Coureurs Sans Courage

CSC
01 Verenigd KoninkrijkYATES Simon 829
02 SpanjeLANDA MEANA Mikel 649
03 FrankrijkPINOT Thibaut 586
04 FrankrijkZINGLE Axel 585
05   FrankrijkVAUQUELIN Kévin 485
06 ItaliëZANA Filippo 461
07   EritreaTESFATSION Natnael Ocbit 461
08 NoorwegenLEKNESSUND Andreas 423
09 BelgiëMEEUS Jordi 415
10 ColombiaGAVIRIA RENDON Fernando 316
11   FrankrijkVENTURINI Clément 267
12   BelgiëVANMARCKE Sep 222
13 AustraliëSTORER Michael 209
14 PolenANIOLKOWSKI Stanislaw 193
15   FrankrijkMANZIN Lorrenzo 186
16 ItaliëBONIFAZIO Niccolo 104
17   PolenBANASZEK Alan 97
18   FrankrijkBARBIER Rudy 32
19 ColombiaBERNAL GOMEZ Egan Arley 0
20 ItaliëMOSCON Gianni 0
Punten # Renner Wedstrijd
9 12 YATES Simon Coppa Agostoni - Giro delle Brianze
20 8 MANZIN Lorrenzo Omloop van het Houtland - Lichtervelde
28 6 MEEUS Jordi Omloop van het Houtland - Lichtervelde
5 19 VENTURINI Clément GP d'Isbergues - Pas de Calais
6 15 MANZIN Lorrenzo GP d'Isbergues - Pas de Calais
20 8 MEEUS Jordi Gooikse Pijl
11 24 LEKNESSUND Andreas World Championships (Wollongong) I.T.T.
130 1 MEEUS Jordi Primus Classic Impanis - Van Petegem
110 2 VAUQUELIN Kévin Tour de Luxembourg, General classification
10 3 VAUQUELIN Kévin Tour de Luxembourg, Stage 5 : Luxembourg - Mersch
5 18 MEEUS Jordi Kampioenschap van Vlaanderen
15 2 VAUQUELIN Kévin Tour de Luxembourg, Stage 4 : Remich - Remich I.T.T.
34 8 ZINGLE Axel GP de Wallonie
8 13 ZANA Filippo Giro della Toscana - Memorial Alfredo Martini
9 12 TESFATSION Natnael Ocbit Giro della Toscana - Memorial Alfredo Martini
24 15 VANMARCKE Sep GP de Montréal
78 17 PINOT Thibaut Vuelta a España, General classification
90 15 LANDA MEANA Mikel Vuelta a España, General classification
40 7 TESFATSION Natnael Ocbit Turul al Romaniei / Romanian Tour, General classification
56 4 BANASZEK Alan Turul al Romaniei / Romanian Tour, General classification
Punten # Renner Wedstrijd
6 19 VAUQUELIN Kévin Circuit Cycliste Sarthe - Pays de la Loire, General classification
10 2 VAUQUELIN Kévin Circuit Cycliste Sarthe - Pays de la Loire, Stage 3 : Sablé-sur-Sarthe - Sablé-sur-Sarthe
5 3 MANZIN Lorrenzo Circuit Cycliste Sarthe - Pays de la Loire, Stage 2 : Le Lude - Le Lude
3 4 VAUQUELIN Kévin Circuit Cycliste Sarthe - Pays de la Loire, Stage 1 : Mamers - Mamers
5 16 VENTURINI Clément Route Adélie de Vitré
36 4 VAUQUELIN Kévin Route Adélie de Vitré
20 8 MANZIN Lorrenzo La Roue Tourangelle
24 7 VENTURINI Clément La Roue Tourangelle
58 4 TESFATSION Natnael Ocbit GP Industria & Artigianato - Larciano
30 9 TESFATSION Natnael Ocbit Settimana Coppi e Bartali, General classification
11 25 HAUSSLER Heinrich E3 Harelbeke
36 10 HAUSSLER Heinrich Minerva Classic Brugge-De Panne
20 8 VENTURINI Clément Classic Loire Atlantique
24 7 VAUQUELIN Kévin Ronde van Drenthe
36 4 ROOSEN Timo Ronde van Drenthe
