Potentieel Pure Puntenpakkers

PPP
01 FrankrijkALAPHILIPPE Julian 374
02 BelgiëHERMANS Quinten 372
03 AustraliëHAIG Jack 354
04 AustraliëPLAPP Lucas 341
05 IerlandBENNETT Sam 321
06 NederlandGROENEWEGEN Dylan 318
07 ItaliëALBANESE Vincenzo 315
08 DuitslandBUCHMANN Emanuel 280
09   BelgiëDE BONDT Dries 280
10 AustraliëGROVES Kaden 279
11 Verenigd KoninkrijkCARTHY Hugh 237
12 FrankrijkBURGAUDEAU Mathieu 204
13   Verenigd KoninkrijkTURNER Benjamin 187
14 NederlandTEUNISSEN Mike 179
15 FrankrijkBOUCHARD Geoffrey 154
16   FrankrijkMOLARD Rudy 129
17   BelgiëWEEMAES Sasha 75
18 LuxemburgJUNGELS Bob 49
19   AustraliëWELSFORD Samuel 35
20   Verenigd KoninkrijkFROOME Chris 0
Punten # Renner Wedstrijd
30 1 JUNGELS Bob National Championships Luxembourg (Nospelt) I.T.T.
42 7 TEUNISSEN Mike National Championships Netherlands (Drijber) R.R.
5 10 TURNER Benjamin National Championships Great Britain (Dumfries) I.T.T.
78 4 ALBANESE Vincenzo Tour of Slovenia, General classification
62 6 DE BONDT Dries Belgium Tour, General classification
92 3 HERMANS Quinten Belgium Tour, General classification
5 4 BENNETT Sam Belgium Tour, Stage 5 : Gingelom - Beringen
30 17 BURGAUDEAU Mathieu Tour de Suisse, General classification
5 5 JUNGELS Bob Tour de Suisse, Stage 8 : Vaduz - Vaduz I.T.T.
3 5 DE BONDT Dries Belgium Tour, Stage 4 : Durbuy - Durbuy
25 1 HERMANS Quinten Belgium Tour, Stage 4 : Durbuy - Durbuy
3 5 ALBANESE Vincenzo Tour of Slovenia, Stage 4 : Lasko - Velika Planina
3 5 ALBANESE Vincenzo Tour of Slovenia, Stage 3 : Zalec - Celje
25 1 GROENEWEGEN Dylan Tour of Slovenia, Stage 2 : Ptuj - Rogaska Slatina
3 5 WEEMAES Sasha Belgium Tour, Stage 2 : Beveren - Knokke-Heist
5 4 HERMANS Quinten Belgium Tour, Stage 1 : Merelbeke - Maarkedal
36 4 WEEMAES Sasha Elfstedenronde - Brugge
20 15 WELSFORD Samuel ZLM Tour, General classification
70 5 TURNER Benjamin ZLM Tour, General classification
120 5 HAIG Jack Critérium du Dauphiné, General classification
IN UIT
LuxemburgJUNGELS Bob NoorwegenHAGEN Carl Fredrik 16 Jun
Verenigd KoninkrijkFROOME Chris Verenigd KoninkrijkKNOX James 31 May
NoorwegenHAGEN Carl Fredrik ItaliëMOSCHETTI Matteo 23 May
Verenigd KoninkrijkKNOX James LetlandNEILANDS Krists 15 May
BelgiëWEEMAES Sasha Verenigd KoninkrijkKNOX James 13 May
LetlandNEILANDS Krists FrankrijkMORIN Emmanuel 10 May
Verenigd KoninkrijkKNOX James AustraliëSCHULTZ Nicholas 24 Apr
AustraliëSCHULTZ Nicholas FrankrijkELISSONDE Kenny 20 Apr
AustraliëWELSFORD Samuel ItaliëBALLERINI Davide 14 Apr
FrankrijkMOLARD Rudy BelgiëMENTEN Milan 13 Apr
FrankrijkELISSONDE Kenny IerlandEWART Jesse 11 Apr
IerlandEWART Jesse SpanjeARRIETA LIZARRAGA Igor 09 Apr
De aanhouder wint. Zeggen ze. En ook schijnt driemaal scheepsrecht te zijn. Ik GELOOF in die Ewart!
Verenigd KoninkrijkTURNER Benjamin LuxemburgJUNGELS Bob 31 Mar
Big Bob out, Big Ben in.
FrankrijkMORIN Emmanuel Verenigd KoninkrijkSTEWART Jake 20 Mar
BelgiëDE BONDT Dries NederlandVADER Milan 06 Mar
NederlandVADER Milan BelgiëDE GENDT Aimé 03 Mar
SpanjeARRIETA LIZARRAGA Igor EstlandTAARAMÄE Rein 26 Feb
De PPP verwelkomt met onnoemelijke trots en dito verwachting de Spaanse Luke Plapp!
EstlandTAARAMÄE Rein Verenigd KoninkrijkKNOX James 08 Feb
Welkom, bijna-naamgenoot!
Punten # Renner Wedstrijd
54 11 TURNER Benjamin Paris - Roubaix
16 9 MOLARD Rudy Tour du Jura
16 9 MOLARD Rudy Classic Grand Besançon Doubs
50 5 ELISSONDE Kenny Giro di Sicilia, General classification
58 4 TURNER Benjamin Brabantse Pijl
3 4 ELISSONDE Kenny Giro di Sicilia, Stage 2 : Palma di Montechiaro - Caltanissetta
20 8 DE BONDT Dries Volta Limburg Classic (195 km)
6 20 ARRIETA LIZARRAGA Igor GP Miguel Indurain
28 6 MORIN Emmanuel Route Adélie de Vitré
12 10 MORIN Emmanuel La Roue Tourangelle
17 19 DE BONDT Dries E3 Harelbeke
78 2 DE BONDT Dries GP de Denain - Porte du Hainaut
20 8 DE BONDT Dries Ronde van Drenthe
8 27 TAARAMÄE Rein UAE Tour, General classification
50 8 TAARAMÄE Rein Tour of Oman, General classification
Punten # Renner Wedstrijd
12 10 DE GENDT Aimé National Championships Belgium (Gavere) I.T.T.
110 6 JUNGELS Bob Tour de Suisse, General classification
5 3 MOSCHETTI Matteo Route d'Occitanie, Stage 4 : Les Angles - Auterive
36 4 MENTEN Milan Ronde van Limburg
62 6 STEWART Jake Boucles de la Mayenne, General classification
5 17 MENTEN Milan Marcel Kint Classic
24 7 MENTEN Milan Circuit de Wallonie
16 9 MENTEN Milan Antwerp Port Epic
66 3 STEWART Jake GP du Morbihan
15 4 BALLERINI Davide Giro d'Italia, Stage 5 : Catania - Messina
92 3 STEWART Jake 4 Jours de Dunkerque, General classification
10 3 STEWART Jake 4 Jours de Dunkerque, Stage 5 : Roubaix - Cassel
10 27 DE GENDT Aimé Ronde van Vlaanderen