Coureurs Sans Courage

CSC
01 Verenigd KoninkrijkYATES Simon 829
02 SpanjeLANDA MEANA Mikel 649
03 FrankrijkPINOT Thibaut 586
04 FrankrijkZINGLE Axel 585
05   FrankrijkVAUQUELIN Kévin 491
06 ItaliëZANA Filippo 461
07   EritreaTESFATSION Natnael Ocbit 461
08 NoorwegenLEKNESSUND Andreas 423
09 BelgiëMEEUS Jordi 415
10 ColombiaGAVIRIA RENDON Fernando 316
11   FrankrijkVENTURINI Clément 267
12 AustraliëSTORER Michael 233
13   BelgiëVANMARCKE Sep 222
14 PolenANIOLKOWSKI Stanislaw 193
15   FrankrijkMANZIN Lorrenzo 186
16 ItaliëBONIFAZIO Niccolo 104
17   PolenBANASZEK Alan 97
18   FrankrijkBARBIER Rudy 32
19 ColombiaBERNAL GOMEZ Egan Arley 0
20 ItaliëMOSCON Gianni 0
Punten # Renner Wedstrijd
6 20 VAUQUELIN Kévin Giro dell'Emilia
24 10 STORER Michael Giro dell'Emilia
9 12 YATES Simon Coppa Agostoni - Giro delle Brianze
20 8 MANZIN Lorrenzo Omloop van het Houtland - Lichtervelde
28 6 MEEUS Jordi Omloop van het Houtland - Lichtervelde
5 19 VENTURINI Clément GP d'Isbergues - Pas de Calais
6 15 MANZIN Lorrenzo GP d'Isbergues - Pas de Calais
20 8 MEEUS Jordi Gooikse Pijl
11 24 LEKNESSUND Andreas World Championships (Wollongong) I.T.T.
130 1 MEEUS Jordi Primus Classic Impanis - Van Petegem
110 2 VAUQUELIN Kévin Tour de Luxembourg, General classification
10 3 VAUQUELIN Kévin Tour de Luxembourg, Stage 5 : Luxembourg - Mersch
5 18 MEEUS Jordi Kampioenschap van Vlaanderen
15 2 VAUQUELIN Kévin Tour de Luxembourg, Stage 4 : Remich - Remich I.T.T.
34 8 ZINGLE Axel GP de Wallonie
8 13 ZANA Filippo Giro della Toscana - Memorial Alfredo Martini
9 12 TESFATSION Natnael Ocbit Giro della Toscana - Memorial Alfredo Martini
24 15 VANMARCKE Sep GP de Montréal
78 17 PINOT Thibaut Vuelta a España, General classification
90 15 LANDA MEANA Mikel Vuelta a España, General classification
Punten # Renner Wedstrijd
80 2 VAUQUELIN Kévin Tour du Poitou Charentes, General classification
20 1 MANZIN Lorrenzo Tour du Poitou Charentes, Stage 4 : Mansle - Poitiers
10 2 VAUQUELIN Kévin Tour du Poitou Charentes, Stage 3b : Smarves - Vivonne I.T.T.
5 3 MANZIN Lorrenzo Tour du Poitou Charentes, Stage 1 : Chauray - Périgny
9 16 VENTURINI Clément Tour du Limousin, General classification
11 7 VAUQUELIN Kévin European Championships (Fürstenfeldbruck) I.T.T.
5 3 VENTURINI Clément Tour du Limousin, Stage 2 : Le Grand Périgueux Champcevinel - Ribérac
32 5 VENTURINI Clément Polynormande
62 6 VAUQUELIN Kévin Arctic Race of Norway, General classification
15 2 VAUQUELIN Kévin Arctic Race of Norway, Stage 3 : Namsos - Skallstuggu Summit
6 15 VANMARCKE Sep Tour of Leuven - Memorial Jef Scherens
18 2 TESFATSION Natnael Ocbit National Championships Eritrea (Asmara) R.R.
22 11 VENTURINI Clément National Championships France (Cholet) R.R.
12 10 VAUQUELIN Kévin National Championships France (Cholet) I.T.T.