110 1 TESFATSION Natnael Ocbit Tour du Rwanda, General classification
9 22 HAUSSLER Heinrich Omloop Het Nieuwsblad
10 2 TESFATSION Natnael Ocbit Tour du Rwanda, Stage 5 : Musanze - Kigali
3 4 TESFATSION Natnael Ocbit Tour du Rwanda, Stage 2 : Kigali - Rubavu
80 2 FEDELI Alessandro Tour of Antalya, General classification
Punten # Renner Wedstrijd
130 1 MEEUS Jordi Primus Classic Impanis - Van Petegem
25 1 MEEUS Jordi Tour of Britain, Stage 5 : West Bridgford - Mansfield
130 1 VANMARCKE Sep Maryland Classic
20 1 MANZIN Lorrenzo Tour du Poitou Charentes, Stage 4 : Mansle - Poitiers
150 1 LEKNESSUND Andreas Arctic Race of Norway, General classification
25 1 LEKNESSUND Andreas Arctic Race of Norway, Stage 4 : Trondheim - Trondheim
25 1 ZINGLE Axel Arctic Race of Norway, Stage 1 : Mo i Rana - Mo i Rana
110 1 YATES Simon Vuelta a Castilla y Leon, General classification
20 1 YATES Simon Vuelta a Castilla y Leon, Stage 2 : Guijelo - Guijelo
80 1 YATES Simon Prueba Villafranca - Ordiziako Klasika
140 1 ZANA Filippo National Championships Italy (Marina di Ginosa - Alberobello) R.R.
20 1 BONIFAZIO Niccolo Route d'Occitanie, Stage 4 : Les Angles - Auterive
45 1 PINOT Thibaut Tour de Suisse, Stage 7 : Ambri - Malbun
45 1 LEKNESSUND Andreas Tour de Suisse, Stage 2 : Küsnacht - Aesch
110 1 ZANA Filippo Adriatica Ionica Race, General classification
20 1 TESFATSION Natnael Ocbit Adriatica Ionica Race, Stage 2 : Castelfranco Veneto - Cima Grappa
70 1 YATES Simon Giro d'Italia, Stage 14 : Santena - Torino
70 1 YATES Simon Giro d'Italia, Stage 2 : Budapest - Budapest I.T.T.
20 1 YATES Simon Vuelta a Asturias, Stage 3 : Cangas del Narcea - Oviedo
20 1 YATES Simon Vuelta a Asturias, Stage 1 : Oviedo - Pola de Lena
Punten # Renner Wedstrijd
8 13 STRONG Corbin Coppa Agostoni - Giro delle Brianze
7 14 STRONG Corbin Paris - Chauny
52 5 STRONG Corbin GP de Wallonie
42 31 MOLARD Rudy Vuelta a España, General classification
12 15 STRONG Corbin GP de Fourmies
62 6 STRONG Corbin Tour of Britain, General classification
10 3 STRONG Corbin Tour of Britain, Stage 2 : Hawick - Duns
25 1 STRONG Corbin Tour of Britain, Stage 1 : Aberdeen - Glenshee
15 4 MOLARD Rudy Vuelta a España, Stage 5 : Irun - Bilbao
66 3 MOLARD Rudy Tour de l'Ain, General classification
5 3 MOLARD Rudy Tour de l'Ain, Stage 2 : Sain-Vulbas - Lagnieu
9 27 ANDERSEN Idar Tour de Pologne, General classification
35 12 MOLARD Rudy Clasica San Sebastian
7 14 UMBA LOPEZ Abner Santiago Prueba Villafranca - Ordiziako Klasika
7 18 UMBA LOPEZ Abner Santiago Sibiu Cycling Tour, General classification
5 18 TOLHOEK Antwan Mont Ventoux Dénivelé Challenge
3 6 DURBRIDGE Luke Critérium du Dauphiné, Stage 4 : Montbrison - La Bâtie d'Urfé I.T.T.
5 20 UMBA LOPEZ Abner Santiago Giro dell'Appennino
50 8 ANDERSEN Idar Boucles de la Mayenne, General classification
80 1 ANDERSEN Idar Boucles de l'Aulne - Châteaulin