De Fotofinish van Damokles voor Josti-ijzers

FdJ
01 ColombiaMARTINEZ POVEDA Daniel Felipe 1003
02 Verenigd KoninkrijkHAYTER Ethan 750
03 AustraliëMATTHEWS Michael 691
04 SpanjeAYUSO PESQUERA Juan 622
05 DenemarkenSKJELMOSE JENSEN Mattias 541
06 CanadaWOODS Michael 534
07 FrankrijkSIVAKOV Pavel 473
08 FrankrijkVUILLERMOZ Alexis 373
09 ItaliëCICCONE Giulio 328
10 BelgiëDUPONT Timothy 223
11   Verenigd KoninkrijkMCLAY Daniel 183
12 FrankrijkBONNAMOUR Franck 170
13 BelgiëVAN WILDER Ilan 141
14   ItaliëTIBERI Antonio 134
15   OostenrijkGALL Felix 123
16   NederlandLEEMREIZE Gijs 66
17   NederlandROOSEN Timo 51
18   ItaliëBALLERINI Davide 40
19   Verenigd KoninkrijkWILLIAMS Stephen 1
20   Verenigd KoninkrijkHAYTER Leo 0
Punten # Renner Wedstrijd
29 12 HAYTER Ethan Tour of Norway, General classification
25 3 CICCONE Giulio Giro d'Italia, Stage 20 : Belluno - Marmolada
25 1 HAYTER Ethan Tour of Norway, Stage 2 : Ulvik - Geilo
3 5 HAYTER Ethan Tour of Norway, Stage 1 : Bergen - Voss
70 1 CICCONE Giulio Giro d'Italia, Stage 15 : Rivarolo Canavese - Cogne
32 5 DUPONT Timothy Veenendaal - Veenendaal Classic
80 2 RODRIGUEZ GARAICOECHEA Oscar Tour de Hongrie, General classification
5 3 RODRIGUEZ GARAICOECHEA Oscar Tour de Hongrie, Stage 5 : Miskolc - Kekesteto
20 1 TIBERI Antonio Tour de Hongrie, Stage 5 : Miskolc - Kekesteto
15 4 BALLERINI Davide Giro d'Italia, Stage 5 : Catania - Messina
1 10 SKJELMOSE JENSEN Mattias Giro d'Italia, Stage 1 : Budapest - Visegrad
25 10 VUILLERMOZ Alexis Vuelta a Asturias, General classification
18 16 MCLAY Daniel Rund um den Finanzplatz Eschborn - Frankfurt
30 17 WOODS Michael Tour de Romandie, General classification
136 4 AYUSO PESQUERA Juan Tour de Romandie, General classification
1 8 AYUSO PESQUERA Juan Tour de Romandie, Stage 5 : Aigle - Villars I.T.T.
3 4 VUILLERMOZ Alexis Vuelta a Asturias, Stage 3 : Cangas del Narcea - Oviedo
3 6 WOODS Michael Tour de Romandie, Stage 4 : Aigle - Zinal
18 3 AYUSO PESQUERA Juan Tour de Romandie, Stage 4 : Aigle - Zinal
5 3 VUILLERMOZ Alexis Vuelta a Asturias, Stage 1 : Oviedo - Pola de Lena
IN UIT
Verenigd KoninkrijkHAYTER Leo BelgiëVAN ASBROECK Tom 14 Jun
Voor altijd biologische Cyclearvader van Leo! Koekkoek, adieu, ciao, bye, houdoe.
NederlandROOSEN Timo SpanjeRODRIGUEZ GARAICOECHEA Oscar 14 Jun
Verenigd KoninkrijkWILLIAMS Stephen NoorwegenTRAEEN Torstein 12 Jun
NederlandLEEMREIZE Gijs Verenigd KoninkrijkWALLS Matthew 11 Jun
BelgiëVAN ASBROECK Tom EcuadorCAICEDO CEPEDA Jonathan Klever 02 Jun
Verenigd KoninkrijkWALLS Matthew AustraliëSTANNARD Robert 11 May
SpanjeRODRIGUEZ GARAICOECHEA Oscar DuitslandSTEIMLE Jannik 09 May
"Sebastian Berwick heeft al een ploeg."
AustraliëSTANNARD Robert LuxemburgJUNGELS Bob 01 May
EcuadorCAICEDO CEPEDA Jonathan Klever PolenKACZMAREK Jakub 19 Apr
ItaliëBALLERINI Davide BelgiëGILBERT Philippe 14 Apr
NoorwegenTRAEEN Torstein BelgiëMERTZ Rémy 07 Apr
OostenrijkGALL Felix BelgiëDE BUYST Jasper 07 Apr
LuxemburgJUNGELS Bob AlgerijeREGUIGUI Youcef 02 Apr
Linteum Iacta Est
BelgiëMERTZ Rémy LuxemburgGENIETS Kévin 25 Mar
°•○♧♡○♤•◇°《.........》 °♤♡○◇°○•
AlgerijeREGUIGUI Youcef OostenrijkGALL Felix 24 Mar
سنقوم بممارسة الجنس مع ماركو وستيفان ومارتين بشدة في المؤخرة
PolenKACZMAREK Jakub ItaliëCOLNAGHI Luca 23 Mar
In de naam van voormalig koningin Trix, nu prinsesje der polderjolijt, gáán Jakub!
