Potentieel Pure Puntenpakkers

PPP
01 NederlandGROENEWEGEN Dylan 491
02 BelgiëHERMANS Quinten 462
03 FrankrijkALAPHILIPPE Julian 423
04 IerlandBENNETT Sam 360
05 AustraliëHAIG Jack 354
06 ItaliëALBANESE Vincenzo 354
07 DuitslandBUCHMANN Emanuel 348
08 AustraliëPLAPP Lucas 341
09 AustraliëGROVES Kaden 281
10   BelgiëDE BONDT Dries 280
11 LuxemburgJUNGELS Bob 261
12 FrankrijkBURGAUDEAU Mathieu 249
13 Verenigd KoninkrijkCARTHY Hugh 245
14   FrankrijkMOLARD Rudy 235
15   Verenigd KoninkrijkTURNER Benjamin 227
16 FrankrijkBOUCHARD Geoffrey 154
17   Verenigd KoninkrijkFROOME Chris 35
18   ItaliëMILAN Jonathan 3
19   BelgiëBONNEU Kamiel 0
20   RuslandSYRITSA Gleb 0
Punten # Renner Wedstrijd
1 7 GROENEWEGEN Dylan UAE Tour, Stage 6 : Dubai - Dubai
12 3 BENNETT Sam UAE Tour, Stage 5 : Ras Al Khaimah - Al Marjan Island
20 15 BUCHMANN Emanuel Vuelta a Andalucia / Ruta Del Sol, General classification
62 6 HAIG Jack Vuelta a Andalucia / Ruta Del Sol, General classification
7 4 GROENEWEGEN Dylan UAE Tour, Stage 1 : Madinat Zayed - Madinat Zayed
18 2 BENNETT Sam UAE Tour, Stage 1 : Madinat Zayed - Madinat Zayed
5 4 HAIG Jack Vuelta a Andalucia / Ruta Del Sol, Stage 2 : Archidona - Alcala la Real
50 8 TAARAMÄE Rein Tour of Oman, General classification
15 2 GROVES Kaden Tour of Oman, Stage 6 : Al Mouj - Muscat
6 15 BUCHMANN Emanuel Jaén Paraíso Interior
110 2 ALAPHILIPPE Julian Tour de La Provence, General classification
28 9 ALBANESE Vincenzo Clasica de Almeria
15 2 ALAPHILIPPE Julian Tour de La Provence, Stage 2 : Arles - Manosque
10 3 ALAPHILIPPE Julian Tour de La Provence, Stage 1 : Istres - Les Saintes Maries de la Mer
15 2 GROVES Kaden Tour of Oman, Stage 2 : Naseem Park - Suhar Corniche
10 3 GROVES Kaden Tour of Oman, Stage 1 : Al Rustaq - Muscat
50 5 BURGAUDEAU Mathieu Etoile de Bessèges / Tour du Gard, General classification
25 1 MOSCHETTI Matteo Volta a la Comunitat Valenciana, Stage 4 : Orihuela - Torrevieja
5 3 BALLERINI Davide Saudi Tour, Stage 5 : Al Ula - Al Ula
20 1 GROENEWEGEN Dylan Saudi Tour, Stage 5 : Al Ula - Al Ula
IN UIT
RuslandSYRITSA Gleb BelgiëWEEMAES Sasha 12 Aug
BelgiëBONNEU Kamiel NederlandTEUNISSEN Mike 10 Aug
ItaliëMILAN Jonathan AustraliëWELSFORD Samuel 02 Aug
LuxemburgJUNGELS Bob NoorwegenHAGEN Carl Fredrik 16 Jun
Verenigd KoninkrijkFROOME Chris Verenigd KoninkrijkKNOX James 31 May
NoorwegenHAGEN Carl Fredrik ItaliëMOSCHETTI Matteo 23 May
Verenigd KoninkrijkKNOX James LetlandNEILANDS Krists 15 May
BelgiëWEEMAES Sasha Verenigd KoninkrijkKNOX James 13 May
LetlandNEILANDS Krists FrankrijkMORIN Emmanuel 10 May
Verenigd KoninkrijkKNOX James AustraliëSCHULTZ Nicholas 24 Apr
AustraliëSCHULTZ Nicholas FrankrijkELISSONDE Kenny 20 Apr
AustraliëWELSFORD Samuel ItaliëBALLERINI Davide 14 Apr
FrankrijkMOLARD Rudy BelgiëMENTEN Milan 13 Apr
FrankrijkELISSONDE Kenny IerlandEWART Jesse 11 Apr
IerlandEWART Jesse SpanjeARRIETA LIZARRAGA Igor 09 Apr
De aanhouder wint. Zeggen ze. En ook schijnt driemaal scheepsrecht te zijn. Ik GELOOF in die Ewart!
