Punten
P
|
# |
Renner |
Wedstrijd |
Datum |
5 |
29 |
EIKING Odd Christian
|
Eschborn - Frankfurt
|
01 mei |
7 |
18 |
BOU COMPANY Joan
|
Vuelta a Asturias, General classification
|
28 apr. |
20 |
20 |
STAUNE-MITTET Johannes
|
Tour de Romandie, General classification
|
28 apr. |
26 |
18 |
SIVAKOV Pavel
|
Tour de Romandie, General classification
|
28 apr. |
20 |
8 |
FIORELLI Filippo
|
Giro della Romagna
|
21 apr. |
48 |
2 |
BOU COMPANY Joan
|
Giro della Romagna
|
21 apr. |
10 |
21 |
BOU COMPANY Joan
|
Tour of the Alps, General classification
|
19 apr. |
9 |
27 |
STAUNE-MITTET Johannes
|
Flèche Wallonne
|
17 apr. |
3 |
5 |
BOU COMPANY Joan
|
Tour of the Alps, Stage 2 : Salurn - Stans
|
16 apr. |
18 |
18 |
VELASCO Simone
|
Amstel Gold Race
|
14 apr. |
80 |
2 |
SIVAKOV Pavel
|
Giro d’Abruzzo, General classification
|
12 apr. |
20 |
1 |
SIVAKOV Pavel
|
Giro d’Abruzzo, Stage 4 : Montorio al Vomano - L’Aquila
|
12 apr. |
10 |
27 |
ABRAHAMSEN Jonas
|
Paris - Roubaix
|
07 apr. |
8 |
4 |
DE PRETTO Davide
|
Itzulia Basque Country, Stage 3 : Ezpeleta - Altsasu
|
03 apr. |
12 |
15 |
SIVAKOV Pavel
|
GP Miguel Indurain
|
30 mrt. |
14 |
14 |
DE PRETTO Davide
|
GP Miguel Indurain
|
30 mrt. |
54 |
7 |
MILAN Jonathan
|
Dwars door Vlaanderen
|
27 mrt. |
108 |
2 |
ABRAHAMSEN Jonas
|
Dwars door Vlaanderen
|
27 mrt. |
9 |
12 |
FIORELLI Filippo
|
La Roue Tourangelle
|
24 mrt. |
86 |
5 |
MILAN Jonathan
|
Gent - Wevelgem
|
24 mrt. |
165 |
2 |
LANDA MEANA Mikel
|
Volta a Catalunya, General classification
|
24 mrt. |
9 |
16 |
STAUNE-MITTET Johannes
|
Settimana Coppi e Bartali, General classification
|
23 mrt. |
56 |
4 |
DE PRETTO Davide
|
Settimana Coppi e Bartali, General classification
|
23 mrt. |
5 |
3 |
DE PRETTO Davide
|
Settimana Coppi e Bartali, Stage 5 : Forli - Forli
|
23 mrt. |
14 |
3 |
LANDA MEANA Mikel
|
Volta a Catalunya, Stage 6 : Berga - Queralt
|
23 mrt. |
12 |
24 |
VAN ASBROECK Tom
|
E3 Saxo Classic
|
22 mrt. |
27 |
14 |
LAZKANO LOPEZ Oier
|
E3 Saxo Classic
|
22 mrt. |
112 |
3 |
VAN AERT Wout
|
E3 Saxo Classic
|
22 mrt. |
14 |
18 |
THEUNS Edward
|
Classic Brugge - De Panne
|
20 mrt. |
10 |
2 |
DE PRETTO Davide
|
Settimana Coppi e Bartali, Stage 2 : Riccione - Sogliano sul Rubicone
|
20 mrt. |
22 |
2 |
LANDA MEANA Mikel
|
Volta a Catalunya, Stage 3 : Sant Joan de les Abadesses - Port Ainé
|
20 mrt. |
22 |
2 |
LANDA MEANA Mikel
|
Volta a Catalunya, Stage 2 : Mataro - Vallter/Setcases
|
19 mrt. |
40 |
3 |
VAN ASBROECK Tom
|
Cholet Agglo Tour
|
17 mrt. |
8 |
28 |
DE PRETTO Davide
|
Milano - Sanremo
|
16 mrt. |
14 |
25 |
VELASCO Simone
|
Milano - Sanremo
|
16 mrt. |
28 |
18 |
CLARKE Simon
|
Milano - Sanremo
|
16 mrt. |
48 |
2 |
VAN ASBROECK Tom
|
Classic Loire Atlantique
|
16 mrt. |
46 |
6 |
VAN ASBROECK Tom
|
Nokere Koerse
|
13 mrt. |
8 |
28 |
VELASCO Simone
|
Tirreno - Adriatico, General classification
|
10 mrt. |
45 |
1 |
MILAN Jonathan
|
Tirreno - Adriatico, Stage 7 : San Benedetto del Tronto - San Benedetto del Tronto
|
10 mrt. |
45 |
1 |
MILAN Jonathan
|
Tirreno - Adriatico, Stage 4 : Arrone - Giulianova
|
07 mrt. |
3 |
6 |
VELASCO Simone
|
Tirreno - Adriatico, Stage 3 : Volterra - Gualdo Tadino
|
06 mrt. |
28 |
2 |
MILAN Jonathan
|
Tirreno - Adriatico, Stage 3 : Volterra - Gualdo Tadino
|
06 mrt. |
18 |
3 |
MILAN Jonathan
|
Tirreno - Adriatico, Stage 1 : Lido di Camaiore - Lido di Camaiore I.T.T.
