Vrij Imposante Veegploeg

VIV
01 FrankrijkALAPHILIPPE Julian 1726
02 ZwitserlandKÜNG Stefan 872
03 SpanjeDE LA CRUZ MELGAREJO David 403
04 BelgiëDUPONT Timothy 315
05 PolenMAJKA Rafal 298
06 SpanjeSANCHEZ GIL Luis Leon 297
07 PortugalOLIVEIRA Nelson Felipe Santos Simoes 294
08 OostenrijkGROSSSCHARTNER Felix 286
09 ItaliëNIBALI Vincenzo 274
10 BelgiëNAESEN Oliver 272
11 FrankrijkSIMON Julien 205
12 SpanjeFRAILE MATARRANZ Omar 181
13 RuslandZAKARIN Ilnur 160
14 SpanjeBIZKARRA ETXEGIBEL Mikel 142
15 LuxemburgGENIETS Kévin 130
16   ItaliëCARBONI Giovanni 121
17   ZwitserlandTHALMANN Roland 69
18   FrankrijkBARTHE Cyril 47
19   LetlandNEILANDS Krists 29
20   PolenBROZYNA Piotr 0
Punten # Renner Wedstrijd
16 9 BARTHE Cyril Paris - Chauny
400 1 ALAPHILIPPE Julian World Championships (Leuven) R.R.
36 4 DUPONT Timothy Omloop van het Houtland - Lichtervelde
35 13 OLIVEIRA Nelson Felipe Santos Simoes World Championships (Knokke-Heist - Brugge) I.T.T.
96 5 KÜNG Stefan World Championships (Knokke-Heist - Brugge) I.T.T.
21 11 NEILANDS Krists Tour de Slovaquie, General classification
44 9 NIBALI Vincenzo Tour de Luxembourg, General classification
78 4 DE LA CRUZ MELGAREJO David Tour de Luxembourg, General classification
10 16 NAESEN Oliver Classic Impanis - Van Petegem
5 4 DE LA CRUZ MELGAREJO David Tour de Luxembourg, Stage 4 : Dudelange - Dudelange I.T.T.
5 19 MAJKA Rafal Giro della Toscana - Memorial Alfredo Martini
14 14 SIMON Julien GP de Wallonie
3 5 DE LA CRUZ MELGAREJO David Tour de Luxembourg, Stage 2 : Steinfort - Esch-sur-Sûre
5 20 DUPONT Timothy Antwerp Port Classic
92 3 ALAPHILIPPE Julian Tour of Britain, General classification
6 20 BARTHE Cyril GP de Fourmies
10 3 ALAPHILIPPE Julian Tour of Britain, Stage 6 : Carlisle - Gateshead
50 1 KÜNG Stefan European Championships (Trento) I.T.T.
15 2 ALAPHILIPPE Julian Tour of Britain, Stage 4 : Aberaeron - Great Orme, Llandudno
3 5 ALAPHILIPPE Julian Tour of Britain, Stage 2 : Sherford - Exeter
Punten # Renner Wedstrijd
16 9 BARTHE Cyril Paris - Chauny
21 11 NEILANDS Krists Tour de Slovaquie, General classification
6 20 BARTHE Cyril GP de Fourmies
12 10 THALMANN Roland Tour du Doubs
8 13 THALMANN Roland Tour du Jura
5 16 BARTHE Cyril Polynormande
2 9 BARTHE Cyril Tour de France, Stage 21 : Chatou - Paris
9 16 CARBONI Giovanni Sibiu Cycling Tour, General classification
40 7 THALMANN Roland Sibiu Cycling Tour, General classification
3 4 THALMANN Roland Sibiu Cycling Tour, Stage 1 : Sibiu - Paltinis
6 15 THALMANN Roland GP Citta di Lugano
5 16 CARBONI Giovanni Giro dell'Appennino
48 6 CARBONI Giovanni National Championships Italy (Imola) R.R.
8 6 NEILANDS Krists National Championships Latvia (Valga,EST) R.R.
56 4 CARBONI Giovanni Adriatica Ionica Race / Sulle Rotte della Serenissima, General classification
3 4 CARBONI Giovanni Adriatica Ionica Race / Sulle Rotte della Serenissima, Stage 2 : Vittorio Vento - Cima Grappa
18 16 BARTHE Cyril Boucles de la Mayenne, General classification
6 19 CHIRICO Luca Tour de Hongrie, General classification
66 3 HOEHN Alex Tour du Rwanda, General classification
44 9 BRANDAO Joni Silva Volta ao Algarve, General classification
Punten # Renner Wedstrijd
7 14 GABBURO Davide Memorial Marco Pantani
40 7 GABBURO Davide Tour du Limousin, General classification
35 8 GABBURO Davide Sazka Tour, General classification
10 26 PETERS Nans Tour de Suisse, General classification
5 3 MOSCA Jacopo Route d'Occitanie, Stage 2 : Villefranche-de-Rouergue - Auch
5 3 MOSCA Jacopo Route d'Occitanie, Stage 1 : Cazouls-les-Béziers - Lacaune-les-Bains
66 20 VERVAEKE Louis Giro d'Italia, General classification
1 10 MOSCA Jacopo Giro d'Italia, Stage 18 : Rovereto - Stradella
45 6 HUYS Laurens Tour de Hongrie, General classification
15 4 VERVAEKE Louis Giro d'Italia, Stage 4 : Piacenza - Sestola
1 10 MOSCA Jacopo Giro d'Italia, Stage 3 : Biella - Canale