Inky's van Petrichor Benevelde en Verlies Ontheven Stel

KO²
01 ItaliëCARUSO Damiano 661
02 SlowakijeSAGAN Peter 402
03   SpanjePEDRERO LOPEZ Antonio 287
04 Nieuw-ZeelandBENNETT George 232
05 ItaliëCICCONE Giulio 225
06 NoorwegenKRISTOFF Alexander 191
07   SpanjeRODRIGUEZ GARAICOECHEA Oscar 157
08 Verenigde StatenKUSS Sepp 140
09   AustraliëVINE Jay 125
10   DuitslandGREIPEL André 105
11 FrankrijkBOUDAT Thomas 101
12 DuitslandBUCHMANN Emanuel 91
13   SpanjeROMO OLIVER Javier 75
14   IerlandDUNBAR Eddie 64
15   NederlandLEEMREIZE Gijs 23
16   DuitslandZIMMERMANN Georg 20
17   FrankrijkGALLOPIN Tony 5
18   NederlandGESINK Robert 0
19   AustraliëPLAPP Lucas 0
20 Verenigd KoninkrijkSWIFT Ben 0
Punten # Renner Wedstrijd
8 28 LEEMREIZE Gijs Tour de Suisse, General classification
54 12 DUNBAR Eddie Tour de Suisse, General classification
10 4 DUNBAR Eddie Tour de Suisse, Stage 8 : Andermatt - Andermatt
50 5 CICCONE Giulio Route d'Occitanie, General classification
66 3 RODRIGUEZ GARAICOECHEA Oscar Route d'Occitanie, General classification
110 1 PEDRERO LOPEZ Antonio Route d'Occitanie, General classification
5 3 GALLOPIN Tony Route d'Occitanie, Stage 4 : Lavelanet - Duilhac-sous-Peyrepertuse
7 24 ROMO OLIVER Javier Tour of Slovenia, General classification
5 3 RODRIGUEZ GARAICOECHEA Oscar Route d'Occitanie, Stage 3 : Pierrefitte-Nestelas - Le Mourtis
20 1 PEDRERO LOPEZ Antonio Route d'Occitanie, Stage 3 : Pierrefitte-Nestelas - Le Mourtis
48 2 RODRIGUEZ GARAICOECHEA Oscar Mont Ventoux Dénivelé Challenge
14 23 KUSS Sepp Critérium du Dauphiné, General classification
3 6 KUSS Sepp Critérium du Dauphiné, Stage 7 : Saint-Martin-le-Vinoux - La Plagne
3 6 KUSS Sepp Critérium du Dauphiné, Stage 6 : Loriol-sur-Drôme - Le Sappey-en-Chartreuse
60 22 PEDRERO LOPEZ Antonio Giro d'Italia, General classification
120 11 BENNETT George Giro d'Italia, General classification
375 2 CARUSO Damiano Giro d'Italia, General classification
1 10 PEDRERO LOPEZ Antonio Giro d'Italia, Stage 20 : Verbania - Alpe di Motta Spluga
70 1 CARUSO Damiano Giro d'Italia, Stage 20 : Verbania - Alpe di Motta Spluga
15 4 CARUSO Damiano Giro d'Italia, Stage 19 : Abbiategrasso - Alpe di Mera
IN UIT
Verenigd KoninkrijkSWIFT Ben Verenigde StatenDOMBROWSKI Joseph Lloyd 14 May
BOH zal vast nog 350 punten scoren, maar 12e worden we toch wel. Klaar!
DuitslandZIMMERMANN Georg DuitslandZWIEHOFF Ben 14 May
Renner 14 die daags na intransfereren kapot valt. Sorry George!
DuitslandZWIEHOFF Ben Verenigd KoninkrijkDONOVAN Mark 11 May
AustraliëPLAPP Lucas NederlandTUSVELD Martijn 11 May
Altijd Lucas
NederlandGESINK Robert PortugalANTUNES Amaro Manuel Reposo 09 May
NederlandTUSVELD Martijn HongarijeDINA Marton 09 May
Verenigd KoninkrijkDONOVAN Mark RuslandOVECHKIN Artem 03 May
What did F Scott Fitzgerald say 'bout exclamation marks?
NederlandLEEMREIZE Gijs RwandaARERUYA Joseph 03 May
Twee dagen overeind gebleven Joseph, da's langer dan een zwik andere transfers. #trots
DuitslandGREIPEL André NederlandTOLHOEK Antwan 30 Apr
SpanjePEDRERO LOPEZ Antonio SpanjeRODRIGUEZ CANO Carlos 29 Apr
Verenigde StatenDOMBROWSKI Joseph Lloyd Verenigd KoninkrijkSWIFT Ben 28 Apr
HongarijeDINA Marton PolenPATERSKI Maciej 25 Apr
SpanjeRODRIGUEZ CANO Carlos SlowakijeCULLY Jan Andrej 24 Apr
Pak aan, WOK!
