagne Classic - Ouest-France
13 23 VENTURINI Clément Bretagne Classic - Ouest-France
3 8 YATES Simon Vuelta a España, Stage 8 : La Pola Llaviana - Collau Fancuaya
15 4 PINOT Thibaut Vuelta a España, Stage 8 : La Pola Llaviana - Collau Fancuaya
80 2 VAUQUELIN Kévin Tour du Poitou Charentes, General classification
20 1 MANZIN Lorrenzo Tour du Poitou Charentes, Stage 4 : Mansle - Poitiers
10 2 VAUQUELIN Kévin Tour du Poitou Charentes, Stage 3b : Smarves - Vivonne I.T.T.
1 10 YATES Simon Vuelta a España, Stage 6 : Bilbao - Al Pico Jano
24 7 ZINGLE Axel Druivenkoers - Overijse
5 3 MANZIN Lorrenzo Tour du Poitou Charentes, Stage 1 : Chauray - Périgny
24 15 ZINGLE Axel Bemer Cyclassics - Hamburg
9 16 VENTURINI Clément Tour du Limousin, General classification
40 7 ZANA Filippo Tour du Limousin, General classification
11 7 VAUQUELIN Kévin European Championships (Fürstenfeldbruck) I.T.T.
5 3 VENTURINI Clément Tour du Limousin, Stage 2 : Le Grand Périgueux Champcevinel - Ribérac
32 5 VENTURINI Clément Polynormande
62 6 VAUQUELIN Kévin Arctic Race of Norway, General classification
78 4 ZINGLE Axel Arctic Race of Norway, General classification
150 1 LEKNESSUND Andreas Arctic Race of Norway, General classification
10 3 ZINGLE Axel Arctic Race of Norway, Stage 4 : Trondheim - Trondheim
Punten # Renner Wedstrijd
8 13 VENTURINI Clément Tour de Vendée
6 20 VAUQUELIN Kévin Giro dell'Emilia
20 8 MANZIN Lorrenzo Omloop van het Houtland - Lichtervelde
5 19 VENTURINI Clément GP d'Isbergues - Pas de Calais
6 15 MANZIN Lorrenzo GP d'Isbergues - Pas de Calais
110 2 VAUQUELIN Kévin Tour de Luxembourg, General classification
10 3 VAUQUELIN Kévin Tour de Luxembourg, Stage 5 : Luxembourg - Mersch
15 2 VAUQUELIN Kévin Tour de Luxembourg, Stage 4 : Remich - Remich I.T.T.
9 12 TESFATSION Natnael Ocbit Giro della Toscana - Memorial Alfredo Martini
24 15 VANMARCKE Sep GP de Montréal
40 7 TESFATSION Natnael Ocbit Turul al Romaniei / Romanian Tour, General classification
56 4 BANASZEK Alan Turul al Romaniei / Romanian Tour, General classification
10 2 BANASZEK Alan Turul al Romaniei / Romanian Tour, Stage 5 : Bucuresti - Bucuresti
3 4 TESFATSION Natnael Ocbit Turul al Romaniei / Romanian Tour, Stage 4 : Cristian - Curtea de Arges
6 30 VANMARCKE Sep GP de Québec
5 3 BANASZEK Alan Turul al Romaniei / Romanian Tour, Stage 3 : Targu Mares - Fagaras Cistatis
3 4 BANASZEK Alan Turul al Romaniei / Romanian Tour, Stage 1 : Satu Maris - Bistrita
130 1 VANMARCKE Sep Maryland Classic
28 6 VENTURINI Clément Tour du Doubs
7 29 VAUQUELIN Kévin Bretagne Classic - Ouest-France
Punten # Renner Wedstrijd
80 1 ZINGLE Axel Famenne Ardenne Classic
130 1 MEEUS Jordi Primus Classic Impanis - Van Petegem
25 1 MEEUS Jordi Tour of Britain, Stage 5 : West Bridgford - Mansfield
130 1 VANMARCKE Sep Maryland Classic
20 1 MANZIN Lorrenzo Tour du Poitou Charentes, Stage 4 : Mansle - Poitiers
150 1 LEKNESSUND Andreas Arctic Race of Norway, General classification
25 1 LEKNESSUND Andreas Arctic Race of Norway, Stage 4 : Trondheim - Trondheim
25 1 ZINGLE Axel Arctic Race of Norway, Stage 1 : Mo i Rana - Mo i Rana
110 1 YATES Simon Vuelta a Castilla y Leon, General classification
20 1 YATES Simon Vuelta a Castilla y Leon, Stage 2 : Guijelo - Guijelo
80 1 YATES Simon Prueba Villafranca - Ordiziako Klasika
140 1 ZANA Filippo National Championships Italy (Marina di Ginosa - Alberobello) R.R.
20 1 BONIFAZIO Niccolo Route d'Occitanie, Stage 4 : Les Angles - Auterive
45 1 PINOT Thibaut Tour de Suisse, Stage 7 : Ambri - Malbun
45 1 LEKNESSUND Andreas Tour de Suisse, Stage 2 : Küsnacht - Aesch
110 1 ZANA Filippo Adriatica Ionica Race, General classification
20 1 TESFATSION Natnael Ocbit Adriatica Ionica Race, Stage 2 : Castelfranco Veneto - Cima Grappa
70 1 YATES Simon Giro d'Italia, Stage 14 : Santena - Torino
70 1 YATES Simon Giro d'Italia, Stage 2 : Budapest - Budapest I.T.T.
20 1 YATES Simon Vuelta a Asturias, Stage 3 : Cangas del Narcea - Oviedo
Punten # Renner Wedstrijd