Amsterdamsche Farizeeërs Club

AFC
01 SloveniëMOHORIC Matej 1267
02 Verenigd KoninkrijkYATES Adam 1065
03 Verenigd KoninkrijkHAYTER Ethan 893
04 ItaliëCATTANEO Mattia 643
05 IerlandBENNETT Sam 481
06   BelgiëVAN DER SANDE Tosh 379
07 ItaliëBALLERINI Davide 374
08 ItaliëMASNADA Fausto 364
09 ItaliëBAGIOLI Andrea 281
10   BelgiëPLANCKAERT Baptiste 224
11   SpanjeRODRIGUEZ CANO Carlos 176
12   DuitslandSTEIMLE Jannik 176
13 AustraliëHINDLEY Jai 137
14   Verenigd KoninkrijkTULETT Ben 133
15   Verenigd KoninkrijkSWIFT Connor 128
16   SpanjeAYUSO PESQUERA Juan 76
17   FrankrijkTESSON Jason 70
18   ColombiaMOLANO BENAVIDES Juan Sebastian 55
19   BelgiëDE BUYST Jasper 0
20   OostenrijkHALLER Marco 0
Punten # Renner Wedstrijd
28 6 TESSON Jason Paris - Chauny
42 14 MOHORIC Matej World Championships (Leuven) R.R.
34 8 PLANCKAERT Baptiste GP de Denain - Porte du Hainaut
24 13 SWIFT Connor Rund um den Finanzplatz Eschborn - Frankfurt
10 25 RODRIGUEZ CANO Carlos World Championships (Knokke-Heist - Brugge) I.T.T.
58 8 HAYTER Ethan World Championships (Knokke-Heist - Brugge) I.T.T.
8 13 TESSON Jason GP d'Isbergues - Pas de Calais
10 11 PLANCKAERT Baptiste GP d'Isbergues - Pas de Calais
80 2 STEIMLE Jannik Tour de Slovaquie, General classification
3 4 STEIMLE Jannik Tour de Slovaquie, Stage 4 : Trencianske Teplice - Trnava
25 13 MASNADA Fausto Tour de Luxembourg, General classification
92 3 CATTANEO Mattia Tour de Luxembourg, General classification
24 10 BALLERINI Davide Classic Impanis - Van Petegem
78 2 VAN DER SANDE Tosh Classic Impanis - Van Petegem
28 6 PLANCKAERT Baptiste Kampioenschap van Vlaanderen
20 1 STEIMLE Jannik Tour de Slovaquie, Stage 2 : Spisske Podhradie - Dolny Kubin
25 1 CATTANEO Mattia Tour de Luxembourg, Stage 4 : Dudelange - Dudelange I.T.T.
10 2 STEIMLE Jannik Tour de Slovaquie, Prologue : Kosice - Kosice
66 3 VAN DER SANDE Tosh GP de Wallonie
18 16 SWIFT Connor Tour of Britain, General classification
Punten # Renner Wedstrijd
18 18 AYUSO PESQUERA Juan Clasica San Sebastian
35 12 VAN GILS Maxim Clasica San Sebastian
48 2 AYUSO PESQUERA Juan Prueba Villafranca - Ordiziako Klasika
5 17 AYUSO PESQUERA Juan Giro dell'Appennino
12 10 SKJELMOSE JENSEN Mattias National Championships Denmark (Give) R.R.
15 13 PLANCKAERT Baptiste National Championships Belgium (Waregem) R.R.
20 8 RODRIGUEZ CANO Carlos National Championships Spain (La Nucia) R.R.
25 3 RODRIGUEZ CANO Carlos National Championships Spain (Busot) I.T.T.
5 4 HERREGODTS Rune Belgium Tour, Stage 2 : Knokke-Heist - Knokke-Heist I.T.T.
