Herrera's Elite Legioen

HEL
01 SpanjeBILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Pello 1276
02 DenemarkenPEDERSEN Mads 1229
03 FrankrijkCOSNEFROY Benoit 967
04 BelgiëCAPIOT Amaury 583
05 ItaliëBATTISTELLA Samuele 432
06 DenemarkenANDERSEN Søren Kragh 347
07 BelgiëTHEUNS Edward 304
08 Nieuw-ZeelandBENNETT George 303
09   NoorwegenFOSS Tobias Svendsen 298
10   SpanjeVERONA QUINTANILLA Carlos 250
11 NederlandOOMEN Sam 223
12 Verenigde StatenSIMMONS Quinn 108
13   BelgiëDE BUYST Jasper 107
14   BelgiëBIERMANS Jenthe 103
15   FrankrijkELISSONDE Kenny 80
16   DenemarkenHANSEN Lasse Norman 45
17   NederlandTEUNISSEN Mike 45
18 LetlandNEILANDS Krists 43
19 NederlandEEKHOFF Nils 20
20   Verenigd KoninkrijkTURNER Benjamin 0
Punten # Renner Wedstrijd
78 4 BENNETT George Tour de Langkawi, General classification
48 2 FOSS Tobias Svendsen Chrono des Nations
28 9 CAPIOT Amaury Paris - Tours
78 2 THEUNS Edward Paris - Tours
24 7 THEUNS Edward Paris - Bourges
5 17 BIERMANS Jenthe Binche - Chimay - Binche / Mémorial Frank Vandenbroucke
5 16 CAPIOT Amaury Binche - Chimay - Binche / Mémorial Frank Vandenbroucke
9 12 THEUNS Edward Binche - Chimay - Binche / Mémorial Frank Vandenbroucke
52 5 COSNEFROY Benoit Tre Valli Varesine
20 8 THEUNS Edward Famenne Ardenne Classic
28 6 BIERMANS Jenthe Famenne Ardenne Classic
48 2 CAPIOT Amaury Famenne Ardenne Classic
5 19 BIERMANS Jenthe Paris - Chauny
14 26 COSNEFROY Benoit World Championships (Wollongong) R.R.
5 19 TEUNISSEN Mike Omloop van het Houtland - Lichtervelde
6 15 CAPIOT Amaury Omloop van het Houtland - Lichtervelde
28 6 CAPIOT Amaury GP d'Isbergues - Pas de Calais
40 3 THEUNS Edward GP d'Isbergues - Pas de Calais
250 1 FOSS Tobias Svendsen World Championships (Wollongong) I.T.T.
12 10 CAPIOT Amaury Kampioenschap van Vlaanderen
Punten # Renner Wedstrijd
48 2 FOSS Tobias Svendsen Chrono des Nations
5 17 BIERMANS Jenthe Binche - Chimay - Binche / Mémorial Frank Vandenbroucke
28 6 BIERMANS Jenthe Famenne Ardenne Classic
5 19 BIERMANS Jenthe Paris - Chauny
5 19 TEUNISSEN Mike Omloop van het Houtland - Lichtervelde
250 1 FOSS Tobias Svendsen World Championships (Wollongong) I.T.T.
28 9 DE BUYST Jasper GP de Wallonie
34 35 VERONA QUINTANILLA Carlos Vuelta a España, General classification
15 4 TEUNISSEN Mike Vuelta a España, Stage 21 : Las Rozas - Madrid
10 5 TEUNISSEN Mike Vuelta a España, Stage 19 : Talaveira de la Reina - Talavera de la Reina
10 5 ELISSONDE Kenny Vuelta a España, Stage 17 : Aracena - Monasterio de Tentudia
40 7 BIERMANS Jenthe Maryland Classic
19 17 DE BUYST Jasper Bretagne Classic - Ouest-France
12 10 HANSEN Lasse Norman Druivenkoers - Overijse
20 8 DE BUYST Jasper Druivenkoers - Overijse
10 11 BIERMANS Jenthe Egmont Cycling Race
40 3 DE BUYST Jasper Egmont Cycling Race
15 21 BIERMANS Jenthe Bemer Cyclassics - Hamburg
15 4 TEUNISSEN Mike Vuelta a España, Stage 2 : 's-Hertogenbosch - Utrecht
33 11 HANSEN Lasse Norman Danmark Rundt - Tour of Denmark, General classification
Punten # Renner Wedstrijd
250 1 FOSS Tobias Svendsen World Championships (Wollongong) I.T.T.