SpanjeRODRIGUEZ GARAICOECHEA Oscar ServiëRAJOVIC Dusan 24 Apr
Klokkoklokkol
FrankrijkGALLOPIN Tony ItaliëCONSONNI Simone 21 Apr
IerlandDUNBAR Eddie DenemarkenHINDSGAUL MADSEN Jacob 20 Apr
RwandaARERUYA Joseph SpanjeFREIRE HUNT Marcus Antonio 19 Apr
"Sebastian Berwick heeft al een ploeg."
SlowakijeCULLY Jan Andrej RuslandSHCHEKUNOV Vladimir 19 Apr
"Sebastian Berwick heeft al een ploeg."
ServiëRAJOVIC Dusan Verenigde Arabische EmiratenALBALOOSHI SHAMBIH Ahmed Badr 19 Apr
"Sebastian Berwick heeft al een ploeg."
Verenigde Arabische EmiratenALBALOOSHI SHAMBIH Ahmed Badr CanadaHOULE Hugo 19 Apr
Of ik er klaar mee ben?
Punten # Renner Wedstrijd
8 28 LEEMREIZE Gijs Tour de Suisse, General classification
54 12 DUNBAR Eddie Tour de Suisse, General classification
10 4 DUNBAR Eddie Tour de Suisse, Stage 8 : Andermatt - Andermatt
66 3 RODRIGUEZ GARAICOECHEA Oscar Route d'Occitanie, General classification
110 1 PEDRERO LOPEZ Antonio Route d'Occitanie, General classification
5 3 GALLOPIN Tony Route d'Occitanie, Stage 4 : Lavelanet - Duilhac-sous-Peyrepertuse
7 24 ROMO OLIVER Javier Tour of Slovenia, General classification
5 3 RODRIGUEZ GARAICOECHEA Oscar Route d'Occitanie, Stage 3 : Pierrefitte-Nestelas - Le Mourtis
20 1 PEDRERO LOPEZ Antonio Route d'Occitanie, Stage 3 : Pierrefitte-Nestelas - Le Mourtis
48 2 RODRIGUEZ GARAICOECHEA Oscar Mont Ventoux Dénivelé Challenge
60 22 PEDRERO LOPEZ Antonio Giro d'Italia, General classification
1 10 PEDRERO LOPEZ Antonio Giro d'Italia, Stage 20 : Verbania - Alpe di Motta Spluga
3 8 PEDRERO LOPEZ Antonio Giro d'Italia, Stage 17 : Canazei - Sega di Ala
38 10 RODRIGUEZ GARAICOECHEA Oscar Vuelta a Andalucia / Ruta Del Sol, General classification
25 1 GREIPEL André Vuelta a Andalucia / Ruta Del Sol, Stage 4 : Baza - Cullar Vega
80 1 GREIPEL André Trofeo Alcudia
15 13 LEEMREIZE Gijs Tour de Hongrie, General classification
35 8 ROMO OLIVER Javier Tour de Hongrie, General classification
20 8 ZIMMERMANN Georg Trofeo Port d'Andratx - Mirador des Colomer
70 1 DOMBROWSKI Joseph Lloyd Giro d'Italia, Stage 4 : Piacenza - Sestola
Punten # Renner Wedstrijd
110 1 PEDRERO LOPEZ Antonio Route d'Occitanie, General classification
20 1 PEDRERO LOPEZ Antonio Route d'Occitanie, Stage 3 : Pierrefitte-Nestelas - Le Mourtis
70 1 CARUSO Damiano Giro d'Italia, Stage 20 : Verbania - Alpe di Motta Spluga
25 1 GREIPEL André Vuelta a Andalucia / Ruta Del Sol, Stage 4 : Baza - Cullar Vega
70 1 SAGAN Peter Giro d'Italia, Stage 10 : Aquila - Foligno
80 1 GREIPEL André Trofeo Alcudia
70 1 DOMBROWSKI Joseph Lloyd Giro d'Italia, Stage 4 : Piacenza - Sestola
45 1 SAGAN Peter Tour de Romandie, Stage 1 : Aigle - Martigny
35 1 SAGAN Peter Volta a Catalunya, Stage 6 : Tarragona - Mataro
60 1 BENNETT George National Championships New Zealand (Cambridge) R.R.
Punten # Renner Wedstrijd
27 5 VERMEERSCH Florian National Championships Belgium (Ingelmunster) I.T.T.
1 8 VERMEERSCH Florian Tour de Suisse, Stage 1 : Frauenfeld - Frauenfeld I.T.T.
2 7 STEIMLE Jannik Tour de Suisse, Stage 1 : Frauenfeld - Frauenfeld I.T.T.
6 25 SÜTTERLIN Jasha Boucles de la Mayenne, General classification
40 2 CONSONNI Simone Giro d'Italia, Stage 18 : Rovereto - Stradella
15 4 CONSONNI Simone Giro d'Italia, Stage 15 : Grado - Gorizia
20 8 VERMEERSCH Florian Circuit de Wallonie
12 24 BRENNER Marco Flèche Wallonne