18 21 SKJELMOSE JENSEN Mattias Critérium du Dauphiné, General classification
8 18 KOCH Jonas Dwars door het Hageland
50 5 PATERSKI Maciej Tour of Estonia, General classification
5 3 PATERSKI Maciej Tour of Estonia, Stage 2 : Tartu - Tartu
78 4 RODRIGUEZ CANO Carlos Vuelta a Andalucia / Ruta Del Sol, General classification
32 5 PLANCKAERT Baptiste Tour du Finistère
5 4 RODRIGUEZ CANO Carlos Vuelta a Andalucia / Ruta Del Sol, Stage 2 : Iznajar - Alcala la Real
66 3 PLANCKAERT Baptiste Tro-Bro Léon
66 3 TIBERI Antonio Tour de Hongrie, General classification
5 3 TIBERI Antonio Tour de Hongrie, Stage 4 : Balassagyarmat - Gyöngyös-Kékesteto
2 9 FIORELLI Filippo Giro d'Italia, Stage 7 : Notaresco - Termoli
Punten # Renner Wedstrijd
20 1 STEIMLE Jannik Tour de Slovaquie, Stage 2 : Spisske Podhradie - Dolny Kubin
25 1 CATTANEO Mattia Tour de Luxembourg, Stage 4 : Dudelange - Dudelange I.T.T.
25 1 HAYTER Ethan Tour of Britain, Stage 5 : South Cheshire - Warrington
35 1 MOHORIC Matej Benelux Tour, Stage 7 : Namur - Geraardsbergen
150 1 HAYTER Ethan Tour of Norway, General classification
25 1 HAYTER Ethan Tour of Norway, Stage 2 : Sirdal - Sirdal
25 1 HAYTER Ethan Tour of Norway, Stage 1 : Egersund - Sokndal
25 1 MOLANO BENAVIDES Juan Sebastian Vuelta a Burgos, Stage 4 : Roa - Aranda de Duero
80 1 MOHORIC Matej Tour de France, Stage 19 : Mourenx - Libourne
80 1 MOHORIC Matej Tour de France, Stage 7 : Vierzon - Le Creusot
140 1 MOHORIC Matej National Championships Slovenia (Koper) R.R.
25 1 HAYTER Ethan Vuelta a Andalucia / Ruta Del Sol, Stage 5 : Vera - Pulpi
25 1 HAYTER Ethan Vuelta a Andalucia / Ruta Del Sol, Stage 2 : Iznajar - Alcala la Real
25 1 BENNETT Sam Volta ao Algarve, Stage 3 : Faro - Tavira
25 1 HAYTER Ethan Volta ao Algarve, Stage 2 : Sagres - Foia
25 1 BENNETT Sam Volta ao Algarve, Stage 1 : Lagos - Portimao
220 1 YATES Adam Volta a Catalunya, General classification
20 1 HAYTER Ethan Settimana Coppi e Bartali, Stage 3 : Riccione - Riccione
180 1 BENNETT Sam Driedaagse Brugge - De Panne
35 1 YATES Adam Volta a Catalunya, Stage 3 : Canal Olympic de Catalunya - Vallter 2000
Punten # Renner Wedstrijd
20 8 MARIT Arne Omloop van het Houtland - Lichtervelde
36 4 MARIT Arne Gooikse Pijl
7 14 MOSCHETTI Matteo GP d'Isbergues - Pas de Calais
36 4 MOSCHETTI Matteo Kampioenschap van Vlaanderen
5 18 WACKERMANN Luca Giro della Toscana - Memorial Alfredo Martini
10 16 MOSCHETTI Matteo GP de Fourmies
3 5 KANTER Max Tour of Britain, Stage 8 : Stonehaven - Aberdeen
10 3 MCLAY Daniel Tour of Britain, Stage 5 : South Cheshire - Warrington
5 4 KANTER Max Tour of Britain, Stage 2 : Sherford - Exeter
16 50 KEUKELEIRE Jens Vuelta a España, General classification
1 10 KRIEGER Alexander Vuelta a España, Stage 19 : Tapia - Monforte de Lemos
5 3 WACKERMANN Luca Tour du Limousin, Stage 3 : Bugeat - Lubersac
32 5 MARIT Arne GP Jef Scherens - Rondom Leuven
40 13 SMITH Dion Tour de Pologne, General classification
4 5 SMITH Dion Tour de Pologne, Stage 4 : Tarnow - Bukinova Resort
8 4 KANTER Max Tour de Pologne, Stage 3 : Sanok - Rzeszow
3 6 SMITH Dion Tour de Pologne, Stage 1 : Lublin - Chelm
10 21 RODRIGUEZ GARAICOECHEA Oscar Vuelta a Burgos, General classification
24 7 RODRIGUEZ GARAICOECHEA Oscar Vuelta a Castilla y Leon
28 6 RODRIGUEZ GARAICOECHEA Oscar Prueba Villafranca - Ordiziako Klasika