Verenigd KoninkrijkTURNER Benjamin LuxemburgJUNGELS Bob 31 Mar
Big Bob out, Big Ben in.
FrankrijkMORIN Emmanuel Verenigd KoninkrijkSTEWART Jake 20 Mar
BelgiëDE BONDT Dries NederlandVADER Milan 06 Mar
NederlandVADER Milan BelgiëDE GENDT Aimé 03 Mar
SpanjeARRIETA LIZARRAGA Igor EstlandTAARAMÄE Rein 26 Feb
De PPP verwelkomt met onnoemelijke trots en dito verwachting de Spaanse Luke Plapp!
Punten # Renner Wedstrijd
66 3 MOLARD Rudy Tour de l'Ain, General classification
5 3 MOLARD Rudy Tour de l'Ain, Stage 2 : Sain-Vulbas - Lagnieu
3 6 MILAN Jonathan Tour de Pologne, Stage 5 : Lancut - Rzeszow
35 12 MOLARD Rudy Clasica San Sebastian
35 3 FROOME Chris Tour de France, Stage 12 : Briançon - L'Alpe d'Huez
40 4 TURNER Benjamin National Championships Great Britain (Castle Douglas) R.R.
62 4 WEEMAES Sasha National Championships Belgium (Middelkerke) R.R.
5 10 TURNER Benjamin National Championships Great Britain (Dumfries) I.T.T.
62 6 DE BONDT Dries Belgium Tour, General classification
3 5 DE BONDT Dries Belgium Tour, Stage 4 : Durbuy - Durbuy
3 5 WEEMAES Sasha Belgium Tour, Stage 2 : Beveren - Knokke-Heist
36 4 WEEMAES Sasha Elfstedenronde - Brugge
20 15 WELSFORD Samuel ZLM Tour, General classification
70 5 TURNER Benjamin ZLM Tour, General classification
10 3 WELSFORD Samuel ZLM Tour, Stage 5 : Made - Rijsbergen
5 4 WELSFORD Samuel ZLM Tour, Stage 1 : Kapelle - Kapelle
5 19 DE BONDT Dries Heistse Pijl
5 19 WEEMAES Sasha Marcel Kint Classic
38 10 HAGEN Carl Fredrik Tour of Norway, General classification
70 1 DE BONDT Dries Giro d'Italia, Stage 18 : Borgo Valsugana - Treviso
Punten # Renner Wedstrijd
25 1 GROENEWEGEN Dylan Arctic Race of Norway, Stage 2 : Mosjøen - Brønnøysund
25 1 ALAPHILIPPE Julian Tour de Wallonie, Stage 1 : Temploux - Huy
80 1 JUNGELS Bob Tour de France, Stage 9 : Aigle - Châtel
80 1 GROENEWEGEN Dylan Tour de France, Stage 3 : Velje - Sønderborg
30 1 JUNGELS Bob National Championships Luxembourg (Nospelt) I.T.T.
25 1 HERMANS Quinten Belgium Tour, Stage 4 : Durbuy - Durbuy
25 1 GROENEWEGEN Dylan Tour of Slovenia, Stage 2 : Ptuj - Rogaska Slatina
70 1 DE BONDT Dries Giro d'Italia, Stage 18 : Borgo Valsugana - Treviso
80 1 GROENEWEGEN Dylan Veenendaal - Veenendaal Classic
20 1 GROENEWEGEN Dylan Tour de Hongrie, Stage 4 : Kazincbarcika - Kazincbarcika
180 1 BENNETT Sam Rund um den Finanzplatz Eschborn - Frankfurt
20 1 MOSCHETTI Matteo Tour of Hellas, Stage 2 : Marousi - Itea
25 1 BOUCHARD Geoffrey Tour of the Alps, Stage 1 : Cles - San Martino di Castrozza
25 1 GROVES Kaden Presidential Tour of Turkey, Stage 2 : Selcuk - Alacati
35 1 ALAPHILIPPE Julian Itzulia Basque Country, Stage 2 : Leitza - Viana
35 1 GROVES Kaden Volta a Catalunya, Stage 2 : L'Escala - Perpignan
45 1 BURGAUDEAU Mathieu Paris - Nice, Stage 6 : Courthézon - Aubagne
25 1 MOSCHETTI Matteo Volta a la Comunitat Valenciana, Stage 4 : Orihuela - Torrevieja
20 1 GROENEWEGEN Dylan Saudi Tour, Stage 5 : Al Ula - Al Ula
20 1 GROENEWEGEN Dylan Saudi Tour, Stage 3 : Tayma Hadaj Well - Al Ula
Punten # Renner Wedstrijd