Waarachtig Onstuimige Koers

WOK
01 ColombiaBERNAL GOMEZ Egan Arley 1183
02 ItaliëNIZZOLO Giacomo 628
03 PortugalCOSTA Rui Alberto Faria 246
04 FrankrijkCOQUARD Bryan 238
05 ItaliëVIVIANI Elia 238
06   SpanjeRODRIGUEZ MARTIN Cristian 224
07 ItaliëMOZZATO Luca 159
08 BelgiëVAN ASBROECK Tom 150
09 DenemarkenCORT NIELSEN Magnus 129
10 BelgiëTEUNS Dylan 116
11 EritreaKUDUS Merhawi Gebremedhin 115
12   BelgiëALLEGAERT Piet 104
13 ItaliëBONIFAZIO Niccolo 79
14 Nieuw-ZeelandBEVIN Patrick 74
15   BelgiëVERMEERSCH Florian 48
16 FrankrijkPINOT Thibaut 34
17   NederlandHAVIK Piotr 8
18   BelgiëDE BIE Sean 0
19   FrankrijkROUX Anthony 0
20   SloveniëBRAJKOVIC Janez 0
Punten # Renner Wedstrijd
110 1 RODRIGUEZ MARTIN Cristian Tour du Rwanda, General classification
10 2 PICCOLI James Tour du Rwanda, Stage 8 : Kigali - Kigali
20 1 RODRIGUEZ MARTIN Cristian Tour du Rwanda, Stage 8 : Kigali - Kigali
3 4 RODRIGUEZ MARTIN Cristian Tour du Rwanda, Stage 5 : Nyagatare - Kigali
5 3 PICCOLI James Tour du Rwanda, Stage 3 : Nyanza - Gicumbi
23 19 CORT NIELSEN Magnus Tour de Romandie, General classification
48 13 COSTA Rui Alberto Faria Tour de Romandie, General classification
28 2 CORT NIELSEN Magnus Tour de Romandie, Stage 3 : Estavayer - Estavayer
28 2 BEVIN Patrick Tour de Romandie, Stage 2 : La Neuville - Saint-Imier
3 6 CORT NIELSEN Magnus Tour de Romandie, Stage 1 : Aigle - Martigny
18 3 BEVIN Patrick Tour de Romandie, Stage 1 : Aigle - Martigny
29 12 NOVIKOV Savva Volta a la Comunitat Valenciana, General classification
70 5 KUDUS Merhawi Gebremedhin Presidential Tour of Turkey, General classification
92 3 SEPULVEDA Eduardo Presidential Tour of Turkey, General classification
10 3 SEPULVEDA Eduardo Presidential Tour of Turkey, Stage 5 : Kemer - Elmali
40 7 TEUNS Dylan Brabantse Pijl
8 18 HAVIK Piotr Scheldeprijs
34 8 NIZZOLO Giacomo Scheldeprijs
40 7 MOZZATO Luca Scheldeprijs
26 19 VAN ASBROECK Tom Ronde van Vlaanderen
Punten # Renner Wedstrijd
27 5 VERMEERSCH Florian National Championships Belgium (Ingelmunster) I.T.T.
56 7 SWIFT Connor Belgium Tour, General classification
56 4 RODRIGUEZ MARTIN Cristian Route d'Occitanie, General classification
3 4 RODRIGUEZ MARTIN Cristian Route d'Occitanie, Stage 3 : Pierrefitte-Nestelas - Le Mourtis
32 5 RODRIGUEZ MARTIN Cristian Mont Ventoux Dénivelé Challenge
16 9 WARLOP Jordi Elfstedenronde
1 8 VERMEERSCH Florian Tour de Suisse, Stage 1 : Frauenfeld - Frauenfeld I.T.T.
46 6 SWIFT Connor Dwars door het Hageland
52 5 ALLEGAERT Piet Dwars door het Hageland
9 22 WARLOP Jordi Boucles de la Mayenne, General classification
29 12 ALLEGAERT Piet Boucles de la Mayenne, General classification
45 6 VAHTRA Norman Tour of Estonia, General classification
5 16 LIETAER Eliot Mercan'Tour Classic Alpes-Maritimes
50 8 PICCOLI James Vuelta a Andalucia / Ruta Del Sol, General classification
10 3 PICCOLI James Vuelta a Andalucia / Ruta Del Sol, Stage 3 : Beas de Segura - Villarrodrigo
5 20 BROZYNA Piotr Tour de Hongrie, General classification
20 8 VERMEERSCH Florian Circuit de Wallonie
80 2 PICCOLI James Tour du Rwanda, General classification
110 1 RODRIGUEZ MARTIN Cristian Tour du Rwanda, General classification
10 2 PICCOLI James Tour du Rwanda, Stage 8 : Kigali - Kigali
Punten # Renner Wedstrijd
20 1 VIVIANI Elia Adriatica Ionica Race / Sulle Rotte della Serenissima, Stage 1 : Trieste - Aviano
20 1 CORT NIELSEN Magnus Route d'Occitanie, Stage 4 : Lavelanet - Duilhac-sous-Peyrepertuse
500 1 BERNAL GOMEZ Egan Arley Giro d'Italia, General classification
70 1 BERNAL GOMEZ Egan Arley Giro d'Italia, Stage 16 : Sacile - Cortina d'Ampezzo
70 1 NIZZOLO Giacomo Giro d'Italia, Stage 13 : Ravenna - Verona
70 1 BERNAL GOMEZ Egan Arley Giro d'Italia, Stage 9 : Castel di Sangro - Campo Felice
110 1 RODRIGUEZ MARTIN Cristian Tour du Rwanda, General classification
20 1 RODRIGUEZ MARTIN Cristian Tour du Rwanda, Stage 8 : Kigali - Kigali
80 1 VIVIANI Elia GP Cholet - Pays De Loire
45 1 CORT NIELSEN Magnus Paris - Nice, Stage 8 : Le Plan-du-Var - Levens
130 1 NIZZOLO Giacomo Clasica de Almeria
Punten # Renner Wedstrijd