20 15 VANMARCKE Sep Belgium Tour, General classification
29 12 VAUQUELIN Kévin Belgium Tour, General classification
32 5 BARBIER Rudy Elfstedenronde - Brugge
16 13 VANMARCKE Sep Dwars door het Hageland - Aarschot
80 2 TESFATSION Natnael Ocbit Adriatica Ionica Race, General classification
10 2 TESFATSION Natnael Ocbit Adriatica Ionica Race, Stage 3 : Ferrara - Brisighella
Punten # Renner Wedstrijd
130 1 MEEUS Jordi Primus Classic Impanis - Van Petegem
25 1 MEEUS Jordi Tour of Britain, Stage 5 : West Bridgford - Mansfield
130 1 VANMARCKE Sep Maryland Classic
20 1 MANZIN Lorrenzo Tour du Poitou Charentes, Stage 4 : Mansle - Poitiers
150 1 LEKNESSUND Andreas Arctic Race of Norway, General classification
25 1 LEKNESSUND Andreas Arctic Race of Norway, Stage 4 : Trondheim - Trondheim
25 1 ZINGLE Axel Arctic Race of Norway, Stage 1 : Mo i Rana - Mo i Rana
110 1 YATES Simon Vuelta a Castilla y Leon, General classification
20 1 YATES Simon Vuelta a Castilla y Leon, Stage 2 : Guijelo - Guijelo
80 1 YATES Simon Prueba Villafranca - Ordiziako Klasika
140 1 ZANA Filippo National Championships Italy (Marina di Ginosa - Alberobello) R.R.
20 1 BONIFAZIO Niccolo Route d'Occitanie, Stage 4 : Les Angles - Auterive
45 1 PINOT Thibaut Tour de Suisse, Stage 7 : Ambri - Malbun
45 1 LEKNESSUND Andreas Tour de Suisse, Stage 2 : Küsnacht - Aesch
110 1 ZANA Filippo Adriatica Ionica Race, General classification
20 1 TESFATSION Natnael Ocbit Adriatica Ionica Race, Stage 2 : Castelfranco Veneto - Cima Grappa
70 1 YATES Simon Giro d'Italia, Stage 14 : Santena - Torino
70 1 YATES Simon Giro d'Italia, Stage 2 : Budapest - Budapest I.T.T.
20 1 YATES Simon Vuelta a Asturias, Stage 3 : Cangas del Narcea - Oviedo
20 1 YATES Simon Vuelta a Asturias, Stage 1 : Oviedo - Pola de Lena
Punten # Renner Wedstrijd
34 8 MOLARD Rudy Giro dell'Emilia
8 13 STRONG Corbin Coppa Agostoni - Giro delle Brianze
7 14 STRONG Corbin Paris - Chauny
52 5 STRONG Corbin GP de Wallonie
42 31 MOLARD Rudy Vuelta a España, General classification
12 15 STRONG Corbin GP de Fourmies
62 6 STRONG Corbin Tour of Britain, General classification
10 3 STRONG Corbin Tour of Britain, Stage 2 : Hawick - Duns
25 1 STRONG Corbin Tour of Britain, Stage 1 : Aberdeen - Glenshee
15 4 MOLARD Rudy Vuelta a España, Stage 5 : Irun - Bilbao
66 3 MOLARD Rudy Tour de l'Ain, General classification
5 3 MOLARD Rudy Tour de l'Ain, Stage 2 : Sain-Vulbas - Lagnieu
9 27 ANDERSEN Idar Tour de Pologne, General classification
35 12 MOLARD Rudy Clasica San Sebastian
7 14 UMBA LOPEZ Abner Santiago Prueba Villafranca - Ordiziako Klasika
7 18 UMBA LOPEZ Abner Santiago Sibiu Cycling Tour, General classification
5 18 TOLHOEK Antwan Mont Ventoux Dénivelé Challenge
3 6 DURBRIDGE Luke Critérium du Dauphiné, Stage 4 : Montbrison - La Bâtie d'Urfé I.T.T.
5 20 UMBA LOPEZ Abner Santiago Giro dell'Appennino
50 8 ANDERSEN Idar Boucles de la Mayenne, General classification