De Fotofinish van Damokles voor Josti-ijzers

FdJ
01 ColombiaMARTINEZ POVEDA Daniel Felipe 1003
02 Verenigd KoninkrijkHAYTER Ethan 750
03 AustraliëMATTHEWS Michael 691
04 SpanjeAYUSO PESQUERA Juan 622
05 DenemarkenSKJELMOSE JENSEN Mattias 541
06 CanadaWOODS Michael 534
07 FrankrijkSIVAKOV Pavel 473
08 FrankrijkVUILLERMOZ Alexis 373
09 ItaliëCICCONE Giulio 328
10 BelgiëDUPONT Timothy 213
11   Verenigd KoninkrijkMCLAY Daniel 183
12 BelgiëVAN WILDER Ilan 141
13   ItaliëTIBERI Antonio 134
14   OostenrijkGALL Felix 123
15 FrankrijkBONNAMOUR Franck 90
16   NederlandLEEMREIZE Gijs 66
17   NederlandROOSEN Timo 51
18   ItaliëBALLERINI Davide 40
19   Verenigd KoninkrijkWILLIAMS Stephen 1
20   Verenigd KoninkrijkHAYTER Leo 0
Punten # Renner Wedstrijd
80 2 SKJELMOSE JENSEN Mattias Tour de l'Ain, General classification
3 4 SKJELMOSE JENSEN Mattias Tour de l'Ain, Stage 3 : Plateau d'Hauteville - Lélex
10 2 SKJELMOSE JENSEN Mattias Tour de l'Ain, Stage 2 : Sain-Vulbas - Lagnieu
70 5 VAN WILDER Ilan Vuelta a Burgos, General classification
150 1 SIVAKOV Pavel Vuelta a Burgos, General classification
3 5 VAN WILDER Ilan Vuelta a Burgos, Stage 5 : Lerma - Lagunas de Neila
10 3 SIVAKOV Pavel Vuelta a Burgos, Stage 5 : Lerma - Lagunas de Neila
32 15 GALL Felix Tour de Pologne, General classification
220 1 HAYTER Ethan Tour de Pologne, General classification
14 3 HAYTER Ethan Tour de Pologne, Stage 6 : Gronkow - Bukowina Tatrzanskai
15 2 SIVAKOV Pavel Vuelta a Burgos, Stage 3 : Quintana Martin Galindez - Villarcayo
25 1 ROOSEN Timo Vuelta a Burgos, Stage 2 : Vivar del Cid - Villadiego
1 8 WILLIAMS Stephen Tour de Pologne, Stage 3 : Krasnik - Przemysl
2 7 GALL Felix Tour de Pologne, Stage 3 : Krasnik - Przemysl
80 1 AYUSO PESQUERA Juan Circuito de Getxo
58 8 SKJELMOSE JENSEN Mattias Clasica San Sebastian
132 2 SIVAKOV Pavel Clasica San Sebastian
92 3 SKJELMOSE JENSEN Mattias Tour de Wallonie, General classification
5 4 SKJELMOSE JENSEN Mattias Tour de Wallonie, Stage 4 : Durbuy - Couvin
25 1 BALLERINI Davide Tour de Wallonie, Stage 4 : Durbuy - Couvin
IN UIT
Verenigd KoninkrijkHAYTER Leo BelgiëVAN ASBROECK Tom 14 Jun
Voor altijd biologische Cyclearvader van Leo! Koekkoek, adieu, ciao, bye, houdoe.
NederlandROOSEN Timo SpanjeRODRIGUEZ GARAICOECHEA Oscar 14 Jun
Verenigd KoninkrijkWILLIAMS Stephen NoorwegenTRAEEN Torstein 12 Jun
NederlandLEEMREIZE Gijs Verenigd KoninkrijkWALLS Matthew 11 Jun
BelgiëVAN ASBROECK Tom EcuadorCAICEDO CEPEDA Jonathan Klever 02 Jun
Verenigd KoninkrijkWALLS Matthew AustraliëSTANNARD Robert 11 May
SpanjeRODRIGUEZ GARAICOECHEA Oscar DuitslandSTEIMLE Jannik 09 May
"Sebastian Berwick heeft al een ploeg."
AustraliëSTANNARD Robert LuxemburgJUNGELS Bob 01 May
EcuadorCAICEDO CEPEDA Jonathan Klever PolenKACZMAREK Jakub 19 Apr
ItaliëBALLERINI Davide BelgiëGILBERT Philippe 14 Apr
NoorwegenTRAEEN Torstein BelgiëMERTZ Rémy 07 Apr
OostenrijkGALL Felix BelgiëDE BUYST Jasper 07 Apr
LuxemburgJUNGELS Bob AlgerijeREGUIGUI Youcef 02 Apr
Linteum Iacta Est
BelgiëMERTZ Rémy LuxemburgGENIETS Kévin 25 Mar
°•○♧♡○♤•◇°《.........》 °♤♡○◇°○•
AlgerijeREGUIGUI Youcef OostenrijkGALL Felix 24 Mar
سنقوم بممارسة الجنس مع ماركو وستيفان ومارتين بشدة في المؤخرة
PolenKACZMAREK Jakub ItaliëCOLNAGHI Luca 23 Mar
In de naam van voormalig koningin Trix, nu prinsesje der polderjolijt, gáán Jakub!