|
04 mrt. |
9 |
27 |
CORT NIELSEN Magnus
|
Strade Bianche
|
02 mrt. |
8 |
18 |
DE PRETTO Davide
|
Trofeo Laigueglia
|
28 feb. |
34 |
8 |
VELASCO Simone
|
Trofeo Laigueglia
|
28 feb. |
7 |
14 |
VAN ASBROECK Tom
|
Le Samyn
|
27 feb. |
66 |
3 |
LAZKANO LOPEZ Oier
|
Kuurne - Brussel - Kuurne
|
25 feb. |
130 |
1 |
VAN AERT Wout
|
Kuurne - Brussel - Kuurne
|
25 feb. |
9 |
16 |
BOU COMPANY Joan
|
O Gran Camiño, General classification
|
25 feb. |
92 |
3 |
VAN AERT Wout
|
Omloop Het Nieuwsblad
|
24 feb. |
4 |
5 |
MARECZKO Jakub
|
UAE Tour, Stage 4 : Dubai - Dubai
|
22 feb. |
12 |
3 |
MARECZKO Jakub
|
UAE Tour, Stage 1 : Al Dhafra - Liwa
|
19 feb. |
10 |
21 |
CORT NIELSEN Magnus
|
Volta ao Algarve, General classification
|
18 feb. |
12 |
19 |
VELASCO Simone
|
Volta ao Algarve, General classification
|
18 feb. |
18 |
16 |
LANDA MEANA Mikel
|
Volta ao Algarve, General classification
|
18 feb. |
56 |
7 |
VAN AERT Wout
|
Volta ao Algarve, General classification
|
18 feb. |
25 |
1 |
VAN AERT Wout
|
Volta ao Algarve, Stage 3 : Vila Real de Santo Antonio - Tavira
|
16 feb. |
10 |
3 |
DE PRETTO Davide
|
Tour of Oman, Stage 4 : Izki - Yitti Hills
|
13 feb. |
80 |
1 |
LAZKANO LOPEZ Oier
|
Clasica Jaén Paraíso Interior
|
12 feb. |
24 |
10 |
VAN AERT Wout
|
Clasica de Almeria
|
11 feb. |
7 |
19 |
LANDA MEANA Mikel
|
Figueira Champions Classic
|
10 feb. |
66 |
3 |
VELASCO Simone
|
Figueira Champions Classic
|
10 feb. |
5 |
20 |
BOU COMPANY Joan
|
Vuelta a Murcia
|
10 feb. |
12 |
10 |
DE PRETTO Davide
|
Muscat Classic
|
09 feb. |
10 |
21 |
DE PRETTO Davide
|
Volta a la Comunitat Valenciana, General classification
|
04 feb. |
16 |
17 |
BOU COMPANY Joan
|
Volta a la Comunitat Valenciana, General classification
|
04 feb. |
15 |
2 |
MILAN Jonathan
|
Volta a la Comunitat Valenciana, Stage 5 : Betera - Valencia
|
04 feb. |
7 |
18 |
CORT NIELSEN Magnus
|
Etoile de Bessèges / Tour du Gard, General classification
|
04 feb. |
5 |
4 |
FIORELLI Filippo
|
Volta a la Comunitat Valenciana, Stage 3 : San Vincente del Raspeig - Orihuela
|
02 feb. |
25 |
1 |
MILAN Jonathan
|
Volta a la Comunitat Valenciana, Stage 3 : San Vincente del Raspeig - Orihuela
|
02 feb. |
3 |
5 |
DE PRETTO Davide
|
Volta a la Comunitat Valenciana, Stage 2 : Canals - Mancomunitat de la Valldigna
|
01 feb. |
5 |
4 |
FIORELLI Filippo
|
Volta a la Comunitat Valenciana, Stage 2 : Canals - Mancomunitat de la Valldigna
|
01 feb. |
3 |
5 |
MILAN Jonathan
|
Volta a la Comunitat Valenciana, Stage 1 : Benicassim - Castellón
|
31 jan. |
10 |
3 |
LAZKANO LOPEZ Oier
|
Volta a la Comunitat Valenciana, Stage 1 : Benicassim - Castellón
|
31 jan. |
11 |
20 |
CLARKE Simon
|
Cadel Evans Great Ocean Road Race
|
28 jan. |
9 |
12 |
FIORELLI Filippo
|
Trofeo Pollença - Port d'Andratx
|
27 jan. |
5 |
16 |
BOU COMPANY Joan
|
Trofeo Serra de Tramuntana
|
26 jan. |
8 |
13 |
DE PRETTO Davide
|
GP Castellón - Ruta de la Cerámica
|
21 jan. |
9 |
12 |
BOU COMPANY Joan
|
GP Castellón - Ruta de la Cerámica
|
21 jan. |
25 |
7 |
CLARKE Simon
|
National Championships Australia (Buninyong) R.R.
|
07 jan. |