Renners Veilig in de Bus

RVB
01 SpanjeBILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Pello 302
02 AustraliëMATTHEWS Michael 159
03 FrankrijkCOQUARD Bryan 115
04 DenemarkenPEDERSEN Mads 30
05 Nieuw-ZeelandGATE Aaron 27
06 FrankrijkTHOMAS Benjamin 21
07 NoorwegenTRAEEN Torstein 20
08 LuxemburgJUNGELS Bob 15
09   SpanjeFERNANDEZ ANDUJAR Ruben 10
10 BelgiëDE BONDT Dries 9
11 FrankrijkBARGUIL Warren 0
12 BelgiëWELLENS Tim 0
13 ZwitserlandMÄDER Gino 0
14 ItaliëCONCI Nicola 0
15 ItaliëVIVIANI Elia 0
16 SpanjeVERONA QUINTANILLA Carlos 0
17 ItaliëFEDELI Alessandro 0
18 KazachstanPRONSKIY Vadim 0
19 AustraliëEARLE Nathan 0
20 OekraïneBUDYAK Anatoliy 0
Punten # Renner Wedstrijd
20 15 TRAEEN Torstein Volta a la Comunitat Valenciana, General classification
78 4 BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Pello Volta a la Comunitat Valenciana, General classification
21 11 THOMAS Benjamin Etoile de Bessèges / Tour du Gard, General classification
20 1 PEDERSEN Mads Etoile de Bessèges / Tour du Gard, Stage 5 : Alès - Alès I.T.T.
15 2 JUNGELS Bob Volta a la Comunitat Valenciana, Stage 3 : Bétera - Sagunto
10 15 FERNANDEZ ANDUJAR Ruben Saudi Tour, General classification
15 2 BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Pello Volta a la Comunitat Valenciana, Stage 2 : Novelda - Alto de Pinos
10 2 PEDERSEN Mads Etoile de Bessèges / Tour du Gard, Stage 1 : Bellegarde - Bellegarde
9 12 DE BONDT Dries GP La Marseillaise
10 21 O'BRIEN Kelland Cadel Evans Great Ocean Road Race
27 12 GATE Aaron Cadel Evans Great Ocean Road Race
78 4 MATTHEWS Michael Cadel Evans Great Ocean Road Race
70 10 COQUARD Bryan Tour Down Under, General classification
162 3 BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Pello Tour Down Under, General classification
2 7 BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Pello Tour Down Under, Stage 5 : Unley - Mount Lofty
3 6 MATTHEWS Michael Tour Down Under, Stage 4 : Port Willunga - Willunga
45 1 COQUARD Bryan Tour Down Under, Stage 4 : Port Willunga - Willunga
10 4 MATTHEWS Michael Tour Down Under, Stage 3 : Norwood - Campbeltown
45 1 BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Pello Tour Down Under, Stage 3 : Norwood - Campbeltown
18 3 MATTHEWS Michael Tour Down Under, Stage 1 : Tanunda - Tanunda
Punten # Renner Wedstrijd
10 15 FERNANDEZ ANDUJAR Ruben Saudi Tour, General classification
Punten # Renner Wedstrijd
20 1 PEDERSEN Mads Etoile de Bessèges / Tour du Gard, Stage 5 : Alès - Alès I.T.T.
45 1 COQUARD Bryan Tour Down Under, Stage 4 : Port Willunga - Willunga
45 1 BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Pello Tour Down Under, Stage 3 : Norwood - Campbeltown
Punten # Renner Wedstrijd