De Fotofinish van Damokles voor Josti-ijzers

FdJ
01 ColombiaMARTINEZ POVEDA Daniel Felipe 1184
02 AustraliëMATTHEWS Michael 1072
03 SpanjeAYUSO PESQUERA Juan 994
04 Verenigd KoninkrijkHAYTER Ethan 961
05 DenemarkenSKJELMOSE JENSEN Mattias 931
06 CanadaWOODS Michael 534
07 FrankrijkSIVAKOV Pavel 500
08 FrankrijkVUILLERMOZ Alexis 387
09 ItaliëCICCONE Giulio 328
10 BelgiëDUPONT Timothy 287
11   Verenigd KoninkrijkMCLAY Daniel 223
12 FrankrijkBONNAMOUR Franck 193
13 BelgiëVAN WILDER Ilan 167
14   ItaliëTIBERI Antonio 134
15   OostenrijkGALL Felix 129
16   NederlandLEEMREIZE Gijs 106
17   ItaliëBALLERINI Davide 60
18   NederlandROOSEN Timo 51
19   Verenigd KoninkrijkWILLIAMS Stephen 1
20   Verenigd KoninkrijkHAYTER Leo 0
Punten # Renner Wedstrijd
80 10 SKJELMOSE JENSEN Mattias World Championships (Wollongong) R.R.
96 9 HAYTER Ethan World Championships (Wollongong) R.R.
210 3 MATTHEWS Michael World Championships (Wollongong) R.R.
5 16 DUPONT Timothy Omloop van het Houtland - Lichtervelde
9 12 DUPONT Timothy Gooikse Pijl
110 4 HAYTER Ethan World Championships (Wollongong) I.T.T.
18 12 LEEMREIZE Gijs Tour de Slovaquie, General classification
6 25 GALL Felix Tour de Luxembourg, General classification
18 16 BONNAMOUR Franck Tour de Luxembourg, General classification
150 1 SKJELMOSE JENSEN Mattias Tour de Luxembourg, General classification
15 2 SKJELMOSE JENSEN Mattias Tour de Luxembourg, Stage 5 : Luxembourg - Mersch
32 5 DUPONT Timothy Kampioenschap van Vlaanderen
25 1 SKJELMOSE JENSEN Mattias Tour de Luxembourg, Stage 4 : Remich - Remich I.T.T.
14 14 VUILLERMOZ Alexis Coppa Sabatini - GP Citta di Peccioli
130 1 MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe Coppa Sabatini - GP Citta di Peccioli
10 3 BALLERINI Davide Tour de Luxembourg, Stage 3 : Diekirch - Rosport
40 3 MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe Giro della Toscana - Memorial Alfredo Martini
3 5 SKJELMOSE JENSEN Mattias Tour de Luxembourg, Stage 2 : Junglinster - Schifflange
10 3 BALLERINI Davide Tour de Luxembourg, Stage 2 : Junglinster - Schifflange
11 25 MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe GP de Montréal
IN UIT
Verenigd KoninkrijkHAYTER Leo BelgiëVAN ASBROECK Tom 14 Jun
Voor altijd biologische Cyclearvader van Leo! Koekkoek, adieu, ciao, bye, houdoe.
NederlandROOSEN Timo SpanjeRODRIGUEZ GARAICOECHEA Oscar 14 Jun
Verenigd KoninkrijkWILLIAMS Stephen NoorwegenTRAEEN Torstein 12 Jun
NederlandLEEMREIZE Gijs Verenigd KoninkrijkWALLS Matthew 11 Jun
BelgiëVAN ASBROECK Tom EcuadorCAICEDO CEPEDA Jonathan Klever 02 Jun
Verenigd KoninkrijkWALLS Matthew AustraliëSTANNARD Robert 11 May
SpanjeRODRIGUEZ GARAICOECHEA Oscar DuitslandSTEIMLE Jannik 09 May
"Sebastian Berwick heeft al een ploeg."
AustraliëSTANNARD Robert LuxemburgJUNGELS Bob 01 May
EcuadorCAICEDO CEPEDA Jonathan Klever PolenKACZMAREK Jakub 19 Apr
ItaliëBALLERINI Davide BelgiëGILBERT Philippe 14 Apr
NoorwegenTRAEEN Torstein BelgiëMERTZ Rémy 07 Apr
OostenrijkGALL Felix BelgiëDE BUYST Jasper 07 Apr
LuxemburgJUNGELS Bob AlgerijeREGUIGUI Youcef 02 Apr
Linteum Iacta Est
BelgiëMERTZ Rémy LuxemburgGENIETS Kévin 25 Mar
°•○♧♡○♤•◇°《.........》 °♤♡○◇°○•
AlgerijeREGUIGUI Youcef OostenrijkGALL Felix 24 Mar
سنقوم بممارسة الجنس مع ماركو وستيفان ومارتين بشدة في المؤخرة
PolenKACZMAREK Jakub ItaliëCOLNAGHI Luca 23 Mar
In de naam van voormalig koningin Trix, nu prinsesje der polderjolijt, gáán Jakub!