220 1 COSNEFROY Benoit GP de Québec
70 1 PEDERSEN Mads Vuelta a España, Stage 19 : Talaveira de la Reina - Talavera de la Reina
70 1 PEDERSEN Mads Vuelta a España, Stage 16 : Sanlucar de Barrameda - Tomares
70 1 PEDERSEN Mads Vuelta a España, Stage 13 : Ronda - Montilla
25 1 BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Pello Deutschland Tour, Stage 4 : Schiltag - Stuttgart
80 1 PEDERSEN Mads Tour de France, Stage 13 : Bourg d'Oisans - Saint-Etienne
80 1 VAN AERT Wout Tour de France, Stage 8 : Dole - Lausanne
80 1 VAN AERT Wout Tour de France, Stage 4 : Dunkerque - Calais
25 1 PEDERSEN Mads Belgium Tour, Stage 1 : Merelbeke - Maarkedal
45 1 VERONA QUINTANILLA Carlos Critérium du Dauphiné, Stage 7 : Saint-Chaffrey - Vaujany
45 1 VAN AERT Wout Critérium du Dauphiné, Stage 5 : Thizy-les-Bourgs - Chaintré
45 1 VAN AERT Wout Critérium du Dauphiné, Stage 1 : La Voulte-sur-Rhône - Beauchastel
25 1 CAPIOT Amaury Boucles de la Mayenne, Stage 3 : Saint-Berthevin - Gontier-sur-Mayenne
25 1 BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Pello Tour of the Alps, Stage 2 : San Martino di Castrozza - Lana
20 1 PEDERSEN Mads Circuit Cycliste Sarthe - Pays de la Loire, Stage 3 : Sablé-sur-Sarthe - Sablé-sur-Sarthe
35 1 BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Pello Itzulia Basque Country, Stage 3 : Laudio - Amurrio
20 1 PEDERSEN Mads Circuit Cycliste Sarthe - Pays de la Loire, Stage 1 : Mamers - Mamers
220 1 VAN AERT Wout E3 Harelbeke
45 1 VAN AERT Wout Paris - Nice, Stage 4 : Domérat - Montluçon I.T.T.
Punten # Renner Wedstrijd
180 4 VAN AERT Wout World Championships (Wollongong) R.R.
9 16 CARRETERO MILLAN Hector Tour de Slovaquie, General classification
132 2 VAN AERT Wout GP de Montréal
23 43 DIAZ GALLEGO Jose Manuel Vuelta a España, General classification
96 4 VAN AERT Wout GP de Québec
7 24 BOILEAU Alan Deutschland Tour, General classification
220 1 VAN AERT Wout Bretagne Classic - Ouest-France
8 28 VAN MOER Brent Bemer Cyclassics - Hamburg
132 2 VAN AERT Wout Bemer Cyclassics - Hamburg
16 17 RUTSCH Jonas Danmark Rundt - Tour of Denmark, General classification
8 13 VAN MOER Brent Tour of Leuven - Memorial Jef Scherens
10 21 DIAZ GALLEGO Jose Manuel Vuelta a Burgos, General classification
65 22 VAN AERT Wout Tour de France, General classification
80 1 VAN AERT Wout Tour de France, Stage 20 : Lacapelle-Marival - Rocamadour I.T.T.
20 5 RUTSCH Jonas National Championships Germany (Arnsberg - Winterberg) R.R.
12 4 RUTSCH Jonas National Championships Germany (Marsberg) I.T.T.
10 2 NEILANDS Krists National Championships Latvia (Kuldiga) I.T.T.
5 18 NEILANDS Krists Circuit de Wallonie
40 7 NEILANDS Krists Tour de Hongrie, General classification
5 27 RUTSCH Jonas Rund um den Finanzplatz Eschborn - Frankfurt