ItaliëCOLNAGHI Luca BelgiëGOOSSENS Kobe 15 Mar
LuxemburgGENIETS Kévin ColombiaMOLANO BENAVIDES Juan Sebastian 19 Feb
ColombiaMOLANO BENAVIDES Juan Sebastian FrankrijkKORETZKY Victor 11 Feb
ItaliëTIBERI Antonio FrankrijkGALLOPIN Tony 05 Feb
Punten # Renner Wedstrijd
32 15 GALL Felix Tour de Pologne, General classification
25 1 ROOSEN Timo Vuelta a Burgos, Stage 2 : Vivar del Cid - Villadiego
1 8 WILLIAMS Stephen Tour de Pologne, Stage 3 : Krasnik - Przemysl
2 7 GALL Felix Tour de Pologne, Stage 3 : Krasnik - Przemysl
25 1 BALLERINI Davide Tour de Wallonie, Stage 4 : Durbuy - Couvin
50 5 LEEMREIZE Gijs Sibiu Cycling Tour, General classification
3 4 LEEMREIZE Gijs Sibiu Cycling Tour, Stage 2 : Sibiu - Balea Lac
9 17 TIBERI Antonio National Championships Italy (Marina di Ginosa - Alberobello) R.R.
9 17 LEEMREIZE Gijs National Championships Netherlands (Drijber) R.R.
26 10 ROOSEN Timo National Championships Netherlands (Drijber) R.R.
4 14 LEEMREIZE Gijs National Championships Netherlands (Emmen) I.T.T.
21 7 TIBERI Antonio National Championships Italy (San Giovanni al Natisone) I.T.T.
10 16 MCLAY Daniel Brussels Cycling Classic
36 4 MCLAY Daniel Heistse Pijl
6 15 MCLAY Daniel Marcel Kint Classic
16 50 GALL Felix Giro d'Italia, General classification
80 2 RODRIGUEZ GARAICOECHEA Oscar Tour de Hongrie, General classification
5 3 RODRIGUEZ GARAICOECHEA Oscar Tour de Hongrie, Stage 5 : Miskolc - Kekesteto
20 1 TIBERI Antonio Tour de Hongrie, Stage 5 : Miskolc - Kekesteto
15 4 BALLERINI Davide Giro d'Italia, Stage 5 : Catania - Messina
Punten # Renner Wedstrijd
80 1 BONNAMOUR Franck Polynormande
150 1 SIVAKOV Pavel Vuelta a Burgos, General classification
220 1 HAYTER Ethan Tour de Pologne, General classification
25 1 ROOSEN Timo Vuelta a Burgos, Stage 2 : Vivar del Cid - Villadiego
80 1 AYUSO PESQUERA Juan Circuito de Getxo
25 1 BALLERINI Davide Tour de Wallonie, Stage 4 : Durbuy - Couvin
80 1 MATTHEWS Michael Tour de France, Stage 14 : Saint-Etienne -Mende
50 1 HAYTER Ethan National Championships Great Britain (Dumfries) I.T.T.
110 1 WOODS Michael Route d'Occitanie, General classification
20 1 WOODS Michael Route d'Occitanie, Stage 3 : Sigean - Les Angles
25 1 DUPONT Timothy ZLM Tour, Stage 4 : Rucphen - Mierlo
45 1 VUILLERMOZ Alexis Critérium du Dauphiné, Stage 2 : Saint-Péray - Brives-Charensac
25 1 HAYTER Ethan Tour of Norway, Stage 2 : Ulvik - Geilo
70 1 CICCONE Giulio Giro d'Italia, Stage 15 : Rivarolo Canavese - Cogne
20 1 TIBERI Antonio Tour de Hongrie, Stage 5 : Miskolc - Kekesteto
45 1 HAYTER Ethan Tour de Romandie, Stage 2 : Echallens - Echallens
45 1 HAYTER Ethan Tour de Romandie, Prologue : Lausanne I.T.T.
110 1 KACZMAREK Jakub Beograd - Banja Luka, General classification
20 1 KACZMAREK Jakub Beograd - Banja Luka, Stage 2 : Bijeljina - Vlasenica
220 1 MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe Itzulia Basque Country, General classification
Punten # Renner Wedstrijd