ItaliëCOLNAGHI Luca BelgiëGOOSSENS Kobe 15 Mar
LuxemburgGENIETS Kévin ColombiaMOLANO BENAVIDES Juan Sebastian 19 Feb
ColombiaMOLANO BENAVIDES Juan Sebastian FrankrijkKORETZKY Victor 11 Feb
ItaliëTIBERI Antonio FrankrijkGALLOPIN Tony 05 Feb
Punten # Renner Wedstrijd
50 5 TIBERI Antonio Settimana Coppi e Bartali, General classification
58 4 MCLAY Daniel Kuurne - Brussel - Kuurne
9 12 GOOSSENS Kobe Jaén Paraíso Interior
52 5 MOLANO BENAVIDES Juan Sebastian Clasica de Almeria
9 12 GOOSSENS Kobe Vuelta a Murcia
10 2 MCLAY Daniel Saudi Tour, Stage 5 : Al Ula - Al Ula
16 9 GOOSSENS Kobe Trofeo Pollença - Port d'Andratx
60 2 WHELAN James National Championships Australia (Buninyong) R.R.
Punten # Renner Wedstrijd
150 1 SKJELMOSE JENSEN Mattias Tour de Luxembourg, General classification
25 1 SKJELMOSE JENSEN Mattias Tour de Luxembourg, Stage 4 : Remich - Remich I.T.T.
130 1 MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe Coppa Sabatini - GP Citta di Peccioli
80 1 BONNAMOUR Franck Polynormande
150 1 SIVAKOV Pavel Vuelta a Burgos, General classification
220 1 HAYTER Ethan Tour de Pologne, General classification
25 1 ROOSEN Timo Vuelta a Burgos, Stage 2 : Vivar del Cid - Villadiego
80 1 AYUSO PESQUERA Juan Circuito de Getxo
25 1 BALLERINI Davide Tour de Wallonie, Stage 4 : Durbuy - Couvin
80 1 MATTHEWS Michael Tour de France, Stage 14 : Saint-Etienne -Mende
50 1 HAYTER Ethan National Championships Great Britain (Dumfries) I.T.T.
110 1 WOODS Michael Route d'Occitanie, General classification
20 1 WOODS Michael Route d'Occitanie, Stage 3 : Sigean - Les Angles
25 1 DUPONT Timothy ZLM Tour, Stage 4 : Rucphen - Mierlo
45 1 VUILLERMOZ Alexis Critérium du Dauphiné, Stage 2 : Saint-Péray - Brives-Charensac
25 1 HAYTER Ethan Tour of Norway, Stage 2 : Ulvik - Geilo
70 1 CICCONE Giulio Giro d'Italia, Stage 15 : Rivarolo Canavese - Cogne
20 1 TIBERI Antonio Tour de Hongrie, Stage 5 : Miskolc - Kekesteto
45 1 HAYTER Ethan Tour de Romandie, Stage 2 : Echallens - Echallens
45 1 HAYTER Ethan Tour de Romandie, Prologue : Lausanne I.T.T.
Punten # Renner Wedstrijd
29 12 BERTHET Clément Tour de Luxembourg, General classification
20 11 GILBERT Philippe GP de Wallonie
28 9 DE BUYST Jasper GP de Wallonie
10 3 BERTHET Clément Tour de Luxembourg, Stage 1 : Luxembourg - Luxembourg
12 15 GALLOPIN Tony Maryland Classic
20 8 GILBERT Philippe Tour du Doubs
8 23 BERTHET Clément Deutschland Tour, General classification
18 18 GILBERT Philippe Bretagne Classic - Ouest-France
19 17 DE BUYST Jasper Bretagne Classic - Ouest-France
20 8 DE BUYST Jasper Druivenkoers - Overijse
40 3 DE BUYST Jasper Egmont Cycling Race
5 20 GILBERT Philippe Polynormande
25 13 KORETZKY Victor Arctic Race of Norway, General classification
58 4 DE BUYST Jasper Circuit Franco-Belge
36 4 DE BUYST Jasper Tour of Leuven - Memorial Jef Scherens
27 14 BERTHET Clément Clasica San Sebastian
35 37 GALLOPIN Tony Tour de France, General classification
8 9 STEIMLE Jannik National Championships Germany (Arnsberg - Winterberg) R.R.
24 4 NURLYKHASSYM Nurbergen National Championships Kazakhstan (Shchuchinsk) R.R.
18 2 STEIMLE Jannik National Championships Germany (Marsberg) I.T.T.