ItaliëCOLNAGHI Luca BelgiëGOOSSENS Kobe 15 Mar
LuxemburgGENIETS Kévin ColombiaMOLANO BENAVIDES Juan Sebastian 19 Feb
ColombiaMOLANO BENAVIDES Juan Sebastian FrankrijkKORETZKY Victor 11 Feb
ItaliëTIBERI Antonio FrankrijkGALLOPIN Tony 05 Feb
Punten # Renner Wedstrijd
32 15 GALL Felix Tour de Pologne, General classification
25 1 ROOSEN Timo Vuelta a Burgos, Stage 2 : Vivar del Cid - Villadiego
1 8 WILLIAMS Stephen Tour de Pologne, Stage 3 : Krasnik - Przemysl
2 7 GALL Felix Tour de Pologne, Stage 3 : Krasnik - Przemysl
25 1 BALLERINI Davide Tour de Wallonie, Stage 4 : Durbuy - Couvin
50 5 LEEMREIZE Gijs Sibiu Cycling Tour, General classification
3 4 LEEMREIZE Gijs Sibiu Cycling Tour, Stage 2 : Sibiu - Balea Lac
9 17 TIBERI Antonio National Championships Italy (Marina di Ginosa - Alberobello) R.R.
9 17 LEEMREIZE Gijs National Championships Netherlands (Drijber) R.R.
26 10 ROOSEN Timo National Championships Netherlands (Drijber) R.R.
4 14 LEEMREIZE Gijs National Championships Netherlands (Emmen) I.T.T.
21 7 TIBERI Antonio National Championships Italy (San Giovanni al Natisone) I.T.T.
10 16 MCLAY Daniel Brussels Cycling Classic
36 4 MCLAY Daniel Heistse Pijl
6 15 MCLAY Daniel Marcel Kint Classic
16 50 GALL Felix Giro d'Italia, General classification
80 2 RODRIGUEZ GARAICOECHEA Oscar Tour de Hongrie, General classification
5 3 RODRIGUEZ GARAICOECHEA Oscar Tour de Hongrie, Stage 5 : Miskolc - Kekesteto
20 1 TIBERI Antonio Tour de Hongrie, Stage 5 : Miskolc - Kekesteto
15 4 BALLERINI Davide Giro d'Italia, Stage 5 : Catania - Messina
Punten # Renner Wedstrijd
20 1 HAYTER Ethan Settimana Coppi e Bartali, Stage 2 : Riccione - Longiano
35 1 MATTHEWS Michael Volta a Catalunya, Stage 1 : Sant Feliu de Guíxols - Sant Feliu de Guíxols
20 1 WOODS Michael O Gran Camiño, Stage 2 : Bertamirans - Mirador de Ezaro
50 1 MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe National Championships Colombia (Pereira) I.T.T.
Punten # Renner Wedstrijd
58 4 DE BUYST Jasper Circuit Franco-Belge
36 4 DE BUYST Jasper Tour of Leuven - Memorial Jef Scherens
27 14 BERTHET Clément Clasica San Sebastian
35 37 GALLOPIN Tony Tour de France, General classification
8 9 STEIMLE Jannik National Championships Germany (Arnsberg - Winterberg) R.R.
24 4 NURLYKHASSYM Nurbergen National Championships Kazakhstan (Shchuchinsk) R.R.
18 2 STEIMLE Jannik National Championships Germany (Marsberg) I.T.T.
16 22 BERTHET Clément Tour de Suisse, General classification
5 20 O'BRIEN Kelland Tour of Estonia, General classification
40 3 GILBERT Philippe Circuit de Wallonie
3 4 O'BRIEN Kelland Tour of Estonia, Prologue : Tallinn I.T.T.
150 1 GILBERT Philippe 4 Jours de Dunkerque, General classification
5 4 GILBERT Philippe 4 Jours de Dunkerque, Stage 5 : Roubaix - Cassel
25 1 GILBERT Philippe 4 Jours de Dunkerque, Stage 3 : Péronne - Mont Saint Eloi
24 13 GALLOPIN Tony Rund um den Finanzplatz Eschborn - Frankfurt
6 30 GILBERT Philippe Paris - Roubaix
5 20 BERTHET Clément Tour du Jura
3 5 DE BUYST Jasper Presidential Tour of Turkey, Stage 7 : Gallipoli - Tekirdag
9 12 BERTHET Clément Classic Grand Besançon Doubs
54 7 O'BRIEN Kelland Dwars door Vlaanderen